Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie do włodarzy co zrobią z istniejącymi stadionami i obiektami sportowymymi,które nie wyglądają najlepiej. Dziwi zatem budowa nowego stadionu podczas gdy stare są nie remontowane i niszczeją. Wydaje się że chodzi tylko o to aby zarobili przyjaciele "królika"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza. I tak tego miniaturowego stadioniku nie wybudują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak duzy ma byc ten stadion, i czy bedzie przystosowany do lekkiej atletyki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajowa Spółka Cukrowa za zlikwidowanie cukrowni w Lublinie otrzymała premię kompensacyjną z Brukseli w wysokości ok. 100 mln euro. Teraz jeszcze dostanie bonus z kasy miasta Lublin za teren po cukrowni. Zapłaci za to oczywiście podatnik, także ten, co z cukrowni poszedł na zieloną trawkę. Prezesi Spółki Cukrowej wezmą sowite premie .... Chory kraj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli w ogóle będzie , to będzie to tylko stadion piłkarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie chorym i niezrozumiałym faktem było już samo powołanie do życia takiego zwyrodniałego i zbędnego tworu jakim jest Krajowa Spółka Cukrowa i nadanie jej uprawnień do zarządzania majątkiem, który od dziesięcioleci był budowany i pomnażany na lubelszczyźnie w postaci naszej nieistniejącej już cukrowni, zapewniającej pracę i zbyt swoich upraw buraka cukrowego wielu ludziom. Chorym i budzącym zdziwienie jest również fakt, iż jakieś prezesicha zasiadające w swoich przepastnych gabinetach gdzieś tam w Toruniu decydują o tym, że zamyka się i likwiduje jedną z najlepszych cukrowni w Europie a może i na świecie, która de facto przed swym upadkiem nakładem pracy wielu ludzi została wyremontowana i spełniała najsurowsze wymogi unijne, jak również mogła się pochwalić najnowocześniejszą linią produkcyjną, a wszystko po to by jakieś prezesy z bożej łaski powołane tylko po to żeby być zgarnęły premię kompensacyjną z Brukseli w wysokości ok. 100 mln euro, a teraz dodatkowo złupiły budżet naszego miasta na dodatkowe 9,5 mln. Rzeczywiście chory kraj, który słynie z tego, że ma słabość do powoływania takich zbytecznych tworów jak spółka cukrowa, czy kampania węglowa tudzież innych po to tylko by wykreować zbyteczne stanowiska prezesów i ich zastępców i innych kierowników oraz dyrektorów na zasadzie, że oni muszą być bogaci a setki jak nie tysiące osób mają stracić pracę. A może tak jutro My czytelnicy Dziennika Wschodniego powołamy do życia Polską Kampanię Antyrządową, zlikwidujemy Parlament, posłów poślemy na zieloną trawkę i jeszcze weźmiemy odszkodowanie z Brukseli, podzielimy się premią no i jeszcze zarobimy na sprzedarzy budynku Sejmu. Przecież właśnie tak to funkcjonuje w naszym Państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauta [lubelak] oraz misza b. trafnie opisali faktycznie jak ograbiana jest lubelszczyzna przezKrajowa Spolke cukrownicza .Taka spolka zyje z biedy ludzi ktorzy pracowali w najlepszej cukrowni w Europie oraz wydajnosci .Prosze pana aby ten wpis przeslal pan na adres siedzibyK.S C w Toruniu ,moze sobie poczytaja trafna opinie informacje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misza napisał:
Krajowa Spółka Cukrowa za zlikwidowanie cukrowni w Lublinie otrzymała premię kompensacyjną z Brukseli w wysokości ok. 100 mln euro. Teraz jeszcze dostanie bonus z kasy miasta Lublin za teren po cukrowni. Zapłaci za to oczywiście podatnik, także ten, co z cukrowni poszedł na zieloną trawkę. Prezesi Spółki Cukrowej wezmą sowite premie .... Chory kraj ...
Podziękujemy za to Panu Żukowi (były wiceminister skarbu z PO) jeżeli wystartuje na Prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po jaką cholerę ten stadion?w kilka miesięcy zburzono coś co stało tam ze sto lat,dawało pracę setkom ludzi,produkowano cukier dobrej jakości a nie jakieś zmiotki ,które kupujemy w hipermarketach..byli cukrownicy pewnie z radością pójdą całymi rodzinami kibicować nieudacznikom na tym stadionie ,bo jakoś nie słychać o wybitnych sportowcach z naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sigma napisał:
a po jaką cholerę ten stadion?w kilka miesięcy zburzono coś co stało tam ze sto lat,dawało pracę setkom ludzi,produkowano cukier dobrej jakości a nie jakieś zmiotki ,które kupujemy w hipermarketach..byli cukrownicy pewnie z radością pójdą całymi rodzinami kibicować nieudacznikom na tym stadionie ,bo jakoś nie słychać o wybitnych sportowcach z naszego miasta.
