Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje wielkie wszystkiego dobrego teraz można odpocząć pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu do euro parlamentu będzie startował i robi woltę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że zagrają na otwarcie zachodniej obwodnicy LUBLINA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałam Was, gdy miałam 12 lat, To było 40 lat temu. Pokochałam Waszą muzykę i jestem Wam wierna do dzisiaj. Gratulacje i powodzenia w realizacji nowych projektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pożegnanie powinni wydać stary prawie niepublikowany utwór "Luty 2000"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to Giganci Polskiej Sceny,a pan Lipko to najlepszy polski kompozytor muzyki rozrywkowej,nie wypada wymieniać tytułów,ale jak wspomnę,np:dmuchawce,latawce czy malinowy król i takie tango,to pewnie wystarczy,dziękujemy panie Romualdzie za te wciąż trwające przeboje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka to wielki zespół. Zwłaszcza w początkowych latach grali jak nikt wtedy w polsce nie grał - jak dziś słucham oryginalnego wykonania "Noc nad Norwidem" to po prostu wymiękam! Rewelacja,  a takich było wiele w ich wykonaniu. Ale, no właśnie, zawsze jest jakieś ale; gdy zobaczyłem Budkę w Sopocie , chyba w 2001 lub 2002 r. to ponownie wymiękłem. Stare -za przeproszeniem- chłopy wychodzą na scenę jako kapela rockowa w świecących marynarkach a Cugowski śpiewa jakoś tak ; "znowu dziś mokre oczy masz .....  telefon czeka na jakiś znak .....każdy kogoś ma, każdy z kimś tam gra a ja solo ..."  i tym podobne NIEDOJRZAŁE, DZIECINNE, WPROST SZCZENIACKIE teksty które, gdybym wtedy usłyszał z ust młodych Cugowskich to może bym zrozumiał. Że młodzi to młodzi, jeszcze szukają swojej , i tej właściwej drogi muzycznej. A czego szuka Budka grając takie pierdoły od tamtych czasów? PIENIĘDZY! Niczego innego. Dlatego od zespołu odeszli w tamtym czasie Mietek Jurecki i Marek Raduli. Cenię zespół za to co nagrali i czego dokonali na scenie , ale cenię ich do płyty "Nic nie boli tak jak życie" bo tę uważam za ostatnią prawdziwą i w miarę szczerą muzyczną laurkę. Dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka Suflera dla Polakow to jak Rolling Stones sa dla Amerikanow. I my tu Polacy w Ameryce, w Chicago prosimy o ostatni koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://otourl.pl/messi_zaginol <-- czytaj tu :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mozna wiele napisac o moralnej stronie takich ludzi i ich obywatelskiej trosce o kregoslup narodu, alr po co? wystarczy tylko powolac sie na sam a tresc artykulu i powtorzyc za autorem "Woodstok" a natychmiast widzimy na jak "patriotycznym" gruncie stoja owi muzycy! Widzimy, jak bardzo niezalezy im na ksztalceniu prawdziwie polskich wartosci i dokad chca zaciagnac polska mlodziez....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie przypominam redaktorze był w Budce SP Romek Czystaw  wokalista o wiele lepszy niż  Felek.Dla mnie  Budka skończyła się na drugiej płycie ,reszta to komercja z niewielkimi wyjątkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję dobrej decyzji. Już czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończy się kasa to się zejdą spokojna rozczochrana  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się zwieść. Te spryciarze będą (jak Scorpions) ogłaszać ostatnie koncerty jeszcze przez 5 lat. To taki tani chwyt marketingowy, żeby jeszcze parę złotych dorobić. Ściema dla ciemniaków i tyle.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie TANGO ... Niezapomniane będzie ... długo.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dzięki Bogu, bo po Romku Czystawie i Felicjanie Andrzejczaku (czytaj: najlepszych przebojach i płytach faktycznie rockowych) zaczęło się disco polo dla półinteligencji. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóz odejdą jako najlepszy polski zespół .nie wiem kiedy pojawi sie ktos kto im chociaz w połowie dorówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż odejdą jako najlepszy polski zespół .Nikt im obecnie nie dorównuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy kawałek? - Cugowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy dla swoich lublinian zagraja ostatnie koncerty  bo w ostatnich latach wcale u siebie nie śpiewają tylko po Polsce - wstyd oj wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...