Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bułgarzy w Lublinie

Utworzony przez Ree, 7 lipca 2010 r. o 11:43
Dla mnie to już plaga, bez kultury brudasy panosza się po osiedlach ponikwoda i bazylianówka. jeżdżą samochodami jakieś gówniarze i napewno nie maja prawka... Młode dziewczyny boją sie wieczorem wychodzić bo gnoje podchodzą do nich i łapią tu i ówdzie trzeba się jakoś z tą plagą zmierzyć bo to co robią to jeden wielki chlew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ree napisał:
Dla mnie to już plaga, bez kultury brudasy panosza się po osiedlach ponikwoda i bazylianówka. jeżdżą samochodami jakieś gówniarze i napewno nie maja prawka... Młode dziewczyny boją sie wieczorem wychodzić bo gnoje podchodzą do nich i łapią tu i ówdzie trzeba się jakoś z tą plagą zmierzyć bo to co robią to jeden wielki chlew...
Na Ponikwodzie mieszkają tam gdzie jest automyjnia Koryznowej 22 , nie do ogarnięcia ile ich tam jest i jaki robią brud na ulicach i hałas. Zachowują się głośno, bezczelnie raczej nie widzę sposobu na ten problem . Nie jestem ksenofobem, ale po prostu chcę mieszkac w warunkach cywilizowanych, a nie być słuchaczem ich barrdzo głosnych rozmów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni nie rozmawiają tylko drą ryja. ciekawe czy w ogóle są tu legalnie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko bulgarzy dra mordy co niewidzicie jak polacy sie napija jak sikaja gdzie tylko mozna i spiewaja na ulicach trzeba byc rasista zeby tak wypisywac troche szacunku dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ponikwodzie mieszkają tam gdzie jest automyjnia Koryznowej 22 , nie do ogarnięcia ile ich tam jest i jaki robią brud na ulicach i hałas. Zachowują się głośno, bezczelnie raczej nie widzę sposobu na ten problem . Nie jestem ksenofobem, ale po prostu chcę mieszkac w warunkach cywilizowanych, a nie być słuchaczem ich barrdzo głosnych rozmów .
to się przeprowadz pacynku hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...