Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pedofile w policyjnych mundurach wiadomosci.onet.pl/slask/policjanci-z-bytomia-wykorzystywali-nastolatki/
Sqrwysyńskie psy żeby chociaż na cukierki tym dzieciom zostawili !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T  
Pedofila zastrzelić. Po co się z nim szarpać.
Ten LAMUS to był pedofil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek ??  do dzisiaj tępe PAŁY szukają po lesie zabójców swojego gen. Papały i co ?  i gów no z tego, a jak dali  du py  w Magdalence ?? naprawdę nie wiem na co idą nasze podatki ?? Polaku broń się sam !!!! Najbezpieczniej dla nich jest tylko stać z fotoradarem w krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadużycie władzy w duperelnej sprawie jest jasne. Oczywiście prokurator nic im nie zrobi. Ja nigdy już nie dzwonię na policję, gdy mam kłopoty. Trzeba sobie radzić samemu. Przyjeżdżają zawsze minimum 15 minut po zdarzeniu. Są niekompetentni, nie znają prawa, nie znają miasta. Mają za to duże mniemanie o sobie. w takim kształcie, jak obecnie jest to instytucjai zbędna i szkodliwa dla obywateli. Są tylko od tego, by władza PO nie została obalona.
Chyba mozg szwankuje kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadużycie władzy w duperelnej sprawie jest jasne. Oczywiście prokurator nic im nie zrobi. Ja nigdy już nie dzwonię na policję, gdy mam kłopoty. Trzeba sobie radzić samemu. Przyjeżdżają zawsze minimum 15 minut po zdarzeniu. Są niekompetentni, nie znają prawa, nie znają miasta. Mają za to duże mniemanie o sobie. w takim kształcie, jak obecnie jest to instytucjai zbędna i szkodliwa dla obywateli. Są tylko od tego, by władza PO nie została obalona.
Taka ta milicja dzisiaj,jak i te rządy tych tuskojebów, Dziki Kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gruba  w tych kozakach jest najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie, że negatywne komentarze co do zatrzymania tego frajera przez policję piszą znajomi tegoż przychlasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T   Ten LAMUS to był pedofil???
To nie był LAMUS, LAMUS by ich tam przecież pozabijał,po za tym bez kopyta nie chodzi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie jestem policjantem, bo tej grubej (wstrętnej) siksie bym pał nawkładał, a gościa bym chyba udusił. W naszym kraju powinno być jak w USA. Pełen szacunek dla policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni Bydlaka zadusić a później jeszcze dobić strzałem w tył głowy. Jednego ścierwa byłoby mniej i nie zatruwałby mi powietrza swoim oddechem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie, że negatywne komentarze co do zatrzymania tego frajera przez policję piszą znajomi tegoż przychlasta?
Zależy kto pyta ? Miękka Pyta ? czy może to wywiad dla prasy ? jeż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierrr. jaka maciora, jeszcze piłuje gębe. co do gościa, popieram Policję. Porządek musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram policjantów. Bardzo dobrze , jak kierowca potrącił by takich na przejściu to z miejsca by było że potrącenie na przejściu i niewinny człowiek odpowiadał by za takich buraków a poza tym policjant w mundurze to świętość i trzeba wykonywać jego polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie jestem policjantem, bo tej grubej (wstrętnej) siksie bym pał nawkładał, a gościa bym chyba udusił. W naszym kraju powinno być jak w USA. Pełen szacunek dla policji.
Jakby cię scisnęła tymi nogami to byś tylko Cycku pierdział !!!!  mogło by ci oczy wypchać, dobrze że im nic nie zrobiła bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy kto pyta ? Miękka Pyta ? czy może to wywiad dla prasy ? jeż
Pyta Pan Japa bo życie ostre jak maczeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby móc mówic kto ma tutaj rację i kto mówi prawdę, wypadałoby obejrzec nagranie z kamery która tam się znajduje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak ktoś zaprezentowałby cały filmik jak to wyglądało od początku. W woli ścisłości to ta grubaska też powinna usłyszeć paragraf. Coś niesamowitego sama karze nagrywać, a rypie wulgaryzmy, że aż uszy puchną. Następna tylko w gębie mocna. U ruskich sama by pałą od razu dostała, i nie byłoby tej szopki. Z tego co pamiętam, to na sądzie znajduje się kamera miejska. Może na niej będzie widać za co ten "biedak" został złapany. Wątpię że na niewinność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to policja właśnie zabić dziewczynę na przejściu i dołożyć we dwóch z gazem hojracy k...a ich mać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie, że negatywne komentarze co do zatrzymania tego frajera przez policję piszą znajomi tegoż przychlasta?
Mów co chcesz,założę się że zaproponują mu wejście w swoje szeregi,widać że ma jaja w przeciwieństwie do nich,oni takich potrzebują żeby coś znaczyć i żeby ich nie bili więcej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram policjantów. Bardzo dobrze , jak kierowca potrącił by takich na przejściu to z miejsca by było że potrącenie na przejściu i niewinny człowiek odpowiadał by za takich buraków a poza tym policjant w mundurze to świętość i trzeba wykonywać jego polecenia
Pod warunkiem że PAŁA byłby wtedy trzeżwy, tyle się teraz pisze o pijanych policjantach za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...