Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a na ul. Choiny od ul.Zelwerowicza do granic miasta jak zwykle zabrakło kasy, widocznie nikt z radnych, czy ważniejszych urzędników ta droga nie jeździ, wiec po co ja poszerzyć i oświetlić :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ale to bardzo doceniam to co zrobił w temacie dróg w Lublinie,przez ostatnie 4-ry lat pan prezydent Żuk.Bo tyle ulic które zostały w tym okresie wybudowane lub wyremontowane,to jego poprzednicy nie zrobili przez wszystkie lat swoich rządów w naszym mieście.Mam tu na myśli Wojciechowskiego,Pruszkowskiego i Waślewskiego.Ale mam takie wrażenie(nie wiem być może jest to tylko moje wrażenie)że miasto boii sie jak djabeł święconej wody ruszać remontów długich i ważnych z punktu komunikacyjnego ulic w Lublinie,ja wiem że to kosztowało by kupe kasy ale od tego nie da sie uciec.Nie została ruszona cała Kunickiego w opłakanym stanie,Aleje Zgmuntowskie i Aleja Piłusudskiego tak samo wyglądająca,Aleje Racławickie,Aleja Kraśnicka,Aleja Uni Lubelskiej gdzie nawet najlepsze amortyzatory w samochodzie może szlak trafić.Do tego bym dołożył Kalinowszczyzne,część Andersa od Ronda Berbeckiego do Mełgiewskiej ,Głęboką i wiele innych dla naszego miasta ulic.Co nie zmienia faktu że cztery lata rządów pana prezdenta Krzysztofa Żuka uwarzam za bardzo udane i z wielkim pożytkiem dla naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ul. Pana Tadeusza też się doczeka remontu... https://www.facebook.com/PanaTadeuszaLublin  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie zgadzam na to żeby straż miejska miała dostać nowe radiowozy, i tak jest to instytucja zbędna w całej Polsce. A jak już są to niech na piechotę chodzą, dobrze to zrobi tym leniwym i tłustym chamom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie zgadzam na to żeby straż miejska miała dostać nowe radiowozy, i tak jest to instytucja zbędna w całej Polsce. A jak już są to niech na piechotę chodzą, dobrze to zrobi tym leniwym i tłustym chamom.
Ja też bym samochodów nie dawał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma juz spektakularnych inwestycji bo trzeba spłacać astronomiczny dług.Cale szczęście ze przyszło opanowanie.Gdybym był wlodarzem miasta inaczej zainwestował bym te środki (mowie o latach wcześniejszych),nie byłoby stadionu i tych wszystkich rekreacyjnych wydmuszek dla garstki zainteresowanych,tych pięknych pustych autobusów,dziesiątków hipermarketów i dyskontów,a postawilbym na rodzimych przedsiębiorców.W Lublinie zarabia obcy kapitał,a obsługuje go za grosze wyedukowana młodzież dla której nie ma tu przyszłości.Tego co się na robiło po przystąpieniu do UE juz nic nie zmieni,jesteśmy wchłonięci przez obcy kapitał.To inwazja obcych a my słabi możemy im tylko buty czyścić :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma inwestycji nie z powodu długu(który jest na bezpiecznym poziomie) ale dlatego, że czekamy na kasę z nowej perspektywy unijnej  
  nie byłoby stadionu i tych wszystkich rekreacyjnych wydmuszek dla garstki zainteresowanych,tych pięknych pustych autobusów,dziesiątków hipermarketów i dyskontów,a postawilbym na rodzimych przedsiębiorców  
  piękne populizmy, ja to w ogóle bym każdemu mieszkańcowi dał po milion złotych i do tego jeszcze rozkręcił interes za niego, z kranów lałby się Dom Perignon i wszyscy byliby szczęśliwi   ps: za hipermarkety podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu i radnym którzy go popierali, bo to oni uchwalali plany zagospodarowania przestrzennego pozwalające budować galerie i markety, aktualna władza nie ma nic do gadania w tej kwestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na ul. Choiny od ul.Zelwerowicza do granic miasta jak zwykle zabrakło kasy, widocznie nikt z radnych, czy ważniejszych urzędników ta droga nie jeździ, wiec po co ja poszerzyć i oświetlić :(
A to masz rację. Trzeba się tam budować gdzie jest moda i gdzie urzędnicy sie budują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiadukt na al. Kompozytorów Polskich dalej się sypie... I zamiast remontować to zrobiono zwężenie tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ul Narutowicza nie będzie skończona?! Aż żałuję w tym momencie głosu na zuka... To samo pareset metrów na junoszy. Dalej Wertepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiadaj się za siebie, ja nie mam zamiaru czyścić komuś buty ale wiedzę że ty jesteś dobrym materiałem na to. Jak można pisać takie bzdury(hipermarkety buduje "miasto"?!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto oprócz was po niej jeździ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Zenek zagłosuj następnym razem na Muszyńskiego - zamiast remontów dróg będą 4 lata budowania kościołów, pomników i muzeów chwały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma inwestycji nie z powodu długu(który jest na bezpiecznym poziomie) ale dlatego, że czekamy na kasę z nowej perspektywy unijnej     piękne populizmy, ja to w ogóle bym każdemu mieszkańcowi dał po milion złotych i do tego jeszcze rozkręcił interes za niego, z kranów lałby się Dom Perignon i wszyscy byliby szczęśliwi   ps: za hipermarkety podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu i radnym którzy go popierali, bo to oni uchwalali plany zagospodarowania przestrzennego pozwalające budować galerie i markety, aktualna władza nie ma nic do gadania w tej kwestii
Z tym zadłużeniem, to taki świąteczny żart czy tylko próba trywializowania rzeczywistości?   Przecież gdyby nie spółki z udziałem i akcjonariatem miasta, których zobowiązań i strat nie wlicza się w relację dochodów do długu publicznego JST, to Lublin już w 2011 roku przekroczyłby o minimum 7 pkt 60% próg bezpieczeństwa.   Gdyby nie przekształcenie MOSiR w Sp. z o.o. oraz inne kreatywne zabiegi, to od 3 lat byłby przekroczony limit relacji łącznej kwoty długu do dochodów budżetowych.   W tym roku po 3 kwartałach sytuacja zadłużenia naszego miasta wyglądała następująco: a) 1 miliard 108 milionów 500 tysięcy złotych według tytułów dłużnych B) 1 miliard 346 milionów 541 tysięcy 924 złotych wraz z kredytami i pożyczkami oraz papierami wartościowymi wyemitowanymi na realizację programów, projektów lub zadań finansowanych z udziałem środków UE. W tym pierwszym przypadku w relacji do dochodów wykonanych w ciągu III kwartałów bieżącego roku dług publiczny naszego miasta przekroczył już 84%. W drugim przypadku relacja długu  publicznego naszego miasta w stosunku do wykonanych dochodów przekroczyła już 102%.   Reasumując, to Ty niczego nie dawaj mieszkańcom naszego miasta, a przestań ich łupić, bo czymże innym jest próba trywializacji obecnej sytuacji, w której wyłożono pieniądze na projekty, a zabrakło na ich realizację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~BudŻet piszesz jota w jotę jak Tułajew który wszystkich straszy notorycznie niewypłacalnością, zawaleniem się budżetu, bankructwem, komisarzami itp. A Lublin jak stał tak dalej stoi, ba o dziwo znajdują się kolejne banki które chętnie dają miastu kredyty, co raczej pokazuje, że wszystko jest pod kontrolą a te twoje wszystkie czarne wizje to tylko wymysł schorowanej głowy człowieka który od lat bez efektu próbuje się dostać do rady miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~BudŻet piszesz jota w jotę jak Tułajew który wszystkich straszy notorycznie niewypłacalnością, zawaleniem się budżetu, bankructwem, komisarzami itp. A Lublin jak stał tak dalej stoi, ba o dziwo znajdują się kolejne banki które chętnie dają miastu kredyty, co raczej pokazuje, że wszystko jest pod kontrolą a te twoje wszystkie czarne wizje to tylko wymysł schorowanej głowy człowieka który od lat bez efektu próbuje się dostać do rady miasta
Reklamacje do prezydenta miasta, bo to w oparciu o podpisane przez niego sprawozdania podałem aktualną relację długu do dochodów.   Jeżeli to samo, co ode mnie można usłyszeć od S. Tułajewa, to świadczy dobrze o nim, bo widocznie nie każdy radny potrafi pojachechać do KRS w Świdniku i zrozumieć proste zestawienia WINIEN i MA w sprawozdaniach finansowych spółek  z udziałem lub akcjonariatem miasta.   W kwestii udzielania kredytów czy emisji obligacji dla JST sprawa jest banalnie prosta, bo ustawowo gmina nie może upaść, a zawsze jest z czego pieniądze ściągnąć.   Co do kandydowania, to za cienki jesteś, by ograniczyć moje czynne i bierne prawo wyborcze lub decydować ile razy mogę stawać w szranki z tymi, którzy reklamują się nie gorzej niż proszek do prania.   Myślisz, że gdybym naprawdę chciał wejść do rady miasta, to bym nie wisiał na billboardach w całym okręgu wyborczym będącym moim miejscem zamieszkania?   Długo się będziesz musiał jeszcze uczyć nie tylko kultury ale przede wszystkim zrozumienia, co autor ma na myśli pisząc każdego dnia swoją historię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a most na kunickiego to co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...