po taka cholere zeby byl, i zeby lublin nie cofal sie w alfabecie, ale tobie nie wytlumaczy sie nic, ty wiesz i juz, oczywiscie kazdy zaluje kazdego miesjca pracy w lublinie ale skoro juz nie ma cukrowni to moze by jednak cos z tym zrobic a nie ciagle plakac jak mi zle , i po co to, ja wiem ze ty bys chcial jak u ciebie wszedzie pastwisko i nic dookola, jednak niektorzy oczekuja pewnych inwestycji w miescie, i nie marudza wiecznie na wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfff napisał:
po taka cholere zeby byl, i zeby lublin nie cofal sie w alfabecie, ale tobie nie wytlumaczy sie nic, ty wiesz i juz, oczywiscie kazdy zaluje kazdego miesjca pracy w lublinie ale skoro juz nie ma cukrowni to moze by jednak cos z tym zrobic a nie ciagle plakac jak mi zle , i po co to, ja wiem ze ty bys chcial jak u ciebie wszedzie pastwisko i nic dookola, jednak niektorzy oczekuja pewnych inwestycji w miescie, i nie marudza wiecznie na wszystko
Oczywiście,że Lublinianie oczekują inwestycji w mieście...ale INWESTYCJI,a nie stadioniku,który w zasadzie nikomu dobrobytu nie przyniesie.O jakiejkolwiek satysfakcji kibica nie wspomnę...bo komu niby mielibyśmy kibicować? :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Mam pytanie do włodarzy co zrobią z istniejącymi stadionami i obiektami sportowymymi,które nie wyglądają najlepiej. Dziwi zatem budowa nowego stadionu podczas gdy stare są nie remontowane i niszczeją. Wydaje się że chodzi tylko o to aby zarobili przyjaciele "królika"...
POżegnanie z podatkiem od nieruchomości, który winna płacić miastu Spółka "Cukier Polski".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Dla mnie chorym i niezrozumiałym faktem było już samo powołanie do życia takiego zwyrodniałego i zbędnego tworu jakim jest Krajowa Spółka Cukrowa i nadanie jej uprawnień do zarządzania majątkiem, który od dziesięcioleci był budowany i pomnażany na lubelszczyźnie w postaci naszej nieistniejącej już cukrowni, zapewniającej pracę i zbyt swoich upraw buraka cukrowego wielu ludziom. Chorym i budzącym zdziwienie jest również fakt, iż jakieś prezesicha zasiadające w swoich przepastnych gabinetach gdzieś tam w Toruniu decydują o tym, że zamyka się i likwiduje jedną z najlepszych cukrowni w Europie a może i na świecie, która de facto przed swym upadkiem nakładem pracy wielu ludzi została wyremontowana i spełniała najsurowsze wymogi unijne, jak również mogła się pochwalić najnowocześniejszą linią produkcyjną, a wszystko po to by jakieś prezesy z bożej łaski powołane tylko po to żeby być zgarnęły premię kompensacyjną z Brukseli w wysokości ok. 100 mln euro, a teraz dodatkowo złupiły budżet naszego miasta na dodatkowe 9,5 mln. Rzeczywiście chory kraj, który słynie z tego, że ma słabość do powoływania takich zbytecznych tworów jak spółka cukrowa, czy kampania węglowa tudzież innych po to tylko by wykreować zbyteczne stanowiska prezesów i ich zastępców i innych kierowników oraz dyrektorów na zasadzie, że oni muszą być bogaci a setki jak nie tysiące osób mają stracić pracę. A może tak jutro My czytelnicy Dziennika Wschodniego powołamy do życia Polską Kampanię Antyrządową, zlikwidujemy Parlament, posłów poślemy na zieloną trawkę i jeszcze weźmiemy odszkodowanie z Brukseli, podzielimy się premią no i jeszcze zarobimy na sprzedarzy budynku Sejmu. Przecież właśnie tak to funkcjonuje w naszym Państwie.Prezesem "C.P" jest Pan Kulicki członek PO. POdwładny Januszka z Lublina ( Januszek był vickiem w PO )i on dostał od Prezydenta Lublina POmocną dłoń bo za resztki cukrowni nie będzie musiał płacić POdatku od nieruchomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE po cholere a dla piłkarzy a jak tego nie rozumiesz do bardzo mi przykro najlepij pewnie gdy by nikt nic nie budował tylko takim jak ty na socjal oddawał////lublin potrzebuje stadionu,obwodnicy{konkretnej},zmian na Podzamczu i jeszcze kilka innych inwestycji !!! przykro słuchac takich wpisów A PO CO ,A NA CO szkoda mi was oj szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle pierwsi odzywają się malkontenci ,a po co?? a na co?? odpowiadam na damskie caca głupi lubelaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"NIE po cholere a dla piłkarzy" No tak-chyba, że dla piłkarzy(?),bo drużyny to chyba Lublin nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin potrzebuje obwodnicy , lotniska i miejsc pracy a nie nowego stadionu! Jest Start, Lublinianka, Motor- wystarczy przebudowac - po co miliony na nowego kolosa-Igrzyska zamiast Chleba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie popieram zdanie ~Pisuara. Zniszczono najnowoczesniejsza cukownie by teraz budowac stadion. Są ważniejsze inwestycje czekające na realizację. Włodarze miasta utracili kontakt z rzeczywistościa i nie widza co jest ważne dla mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Lublin potrzebuje obwodnicy , lotniska i miejsc pracy a nie nowego stadionu! Jest Start, Lublinianka, Motor- wystarczy przebudowac - po co miliony na nowego kolosa-Igrzyska zamiast Chleba?
Starą babe jak pomalujesz to ją odmłodzisz????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
NIE po cholere a dla piłkarzy a jak tego nie rozumiesz do bardzo mi przykro najlepij pewnie gdy by nikt nic nie budował tylko takim jak ty na socjal oddawał////lublin potrzebuje stadionu,obwodnicy{konkretnej},zmian na Podzamczu i jeszcze kilka innych inwestycji !!! przykro słuchac takich wpisów A PO CO ,A NA CO szkoda mi was oj szkoda
jakich piłkarzy???? toż w u nas sami KOPACZE dać im szpadle - taniej i może coś posprzątają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...