Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ceny za ogrzewanie spadną jak elektrociepłownia będzie miała konkurencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tereny po odczynnikach (ziemia nasiąknięta nie wiadomo czym) więc żadnej galerii tam nie wsadzą no to wymyślili elektrownię, słoma nie zaśmieci miasta bo niby blisko obwodnicy , tylko skąd statystycznie wiatry wieją bo jak z zachodu to nie mam nic przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielu powodów jestem za! Główny powód: każda forma konkurencji dla polskiego monopolu energetycznego zwiększa szanse na weryfikację cen energii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię by ceny ciepła spadły. Pierwsza sprawam spółka nie ma i nie będzie miała własnej sieci dystrybucyjnej, więc podłączy się do sieci LPEC'u. Prawdopodobnie nie będzie tworzyła bazy klientów i namawiała ich na przejście do nowego producenta ciepła (sprzedawcy), więc będzie ciepło sprzedawać do LPEC. LPEC będzie robił taryfę w oparciu o cenę zakupu od Tergopower + swoje "uzasadnione koszty". Znając życie cena niższa nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motek napisał:
Tereny po odczynnikach (ziemia nasiąknięta nie wiadomo czym) więc żadnej galerii tam nie wsadzą no to wymyślili elektrownię, słoma nie zaśmieci miasta bo niby blisko obwodnicy , tylko skąd statystycznie wiatry wieją bo jak z zachodu to nie mam nic przeciw. [/quote] [quote name='motek' timestamp='1362640360' post='742048'] Tereny po odczynnikach (ziemia nasiąknięta nie wiadomo czym) więc żadnej galerii tam nie wsadzą no to wymyślili elektrownię, słoma nie zaśmieci miasta bo niby blisko obwodnicy , tylko skąd statystycznie wiatry wieją bo jak z zachodu to nie mam nic przeciw.
Dokładnie tak! -statystycznie wiatry najczęściej wieją z zachodu -więc będzie wiać wprost na lotnisko i dawać do myślenia "odlatującym", że zapachy są tak piękne, iż do Lublina nie ma po co wracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...