Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba się zawsze stawiać takim ludziom, większość żuli Lubartowskiej to cioty co straszą ludzi swoim ryjem zapitym. Teraz panuje znieczulica i trzeba liczyć na siebie. W tej sytuacji skończyło się dobrze? dla kogo? dwóch dziś znowu będzie sępić na wino jeden może posiedzi chwilę, a ofiara ma skopaną twarz! Jak się nie zna samoobrony to się ucieka, żule już po 100 metrach odpadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal. napisał:
A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale cholota zabrala wladze patrjotom i oddala opcemu zlu. Kosciol stara sie dbac o tych najbardziej na dole, ale i srotkow na to nie wystarcza. ale i tak pluje sie na kosciol i duchownych. Pomyslcie zaniem cos napiszecie i zaatakujecie... [/quote] [quote name='Buzal.' timestamp='1368007531' post='767278'] A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale cholota zabrala wladze patrjotom i oddala opcemu zlu. Kosciol stara sie dbac o tych najbardziej na dole, ale i srotkow na to nie wystarcza. ale i tak pluje sie na kosciol i duchownych. Pomyslcie zaniem cos napiszecie i zaatakujecie...
Daj patalogi pieniądze zamiast stawiać kamer to Cie zabiją pod wpływem alkoholu . Gratulacje dla płytkiego myslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tym deb***om twarzy nie zasłaniał, niech całe społeczeństwie wie komu spuścić podobny wp*****l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 dziewczyny skopały człowieka? co za wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaje***ć śmieci z Lubartowskiej, dobrze, że mu ryj rozbili policjanci. Tych podludzi trzeba wrzucić do dołu, zasypać wapnem, zalać wodą i zako-ać pieprz***ą patologię żywcem. Ku***wo jak byś mnie zaczepił, to bym Ci na miejscu łeb ukręcił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery się przydają! Podpisz petycję przez internet! http://www.petycjeonline.com/petycja_o_kamery_w_parku_i_na_placu_zabaw_w_lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ku... a płace podatki na utrzymanie takiego szamba w pierdlu !!! 50 kg kamien do szuji i do Wieprza, który se poradzi do końca życia kamieniołomy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie jakiś szanowany Klan skoro trzeba aż 3 pedałów żeby jednemu człowiekowi co sie nie broni kurtke zabrać ... apel do Policji prosze nie karac tych pojebów ... ja z chęcią siądę na miejscu pokrzywdzonego i włoże piękną kurtkę a tym ku...wom łby upie...le zanim przyjedziecie ... co to za Państwo?gdzie my żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety przez wojnę i PRL te rejony są ciągle pełne je**nej, brudnej, patologii. Mam nadzieję, że się doczekam aż centrum czy Stare Miasto będą w końcu prestiżowymi dzielnicami z normalnymi mieszkańcami a nie tym plebsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich trzech meneli zutylizować na Majdanku i pogrzebać pod obsikanym płotem. Nie chcę ich utrzymywać w pierdlu (ze swoich podatków). Z nich już nic dobrego nie będzie. Tylko syf i malaria. Czapa i pozamiatane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przypadek powinni wziąc pod rozwagę entuzjaści przebudowy tego "śródmiejskiego" rejonu, z tunelem i innymi bajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekny rzut panie policjancie chyba Cie szkolił kom bombaszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się miło na sercu robi jak ten policjant rzuca tego degenerata na glebę na nic innego taka hołota nie zasługuje. Patologia nic więcej tacy nie powinni mieć żadnych praw. Jeszcze im twarze zasłonili, po co????? Powinni podać jeszcze ich imiona i nazwiska, ktoś by z nimi zrobił porządek lepszy niż sąd.cirelab adding
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
Wszystkich trzech meneli zutylizować na Majdanku i pogrzebać pod obsikanym płotem. Nie chcę ich utrzymywać w pierdlu (ze swoich podatków). Z nich już nic dobrego nie będzie. Tylko syf i malaria. Czapa i pozamiatane.
zgadzam sie w 100% do ttego spalilic reszte chamow w dresach i bialych czapkach az sie beda daszki topily... marze o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie w Kraśniku też pobili, zbierałem podpisy dla posła i dostałem staż w nagrodę. Przez osiem lat nie było dla mnie miejsca pracy, oprócz stażu. Osiem lat, jakie to duże dziecko..., władze umyli ręce, efekt końcowy : ... do psychiatry cie zaprowadzimy. Nie wygodnych - tak się traktuje, za to żyją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to talibów zatrudnić w policji - raz dwa by porządek nastał na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpier...ol i do lochu takich prostaków, jak zwylke kilku na jednego, buractwo niewiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy bez kultury i honoru, zatruwają tylko ziemie! Zamiast robić coś pożytecznego to się plątają, get the work .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo kwitnie niestety, zlikwidować te cholerne gimnazja, to tylko wylęgarnia dla zdemoralizowanego gówniarstwa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ataki i jad i ataki, ale zadne nie pomysli skond takie dederminacje u ludzi. Tusk odebral nadzieje na wszystko co zbudowano w tym kraju i juz. Wybory mozna bylo juz dawno wygrac i wprowadzic dobrobyt dla kazdego. Teras tylko kapitalisci zloca nam kieszenie z wszystkiego. Ale zaraz beda nowe wybory i prawdziwi Polacy jak jeden maz pojda dac wiare w partie patriotyczna i poslka pozbawiona masoneri z Zydami i Niemcami. Ruski beda tylko plakac ze nie moga juz nas okradac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...