Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śpiewał z playbacku czy nie? Jak sądzicie? Bo mi trudno ocenić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na żywo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiewał z playbacku czy nie? Jak sądzicie? Bo mi trudno ocenić....
  Było w miarę ciepło. Mógł śpiewać na żywo. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile przed słuchaniem wyżłopałeś piw ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani jednego niestety i to był błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fachowe video!nie ma co!!!jaki palant to nagrywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to już OSTATNIE POŻEGNANIE?   Faceci żegnają się bez przerwy niczym stare Dewotki!   Szkoda, że na koniec nie zaspiewali HITA NA CZASIE: "BO DO TANKA TRZEBA DWOJGA..." - na złośc Putinowi oczywiście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Hieronim: przed koncertem, przed szesnastą, byłam na placu Zamkowym - odbywały się próby. Poprawiali, jeśli coś wyszło nie tak, ustalali, jak ma być. Chyba nie robiliby wieczorem jaj i nie włączyli playbacka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepiękny koncert i oczywiście na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gruuuba przesada z tymi 30-toma tysiącami fanów na Placu Zamkowym (całe 1 osiedle np Czechów na jednym placyku)...gdyby tak naprawdę było to pewnie wszyscy staliby tam na jednej nodze i pewnie machali uszami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że koncert zorganizowano głównie dla lublinian  :(  bo niestety przeciętny człowiek pracuje w  dni robocze i nie mógł sobie pozwolić na wypad do Lublina. co innego jak by koncert odbył się w weekend...tak jak zdaje się planowano wczesniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...