Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest błąd przy pozycji D-21 - powinno być pozytywna - ściągnijcie tu nową wersję pdfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac pomyśł UM na budżet obywatelski to ształ w dziesiątkę, tyle pomysłów zostało złozonych, ale co najwazniejsze większość będzie realizowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO strzał w dziesiatkę my mieszkańcy wiemy czego nam brak, dziękować UM za taką możliwość  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój projekt przeszedł JUPIIII, dziękuję , dizekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałam, że ludziska sie rzuca na budżet obywatelski, ja zresztą ze znajomymi też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż 233 projekty mają być realizowane, o kurde dawać ta listę szukam mojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezusicku jak ludziska sie rzucily, no ale jest na co 10 baniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że ludziom spodobał sie pomysł z budżetem obywatelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
223 wnioski wow wielki sukces tego projektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na projekt M – 191  Happy podwórko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jak zwykle Dziennik nie potrafi poprawnie przekazać informacji,to małych jest 179 a dużych 54.artykuł jest tak chaotyczny ,że czytający pierwszy raz i nie orientujący się w temacie nie wie o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...