Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szpilkostrada... :-p
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Remont ulicy Wiercińskiego"? No super! Ale dlaczego ktoś, kto zgłosił ten projekt nie zadał sobie trudu, aby sprawdzić, że w Lublinie nie ma ulicy Wiercińskiego. Jest WierciEńskiego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"O tym, że pomysłowości mieszkańcom nie zabrało..." Ale kto lub co mialo mi zabrac?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Rady Dzielnic skazane są na pieniądze, które otrzymują od Rady Miasta. I tak Ursus na 2015 rok dostanie 154 mln zł. z tej sumy 124 mln zł pochłoną wydatki bieżące, reszta – 30 mln przeznaczono na inwestycje. To mało jeśli zważyć, że samorząd dostaje coraz więcej zadań zleconych przez administrację państwową. Nie idą za tym pieniądze. Łatanie dziury budżetowej stało się codziennością.Warto o tym wszystkim pamiętać składając przedwyborcze obietnice." Zaproszenie do współpracy (od Pana Żuka) w Radzie Gospodarczej przyjęli następujący przedstawiciele lubelskich firm: Jan Wielgus – Członek Zarządu URSUS S.A., Dyrektor Oddziału w Lublinie, Karol Zarajczyk – Prezes Zarządu Ursus S.A. Jak uważacie dlaczego akurat oni otrzymali zaproszenie do RADY I kto komu przyznaje kasę miasta? Sami sobie , a potem to już musi wkraczać CBA jak uda się w porę wykryć te machloje. Prywatna firma otrzymuje z naszych pieniędzy takie miliony? Jak założysz sobie obywatelu firmę to też dostaniesz? Nie , nie , nie to nie dla każdego - tylko dla zaufanych. Co zrobiono z naszym krajem? Płakać się chce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zachęcam do głosowania na projekt M-148 Lublin Smart City! Obejmuje on stworzenie na Starym Mieście i w Śródmieściu sieci beaconów – nadajników, które umożliwią m.in. nawigację po tym terenie. Będzie można je wykorzystywać podczas wydarzeń kulturalnych odbywających się równolegle w różnych punktach miasta, np. w czasie Carnavalu Sztukmistrzów. W porozumieniu z Urzędem Miasta, programiści będą mogli wykorzystywać sieć beaconów także do innych, kreatywnych projektów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: