Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
M-257 Budowa boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw miejscem rekreacji i integracji mieszkańców osiedla Czuby i Węglinek  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja wybrałem Free Wifi in Lublin w innych miastach sie sprawdz wiec czego nie w Lublinie ?! M175 M-176 Lublin: Nightlife - odkryjmy Lublin nocą tez wydaje sie ciekawy wiec wybralem, glosuja polecam projektu z tego rejonu mi wydaly sie ciekawe, byl jeden o wsparciu sekcji sportowych moze kolejni siatkarze beda z Lublina ? :)  
0
Polecam: D-81 rozbudowa monitoringu miejskiego o 19 kamer - to poprawi bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców
0
obawiam się, że jak zwykle wygra BUDZIK!
0
m-144 Kto ma dość obsranych trawników i wszędzie biegających kundli niech głosuje, będą specjalne miejsca gdzie pchlarze będą biegać, no i specjalnie kosze na psie kupska
0
Proszę o ws[arcie projektu .M-229 Utworzenie tymczasowej drogi dojazdowej do działek budowlanych przy ul. Sójki . Dzięki powstani drogi powstanie nowe osiedle mieszkaniowe w Lublinie.   
0
zwrócę wam uwagę na "głosowanie" internetowe napiszę to samo co na Kurierze  Tragiczna sytuacja z tym "głosowaniem" nie ma potrzeby posiadania żadnej bazy danych system nie weryfikuje prawdziwości peselu - nie sprawdza czy podany pesel pasuje do podanych danych ani czy adres który podamy jest powiązany z tymi danymi wystarczą zatem dowolne wymyślone dane i prawidłowy pesel (a w sieci są dostępne stosowne generatory on line) sytuacja jest zatem raczej tragiczna... ... w mojej opinii jest to skandal na miarę "Złotego Krzyża Zasługi za wybitne zasługi w działalności" można "głosować" kilka razy na ten sam pesel np jako Żenada Tragiczna Pl. Króla Wł. Łokietka 1, 20-109 Lublin. pesel "dowolny" ... nie mam złudzeń że tym skandalem zajmie się którakolwiek z lokalnych gazet dziennikarstwo w Lublinie nie istnieje niestety myślę że jako autorzy projektów powinniście pogonić w tej sprawie kota niejakiemu Chorosiu Piotru to jego dane kontaktowe Piotr Choroś, pchoros@lublin.eu, 81 466 1954, 661 123 161
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: