Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy wy w ogóle wiecie, że autobusy jeżdżące po Lublinie nie należą tylko i wyłącznie do MPK? te należące do MPK są akurat całkiem nowe i sprawne w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Robercie. Wystarczyło wstać 2 godziny wcześniej i zrobić sobie dłuższy spacer. No probelem. Młody platformers.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To nasz ostatni bunt, który wolność zwróci nam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej by było gdyby w mieście funkcjonował jeden miejski przewoźnik i było nim lubelskie MPK???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ta policja. Wszystkiego się przyp...przy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy władze miasta wystąpią z żądaniem zapłaty kary umownej od tego przewoźnika. Jeżeli ktoś nie ma sprawnego taboru, to nie powinien startować w przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej by było gdyby w mieście funkcjonował jeden miejski przewoźnik i było nim lubelskie MPK???
MPK od paru lat nie kupiło żadnego nowego autobusu. Wszystko co nowe to zakupy ZTM-u + prywatny Irex. Prezes MPK woli wydawać kasę na śmieszne certyfikaty i nagrody, żeby podnieść sobie ego i wypłacić kolejną premię. Jestem za funkcjonowaniem ZTM-u jak to jest w cywilizowanych miastach, niestety jestem w stanie ich zrozumieć, w Polsce przetargi wygrywa zawsze najtanszy, chociaż z góry wiadomo, ze firma nieradząca sobie bo takie sa przepisy zamówień publicznych (patrz budowa autostrad przed euro czy PKS Zielona Góra). Gdyby MPK było normalnie zarządzane podejrzewam, ze ZTM już dawno zerwałby umowę i dał te rozkłądy MPK tylko, że MPK od ponad roku jak nie lepiej samo podnajmuje autobsuy od drobnych przewoźników bo nie ma czym jeździc. ZTMie zerwij tą umowę nawet kosztem straqconych rozkładów bo szkoda kierowców i pasażerów tej firmy z zielonego pagórka. A Pani prezes jest oderwana od rzeczywistości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się wziął za te "wynalazki" jakie kursują po naszych ulicach !!! Brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie przetargi wymagają albo zupełnie nowego albo prawie nowego taboru więc takiej zgnilizny jak Zielona Góra będzie na lubelskich ulicach z roku na rok coraz mniej, na szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej by było gdyby w mieście funkcjonował jeden miejski przewoźnik i było nim lubelskie MPK???
  Niestety ale nie. MPK jest źle zarządzane i co roku są milionowe dotacje od miasta. A jedyny zakup przez ostatnie 5 lat tej firmy to autobus elektryczny... cały JEDEN. A oprócz tego ma też kilka wysłużonych Jelczy które mają ponad 30 lat i sa w podobnym stanie co te autobusy z pksu zielony wzgórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązać umowy i zatrudnić nowych kierowców. Proste. Mnie jako konsumenta nie obchodzi sytuacja w ich firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały ZTM w Lublinie to jedna wielka PO-myłka, autobusy obsługujące linie MPK, aż z PKS Zielonej Góry, nową sieć połączeń MPK opracowała firma spoza Lubelszczyzny. :-( Czas na zmiany w tym bu..lu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK źle zarządzane? co to za brednie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK źle zarządzane? co to za brednie?
      MPK Lublin z certyfikatem Solidna Firma:   mpk.lublin.pl/index.php?id_site=1&id=1361   MPK Lublin pracodawcą przyjaznym pracownikom:   mpk.lublin.pl/index.php?id_site=1&id=1341   Lubelskie MPK najlepszym przedsiębiorstwem komunikacji miejskiej w Polsce:   mpk.lublin.pl/index.php?id_site=1&id=1286
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić jaka płacą taka praca myślą że jak lubelskie to i za 1500 mechanik będzie pracował. I faktycznie pracuje tylko jak? A przegląd rejestracyjny pracownik MPK jako diagnostyka podbijacz pieczątki MA to i diagnostyka jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      MPK Lublin z certyfikatem Solidna Firma:   mpk.lublin.pl/index.php?id_site=1&id=1361   MPK Lublin pracodawcą przyjaznym pracownikom:   mpk.lublin.pl/index.php?id_site=1&id=1341   Lubelskie MPK najlepszym przedsiębiorstwem komunikacji miejskiej w Polsce:   mpk.lublin.pl/index.php?id_site=1&id=1286  
  Zbieranie takich "wyróżnień" to główne hobby prezesa. Poczytaj regulaminy tych pseudonagród to dowiesz się ile trzeba zabulić za każdą. Ja też mogę ci przyznać nagrodę komentatora roku. Ale musisz się zapisać do mnie do klubu, płacić miesięcznie pięc dych a na koniec roku wybierz sobie miejsce, które chcesz: 3- 100 zeta, 2- 250 zeta 1 - 500 zeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do widzenia z tym przewoznikiem, takiego chamstwa wsrod kierowcow nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci z PKS Zielona Góra to chociaż mieszkańcy Lublina  czy osoby z Zielonej Góry zakwaterowne w jakimś hotelu robotniczym? Swoją drogą jeśli nie MPK to może jakiś lokalny przewoźnik np. LLA (dawniej PKS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieranie takich "wyróżnień" to główne hobby prezesa. Poczytaj regulaminy tych pseudonagród to dowiesz się ile trzeba zabulić za każdą. Ja też mogę ci przyznać nagrodę komentatora roku. Ale musisz się zapisać do mnie do klubu, płacić miesięcznie pięc dych a na koniec roku wybierz sobie miejsce, które chcesz: 3- 100 zeta, 2- 250 zeta 1 - 500 zeta.
  Fantazjujesz i to ostro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK to nie Zielona Góra, ma się dobrze i właśnie przymierza się do zakupu 30 nowych autobusów niskoemisyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...