Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śpiewał z playbacku czy nie? Jak sądzicie? Bo mi trudno ocenić....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko na żywo!
0
śpiewał z playbacku czy nie? Jak sądzicie? Bo mi trudno ocenić....
  Było w miarę ciepło. Mógł śpiewać na żywo. ;)
0
Ile przed słuchaniem wyżłopałeś piw ?
0
ani jednego niestety i to był błąd.
0
fachowe video!nie ma co!!!jaki palant to nagrywał?
0
Czy to już OSTATNIE POŻEGNANIE?   Faceci żegnają się bez przerwy niczym stare Dewotki!   Szkoda, że na koniec nie zaspiewali HITA NA CZASIE: "BO DO TANKA TRZEBA DWOJGA..." - na złośc Putinowi oczywiście!
0
Do Hieronim: przed koncertem, przed szesnastą, byłam na placu Zamkowym - odbywały się próby. Poprawiali, jeśli coś wyszło nie tak, ustalali, jak ma być. Chyba nie robiliby wieczorem jaj i nie włączyli playbacka.
0
Przepiękny koncert i oczywiście na żywo.
0
gruuuba przesada z tymi 30-toma tysiącami fanów na Placu Zamkowym (całe 1 osiedle np Czechów na jednym placyku)...gdyby tak naprawdę było to pewnie wszyscy staliby tam na jednej nodze i pewnie machali uszami ;)
0
Szkoda,że koncert zorganizowano głównie dla lublinian  :(  bo niestety przeciętny człowiek pracuje w  dni robocze i nie mógł sobie pozwolić na wypad do Lublina. co innego jak by koncert odbył się w weekend...tak jak zdaje się planowano wczesniej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: