Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mecenas ic kmer vogel napisał:
PAŁY mają promocje.
Panie mecenasie, tu nie szkoła lub market, pisz obiektywnie lub zamilcz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wprowadzić to samo i dla Ratowników Medycznych. Pobijesz policjana na służbie masz 10 lat a za ratownika który również jest na służbie dostaje tylko 2 żal :/ Mimo to szkoda policjantów a sprawcy za kraty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3/4 społeczniaki - co to za policjanci którzy dali sie pobić hahaha - co i pozwolić strzelać przecież oni nie umieją poprawnie zapiąć gnata w kaburze _- ja policjant bije to ok ? jak zeznaje w sądzie broni kolegę po pałce a wrabiają dobrego chłopaka to tez ok??? - pomyśl jeden z drugi za parę naście lat masz syna idzie sobie wieczorkiem a cwany policjant ura bura na kozaka strzela bo miał podejrzenie popełnienie przestępstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wzorem wojska powinna wynająć sobie ochroniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medale im dajcie i premie! praca z przypadku? bo 15 lat i emerytura? do policji powinny iść baby i chłopy z jajami a nie osoby które dają się bić jak takie niedojdy maja obronić mnie i moją rodzinę przed zbirami??? no jak ? w tym kraju licz na siebie twój los innych mocno je*bie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się PAŁY dobrze nieotrząsły po Magdalence , a tu znowu taki klops. Jaki z nich pożytek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak macie pie...takie bzdury lepiej w ogóle sie nie odzywac-naoglądał sie jeden z drugim filmów z seagalem czy norrisem-pewnie obrotówa i wszyscy lezą----10-u na ziemi---spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też tego nie czaję, to powinno być oczywiste jeśli cioty ( bo chyba tylko tak można nazwać gościa który bije, kopie kobietę), nie reagują na sygnały żeby się uspokoić, policjant powinien wyjmować broń, i strzelać do takiego, np w nogę, a jeśli to nie skutkuje zastrzelić jednego, reszta zrozumie a tak mamy takie właśnie sytuacje chłoptasie którzy są mocni tylko w grupie, pojedyńczo by się każdy zesrał w majtki, nie mają żadnego poszanowania do policji, bo przecież Ci i tak im nic nie zrobią, no chyba że było by to AT
Ty nie cioty , bo ciotą to co najwyżej jesteś ty , a po pierwsze nikt nie bił i nie kopał tej policjantki co najwyżej ona kopnęła kobiete w ciąży ale tego to już nie powie tylko pier***i głupoty że ją pobili. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...