Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:11
PrestigeBUS    Oferujemy państwu przewozy pasażerskie międzynarodowe, przewóz paczek i przesyłek kurierskich. Jesteśmy rzetelną, sprawdzoną i zaufaną firmą, zawsze dowozimy naszych klientów na miejsce bezpiecznie i punktualnie. Posiadamy doświadczenie w transporcie osób i towarów podparte wysoką jakością usług oraz bezpieczeństwem. Wykonujemy przewóz w systemie "door to door" (spod wskazanego adresu, pod wskazany adres). Zapewniamy zawsze wysoki standard podróży który gwarantują setki naszych zadowolonych klientów.   Gwarantujemy Wam :   -Krótką, bezpieczną i komfortową podróż! -Nowe auta!! Szybkie i wygodne busy 9-osobowe! -Kierowców posiadające wieloletnie doświadczenie! -Ubezpieczenie na całej trasie podróży! -Co 6 przejazd 1zł z kartą stałego Klienta! -Grupy zorganizowane: od 3os rabaty! -Internet Wi-Fi w każdym busie !       Obsługujemy 11 Województw: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie, dolnośląskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie   Wyjazdy z Polski: wtorki , piątki, soboty Powroty do Polski: środy , soboty, niedziele   Kontakt: +48536069069 +48537069069 rezerwacje@prestigebus.pl GG. 47663663 www.prestigebus.pl Znajdź i polub nasz fanpage na Facebooku! https://www.facebook.com/prestigebus69?ref=hl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mogę polecić firmę z którą podróżuję busydohamburga.pl Mają porządne pojazdy, w których komfortowo się jedzie przez te kilkanaście godzin. no i ceny nie są z kosmosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mogę polecić firmę z którą podróżuję busydohamburga.pl Mają porządne pojazdy, w których komfortowo się jedzie przez te kilkanaście godzin. no i ceny nie są z kosmosu.
  też korzystałam z ich usług przewozowych. szybko dotarłam do hamburga i co najdziwniejsze czułam się nawet bezpiecznie. bardzo spokojnie ale jednostajnie kierowca jechał. polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecę firmę, z którą podróżuję. Nazywają się Bromarbusy i można znaleźć ją na bromarbusy.pl bardzo sprawnie podrózują, dowożą bezpośrednio pod adres, nie pozwalają pić i palić w busie co jest dla mnie bardzo ważne. To bardzo mili i konkretni ludzie, zawsze pomagają się zapakować do busa i rozładowac na miejscu. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jeżdże znowu z nimi i bardzo jestem zadowolona -  ***busydoniemiec.pl/  polecam D:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...