Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalny napad na taksówkarza w Lublinie. Mężczyźni podcięli mu gardło i uciekli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2016 o 10:28 Powrót do artykułu
kula w łeb śmieciom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w uber nie ma takich sytuacji. kiedy uber w lublinie?
0
STUDENCI????
0
centrum ma kamery
0
to na pewno Żydzi, imigranci albo inne geje gorszego sortu, bo prawdziwi polscy patrioci tak nie robią
-1
to teraz jak dostają za darmo 500+ to dopiero będzią mordy, rozboje, bo to bedzie rozpuszczone jak dziadowski bicz
-1
Wyrok na miejscu wykonać
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to na pewno Żydzi, imigranci albo inne geje gorszego sortu, bo prawdziwi polscy patrioci tak nie robią
zapomniałeś o cyklistach i masonach
-1
Zbożowa jest na Sławinie, a nie na Sławinku... Panie redaktorze
0
a co ma do tego 500+? żal ci *** ściska bo ty nie dostłeś?
1
w takim wypadku powinna być tylko jedna kara....wyrwać chwasty !
0
Grzesiek. Założę się, że jesteś zboczonym lewakiem i gejem, cierpisz na kompleks narodowców i masz z tego powodu kompleksy
-1
Dożywocie. Inni sto razy się zastanowią zanim to zrobia
0
hetero, zapomniałeś jeszcze dodać, że Grzesiek jest Żydem
-1
Grzesiek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zapomniałeś o cyklistach i masonach Przepraszam cyklistów i masonów, że o nich zapomniałem. Myślę, że wybaczą mi poranne niedzielne zaćmienie umysłu.
-1
~hetero uderzysz w stół, a "prawdziwy patriota" się odezwie.
0
Odrazu wyrok na miejscu bym wykonał na szczylach !!!
0
oddac gnoja w rece taksowkarza oko za oko.....ale bez sprzetu niech mu taki lomot sposci ze do konca swoich dni zapamieta polamane rece palce skopane krocze itd
0
szczerze pisząc smutne jest to jak 14 latek marnuje sobie życie próbując bawić się w gangstera znam takich twardzieli jak on najpierw kozaczą a jak zbiorą po mordzie lub nie daj boże ich przeciwnik ma broń białą typu kastet to jest robienie w majty i blade twarze ze strachu. aczkolwiek nie szkoda mi typa każdy wybiera swoją drogę on w***ył w studnie bez wyjścia i dostane wyrok. ulica nie wybiera tylko ludzie ją wybierają.
1
Gdzie rodzice tych cweli ?
-1
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: