Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burak bowling, slalom z paszą i opony od traktora na Feliniadzie (zdjęcia)

Utworzony przez abc, 14 maja 2013 r. o 18:20
Zdjęcie nr 10. Bardzo inteligentna rozrywka. Ciekaw jestem, kto potem posprząta potłuczone szkło. Dni Kultury Studenckiej - śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slalom z pasząxD beka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak są LDKS-y to wy się aby czepiać potraficie... sami coś zorganizujcie na taką skalę, to zobaczymy jak wam to (nie)wyjdzie i kto się bedzie śmiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rozbijnie butelek burakami jest zgodne z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej ? Czy nie powinny to być marchewki , które są owocami, albo slmaki bedące rybami? www.ustkapogoda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że przede wszystkim włącza się agresor... gratuluję, gratuluję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Zdjęcie nr 10. Bardzo inteligentna rozrywka. Ciekaw jestem, kto potem posprząta potłuczone szkło. Dni Kultury Studenckiej - śmiech na sali.
przyszła inteligencja bawi się )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie mnie obudzono petardami pod oknem.Przez Piastowskie przelewają się tłumy drącej gęby dziczy,która jutro się wyśpi,podczas gdy inni idą rano do pracy.Liczę dni do wakacji,kiedy ta wiocha wyjedzie.Nie umiecie szanować innych więc nie liczcie na przychylność w tym mieście.Nie życzę powodzenia na sesji.Chociaż poziom jest taki że największe palanty zdają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...