Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budują luksusowe biurowce przy Zana

Utworzony przez paweł, 15 stycznia 2009 r. o 08:40 Powrót do artykułu
"Cała inwestycja pochłonie 70 mln zł. Brakuje ok. 50 mln zł". ))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Luksusowy naprzeciwko ZUSu" hehe. Tylko że ani dojechać ani zaparkować, ciasnota i błoto, może to byłyby luksusy ale w Bombaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak były wybory na prezydenta Lublina, to pan Turski chciał pomóc Wasilewskiemu i wypowiadał się w prasie, że chciałby wybudować Aqua Park. Po wyborach zapomniał o tym, ale za to chce budować komercyjny biurowiec na Zana /ma 20 mln i brakuje mu tylko 50 mln!!!/ Miasta mu wybuduje drogi do biurowca, bo to kumpel, więc niech miasto wybuduje drogę i skrzyżowanie przy Poligonowej, a nie czeka na Echo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zacząłem na działce pod Lublinem budować pałac w standardzie A++. To będzie jedyny taki na mojej wsi. W stylu klasycystycznym, 800 m kw. na jednym poziomie. Zainwestowałem 210 tys i brakuje mi jeszcze 8 mln 340 tys. Buduję też osiedle apartamentowoców (tzw. czworaków) dla parobków, niestety chłopi nie chcą sfinansować mojej inwestycji a banki tym bardziej. Przyjdę do gazety na wywiad . Zmieniłem już przeznaczenie części z budowanych apartamentowców na składnice pasz, chlewy i kurniki aby biznesplan wyglądał lepiej w oczach iwnestorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g. napisał:
"Luksusowy naprzeciwko ZUSu" hehe. Tylko że ani dojechać ani zaparkować, ciasnota i błoto, może to byłyby luksusy ale w Bombaju.
No właśnie, wszędzie zakazy parkowania albo błoto po kolana... Najlepiej nabudować a parkować to chyba za miastem trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że ten budynek co powstaje to ten "wyższy" przy Zana a nie "niższy" przy Wallenroda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wogule pisał te bzdury... Jeśli budynek ma mieć 55 metrów, to nie będzie o 7 metrów wyższy od rektoratu UMCS tylko przeciwnie. Będzie niższy o 7 metrów, bo rektorat to 62 metry wysokości!! Zresztą to nie jedyne błędy w artykule..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...