Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
D-33 Bezpieczniej z monitoringiem: projekt zakłada rozbudowę monitoringu miejskiego o 35 kamer w 9 dzielnicach miasta, szczegóły na www.actusnieruchomosci.pl w zakładce Budżet obywatelski 2016 - polecam, bezpieczeństwo jest w naszym wspólnym interesie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
D-2 Wąwóz CZUBY-LSM. możemy zmienić nasz otoczenie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zagłosuj on-line na Nowoczesny Park Rozrywki i Rekreacji Rodzinnej w Twoim mieście!!!. OGÓLNODOSTĘPNE I CAŁKOWICIE DARMOWE MIEJSCE dla aktywnego spędzania wolnego czasu. Wystarczy jedno Twoje kliknięcie a takie atrakcje jak: Skate Park, Rodeoboard, Naturalny Plac Zabaw, Podniebna Deskorolka, Strefa Relaxu, Linarium zostaną zbudowane już w 2016 roku w Lublinie!!! Zagłosuj i udostępnij dalej: https://obywatelski.lublin.eu/kategoria/44-budzet-obywatelski-2016?vote=1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zagłosuj on-line na projekt D-40 Nowoczesny Park Rozrywki i Rekreacji Rodzinnej w Twoim mieście!!!. OGÓLNODOSTĘPNE I CAŁKOWICIE DARMOWE MIEJSCE dla aktywnego spędzania wolnego czasu. Wystarczy jedno Twoje kliknięcie a takie atrakcje jak: Skate Park, Rodeoboard, Naturalny Plac Zabaw, Podniebna Deskorolka, Strefa Relaxu, Linarium zostaną zbudowane już w 2016 roku w Lublinie!!! Zagłosuj i udostępnij dalej: https://obywatelski.lublin.eu/kategoria/44-budzet-obywatelski-2016?vote=1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
D-39 ZwierzoLublin i M-20 Kompleksowa sterylizacja psów i kotów na terenie Lublina :) Zwierzaki czekają na Państwa pomoc!:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety punkt do głosowania w Ratuszu o godzinie 13 30 był zamknięty! Po prostu drzwi Ratusza były zamknięte. Ciekawe czy w innych miejscach np. w szkołach było podobnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Projekt PO-2015. Islamiści w Polsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: