Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jechałem w sobotę rano i wieczorem i sygnalizacja działała (nowa) już z zielonymi światłami do lewoskrętu. Podejrzewam, że jak tego dobrze nie wyregulują (cykle świateł i ich długość) to ładnie będzie się ono korkowało. Mimo tego, że nikt nie skręcał z kierunku Kraśnika w Wojciechowską to zielone światło się świeciło dla tego kierunku powodując mały zator (sobota rano) z kierunku Sikorskiego (mieli czerwone).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzisiaj tj. 02.08.2015 przejeżdżałem III razy przez to skrzyżowanie. Jes dużo gorzej jak było. Jadąc Kraśnicką od Głębokiej ustawiam się na lewym pasie aby skręcić w Zana, z naprzeciwka pusta jezdnia, nic nie jedzie, muszę czekać na sygnalizator kierunkowy, gdy się zapala, zdążyło przejechać na jednej zmianie aż 5 samochodów, Czekających na skręt w lewo przybywa, powtarza się cykl i znowu to samo. Modernizację wymyślił ktoś kto jeździ chyba taczką po swojej działce, a przebudowa kosztowała sporo podatników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: