Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa lotniska w Świdniku nie ustaje (zdjęcia)

Utworzony przez lublin kiedys, 22 lutego 2012 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Rzeszowiak, sądziłem, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi. Znam bardzo wiele osób z okolic Rzeszowa. Mimo, że mieszkam w okolicach Lublina uważam, że są to bardzo fajni ludzie, którym niestety przyklejasz paskudną łatkę. Niestety jesteśmy takim narodem, że każdemu należy przyłożyć. Nieważne kto, w jakim regionie mieszka i ile forsy posiada. Ważne, żeby działać, nawet w niewielkim stopniu, ale na miarę swoich możliwości. Nikomu nie będę wyliczał, kto lub który region jest lepszy czy gorszy. Odnośnie lotniska powiem tyle. Buduje się - i bardzo dobrze. Życie zweryfikuje czy będzie funkcjonowało. Najwyżej będzie tu najlepiej wyposażony w kraju aeroklub. A ciągnięcie kasy występuje wszędzie. Fakt rozpoczęcia budowy na pewno nie zostaje obojętny Okęciu. Lobbing na lotniska na zachodzie Polski jest dość duży. Obserwowałem tempo prac w Świdniku od początku. Było bardzo duże. W pewnym momencie z dnia na dzień dało się zauważyć, że z placu budowy zniknęło połowę sprzętu. Po dwóch dniach dowiedziałem się z mediów, że została podjęta decyzja o budowie lotniska w Modlinie i rozbudowie kilku krajowych portów. No cóż, jak zwykle przez niektórych ludzi Lubelszczyznę nie zalicza się do Polski tylko do Ukrainy. Mówi się trudno, ale dlaczego nie pozwala się temu regionowi swobodnie rozwijać. Cokolwiek zacznie bardzo dobrze prosperować niszczy się to, przejmuje majątek i przenosi na zachód kraju. Nie chcę tu nikomu z zachodniej Polski ubliżać, bo tam też mieszkają fajni ludzie. Mam na myśli władzę. Wypowiadając się konkretnie już w sprawie świdnickiego portu, jak nie wiadomo, o co chodzi w tej zadymie, to idzie o kasę. Inne porty walczą o klienta, a na lubelskich pasażerach zależy głównie Warszawie. W sprawie rozbudowy portu nie zgodzę się z wcześniejszą wypowiedzią, że nie ma takiej możliwości. Owszem jest, zarówno pod względem wyposażenia technicznego czy taxiway, jak i samej drogi startowej z możliwością wydłużenia jej do ponad 3km. Londyńczyk - trochę ogłady i szacunku dla osób, którym niekoniecznie w życiu się powiodło. Nie jestem nikomu wrogiem i nikomu nie życzę źle, ale tobie takie bezrobocie przydałoby się przez jakiś czas. Może wtedy zaczniesz doceniać, czym jest najzwyklejsze w świecie człowieczeństwo. Pozdrawiam ludzi, którzy chcą coś robić, a nie tylko gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę się przejęzyczyłem w poprzedniej wypowiedzi. Miałem na myśli, że na zachodzie też mieszkają fajni ludzie, a to władza nie jest w porządku, że pomija wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeszowiak napisał:
Po cholere te dziedy nierozwiniete budują te lotnisko !!!!! nie powinni mieć pozwolenia, jak jest w rzeszowie to po co w jAKIMŚ lublinie budować !!!! maja szczęścvie bo im pani szanowna poseł gilowsk POMOGŁA bo gdyby nie ona to nadalo łąka by była. POrt lotniczy w jasionce istnieje od X czasu a ten badziew w lublinie bęfdzie laikiem , na tych terenach góra to same awionetki latać powinny.
Mam wrażenie, że jesteś mieszkańcem lubelskiego i próbujesz w głupi sposób podbudować swoje ego skłócając Rzeszowiaków z Lubelakami. Natomiast jeśli faktycznie jesteś mieszkańcem podkarpackiego to jest mi WSTYD, że na naszej ziemi mieszka taki BURAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać, nic ująć Artur. Popieram Twoją wypowiedź w całej rozciągłości. Pozdrowienia od lubelaka. Obyśmy się szanowali, to będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...