Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na samym początku trzeba rozwalić "unię e" później rozwalić rząd PO,Pis,PSL,SLD...wybrać nowy niespokrewniony ze starym ... i zacząć myśleć o nowych miejscach pracy !!! A nie koszach na kupy dla psów, tych śmiesznych parkach ćwiczeń, ścieżkach rowerowych. Pamiętajcie to nam chleba nie da !!! To zwykłe mydlenie oczu ... Polakom. MYŚLMY O KONKRETACH !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko twoje zdanie, mnie żyje się całkiem nieźle, nie ma co narzekać i liczyć, ze wszystko da nam państwo lub ktoś inny (oczywiście kosztem jeszcze innych). Bierz się pan do roboty, a będziesz zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki a głupiemu radość : W tym roku lublinianie nie będą mogli korzystać z nowych stacji wypożyczalni Lubelskiego Roweru Miejskiego. Decyzje ogłosił przed chwilą prezydent Lublina, Krzysztof Żuk Wiec po co głosować na budżet skoro potem obywateli ma się "w nosie" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko twoje zdanie, mnie żyje się całkiem nieźle, nie ma co narzekać i liczyć, ze wszystko da nam państwo lub ktoś inny (oczywiście kosztem jeszcze innych). Bierz się pan do roboty, a będziesz zadowolony
Popieram.Minęły czasy,kiedy dawali -teraz trzeba zapracować.Ale chyba panu powyżej nie jest źle-internecik widzę jest(no---chyba ,że darmowy )..Powiada pan,ze trzeba mysleć o konkretach? No cóż-może zaczynajmy od małych rzeczy ?.Przyjdzie potem  czas i na konkrety.Od czegoś zacząć trzeba....Ale na pewno nie od krytykowania  w necie-bo to "umi każdy gUpiiii" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ła mi łunija doła durmowy intyrnyt bu łuważa ,ży intyligyncyjem trza wspiroć !!!Du tygo darmuwygo laptupa czy jok go zwoł i mówily w gminie ,ży go po dwóch lotoch zminiom na nuwszy. Dubra ta łunija i budżyt łubywatylski !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...