Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ceny za ogrzewanie spadną jak elektrociepłownia będzie miała konkurencję
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tereny po odczynnikach (ziemia nasiąknięta nie wiadomo czym) więc żadnej galerii tam nie wsadzą no to wymyślili elektrownię, słoma nie zaśmieci miasta bo niby blisko obwodnicy , tylko skąd statystycznie wiatry wieją bo jak z zachodu to nie mam nic przeciw.
0
Z wielu powodów jestem za! Główny powód: każda forma konkurencji dla polskiego monopolu energetycznego zwiększa szanse na weryfikację cen energii!
0
Wątpię by ceny ciepła spadły. Pierwsza sprawam spółka nie ma i nie będzie miała własnej sieci dystrybucyjnej, więc podłączy się do sieci LPEC'u. Prawdopodobnie nie będzie tworzyła bazy klientów i namawiała ich na przejście do nowego producenta ciepła (sprzedawcy), więc będzie ciepło sprzedawać do LPEC. LPEC będzie robił taryfę w oparciu o cenę zakupu od Tergopower + swoje "uzasadnione koszty". Znając życie cena niższa nie będzie.
0
motek napisał:
Tereny po odczynnikach (ziemia nasiąknięta nie wiadomo czym) więc żadnej galerii tam nie wsadzą no to wymyślili elektrownię, słoma nie zaśmieci miasta bo niby blisko obwodnicy , tylko skąd statystycznie wiatry wieją bo jak z zachodu to nie mam nic przeciw. [/quote] [quote name='motek' timestamp='1362640360' post='742048'] Tereny po odczynnikach (ziemia nasiąknięta nie wiadomo czym) więc żadnej galerii tam nie wsadzą no to wymyślili elektrownię, słoma nie zaśmieci miasta bo niby blisko obwodnicy , tylko skąd statystycznie wiatry wieją bo jak z zachodu to nie mam nic przeciw.
Dokładnie tak! -statystycznie wiatry najczęściej wieją z zachodu -więc będzie wiać wprost na lotnisko i dawać do myślenia "odlatującym", że zapachy są tak piękne, iż do Lublina nie ma po co wracać
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: