Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski: Głosuj dziś, bo jutro będzie za późno

Utworzony przez Adam, 7 października 2014 r. o 07:16 Powrót do artykułu
Ja zagłosowałem m.in. na Free Wifi in Lublin czyli M - 175 polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na projekt D-27 , Naprawdę Warto !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D-81: rozbudowa monitoringu miejskiego o 19 dodatkowych kamer to poprawi bezpieczeństwo nas wszystkich w śródmieściu i nie tylko, polecam      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie wiem jaki sens ma ten budżet obywatelski… Głosowanie jeszcze nie dobiegło końca a w pobliżu mojego bloku na Czwartku już od jakiegoś tygodnia buduję się plac o którym mowa w projekcie M-88 wartym 120 000 zł (warto też dodać że w tytule podany jest adres Czwartek 20, a faktycznie plac buduję się pod blokiem z numerem 26, czyli kolejne kłamstwo). Wyjaśni mi ktoś jak to możliwe?? Dla niedowiarków mogę udostępnić zdjęcia. Do d*py z taką „demokracją” w której przed rozstrzygnięciem realizuje się konkretne projekty…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M-257 Budowa boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw miejscem rekreacji i integracji mieszkańców osiedla Czuby i Węglinek  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Szmaragdowej, jeszcze przez 14 godzin możecie oddać swój głos na                  projekt M-14.                                                                                                                                  Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100004826118701
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie biorę udziału w głosowaniu ponieważ na ulicy Kustronia na której mieszkam razem z ulicą Kiwerskiego są zaniedbywane przez zarząd spółdzielni i zarząd osiedla XXX-lecia w dzielnicy kalinowszczyzna. Czas tutaj sie zatrzymał od lat.są tu stare chodniki z czasów PRLu.Bloki sa rzadziej remontowane niż w innych częściach dzielnicy i dwa wieżowce nie mają elewacji budynku i stare nieremontowane dachy stąd dzisiaj balkony tych bloków się sypią co nie ma miejsca w innych częściach dzielnicy.A jeśli już bloki są remontowane to albo ze strony południowej i północnej a strona zachodnia i wschodnia są zostawiane  wyglądają obskurnie a za ponad 5 lat dopiero są remontowane a tymczasem strona południowa i północna zdąrzą już zmarnieć i bloki od 20 lat wyglądają na zaniedbane.Na pozostałych ulicach bloki jak sa remontowane w całosci stąd ładnie wyglądają.w Blokach są jeszcze windy z czasów PRLu którymi ludzie boja się jeździć a pisanie pism do zarządu nic nie daje.Zostały nam zabrane parkingi i boiska oraz place zabaw i przerzucone na ulicę obok na sąsiednim wzgórzu. Nie  biorę udziału w głosowaniu nie dlatego że nie ma tam mojej ulicy ale dlatego że zarząd spółdzielni na Kalinie nie dba o wszystkie osiedla jednakowo.Jeśli jakieś projekty nie przejdą to niech zarząd spółdzielni ma pretensje do siebie a nie do ludzi.Gdyby dbał o wszystkie osiedla ludzie byli by bardziej zjednoczeni i zmobilizowani do głosowania na wszystkie projekty naszej dzielnicy a wszystkie projekty nawet miały by szansę na realizację.A tak klops.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M144! Jeżeli chcesz, żeby kundle nie latały luzem i nie srały gdzie popadnie głosuj na M144!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie biorę udziału w głosowaniu ponieważ na ulicy Kustronia na której mieszkam razem z ulicą Kiwerskiego są zaniedbywane przez zarząd spółdzielni i zarząd osiedla XXX-lecia w dzielnicy kalinowszczyzna. Czas tutaj sie zatrzymał od lat.są tu stare chodniki z czasów PRLu.Bloki sa rzadziej remontowane niż w innych częściach dzielnicy i dwa wieżowce nie mają elewacji budynku i stare nieremontowane dachy stąd dzisiaj balkony tych bloków się sypią co nie ma miejsca w innych częściach dzielnicy.A jeśli już bloki są remontowane to albo ze strony południowej i północnej a strona zachodnia i wschodnia są zostawiane  wyglądają obskurnie a za ponad 5 lat dopiero są remontowane a tymczasem strona południowa i północna zdąrzą już zmarnieć i bloki od 20 lat wyglądają na zaniedbane.Na pozostałych ulicach bloki jak sa remontowane w całosci stąd ładnie wyglądają.w Blokach są jeszcze windy z czasów PRLu którymi ludzie boja się jeździć a pisanie pism do zarządu nic nie daje.Zostały nam zabrane parkingi i boiska oraz place zabaw i przerzucone na ulicę obok na sąsiednim wzgórzu. Nie  biorę udziału w głosowaniu nie dlatego że nie ma tam mojej ulicy ale dlatego że zarząd spółdzielni na Kalinie nie dba o wszystkie osiedla jednakowo.Jeśli jakieś projekty nie przejdą to niech zarząd spółdzielni ma pretensje do siebie a nie do ludzi.Gdyby dbał o wszystkie osiedla ludzie byli by bardziej zjednoczeni i zmobilizowani do głosowania na wszystkie projekty naszej dzielnicy a wszystkie projekty nawet miały by szansę na realizację.A tak klops.
brawo, obywatelska postawa godna pochwały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I myślicie że na cokolwiek macie wpływ? Bajeczki, ach te bajeczki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbudowa miejskiego monitoringu D-81
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dlugim czasie kiedy bylem stanowczo na nie Na skutek persfazji znajomych powiedzialem ok za głosuje I? Ktoś zaglosował za mnie już wcześniej No to poszedlem dziś do Piotra Chorosia który za cale to glosowanie odpowiada a ten zwiał na mój widok Co jest?
Ostatnio edytowany 7 października 2014 r. o 16:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...