Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy z Lublina do Warszawy: Dojedziemy szybciej do celu

Utworzony przez Gość, 14 kwietnia 2011 r. o 06:44 Powrót do artykułu
"W południe i wieczorem podróż busem z Lublina do Warszawy zajmie 2 godziny i 50 minut. W czasie szczytu komunikacyjnego nadal będziemy jechać 3 godziny" .... a te zaoszczędzone 10 minut to ho ho, wykorzystamy w Warszawie na kupno kebaba albo siku na centralnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd zanim podejmie jakąś decyzję to musi się dobrze zastanowić,a nie rozdmuchać sprawę,a później zmieniać tę decyzję!Trochę to świadczy o fachowości urzędników,więc albo podstawą jest pomiar jakiejś jednostki więc trzymjmy się jej do końca a nie komuś wyszedł inny czas przejazdu,który jest bardziej korzystny dla firmy no i na tej postawie zmieniamy decyzję!!! A jeżeli jeszcze komuś innemu wyjdzie jeszcze inny to wówczas też należy zmienic czas przejazdu.Argument właściciela ,że pasażerowie chcą być szybciej jest bardzo żałosny,jeżeli che pomagać jako filantrop - to niech uruchomi linię lotniczą, będzie szybciej.Bezpieczeństwo jadacych busem, a innych uczestników ruchu to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam to w końcu ile 2,5 godziny czy 2 godz. 50 minut? bo to nie to samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto dostał w łapę???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:45 Lublin -centrum WWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Szef Contbusa, jest mądrzejszy niż kilkaset osób w Urzędzie Marszałkowskim. I po co utrzymywać kilkuset darmozjadów którzy nie znają przepisów. Zatrudnić ludzi z Contbusa i Urząd Marszałkowski będzie funkcjonował dużo lepiej i przy mniejszych obciążeniach finansowych. Tylko Szef Contbusa pewno nie chciał by być marszałkiem województwa bo co to dla niego za frajda. Marszałkiem może być każdy kto ma zielone podniebienie, a Szefem takiej firmy jak Contbus może być tylko ktoś mądry, kto ma wiedzę i doświadczenie a nie zielone podniebienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:40 Lublin, Zana - Warszawa, Marszałkowska, Jerozolimskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Panie Stanislawie za walke z urzednicza machina i biurokratami ktorzy swiat widza jedynie zza biurka a ich horyzonty koncza sie na zrobieniu porannej kawy i podlizywaniu szefowi...2 godziny 30 minut to bylby optymalny czas przejazdu, jezdze do wawki 2 razy w tygodniu i z kaliny do ronda wiatraczna nigdy nie jechalem dluzej niz 2 godziny 20 minut...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomaszu Walenta, wolisz dojechać szybciej ryzykując, że dojedziesz w kawałkach, czy wolniej ale bezpiecznie? Ja wybieram bramkę nr 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peope napisał:
1:40 Lublin, Zana - Warszawa, Marszałkowska, Jerozolimskie
Spoko. Nie napisałeś tylko ilu kierowców po drodze myślało o Tobie: "co to za deb*** jedzie?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:10 Lublin, Brama Trynitarska - Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomaszu jak panu 3 godz do Warszway za duzo to lataj pan samolotem . Mlodzi ludzie nie wiedza co to przepisy i odpowiedzalnosc za czyje zycie.Kierowca BUSA jadac do Warszwy z lublina ponizej 3 godz musi przez cała trase łamac przepisy ruchu drogowego,nie liczac stania w korkach.Nie zmuszajcie kierowcow BUSOW do lamania przepisow, bo bedzie jak z samlotem prezydenckim.Przepisy sa po to by je przestrzegac a nie lamac,zmusza sie kierowce do przekraczania predkosci, a pozniej zabiera mu sie prawo jazdy i wsadza do wiezienia.Dlaczego nie ma odpowiedzialnosci posredniej,pasazer" zmuszajac "kierowce do szybkiej jazdy odpowiadał by za to zamknał buzie i nie odzywał.Tylko turysci zagraniczni niezmuszaja do szybkiej jazdy a wrecz mowia by kierowca nie przekraczał predkosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,5 godziny, a gdzie w tym wszystkim jest bezpieczeństwo pasażerów. Raz jechałem samochodem z Warszawy ok, 100/h , i nie była to obwodnica Garwolina, ruch z przeciwka dość gęsty, nie ma możliwości wyprzedania, pas awaryjny akurat w tym miejscu linia ciągła, nagle wyprzedza mnie z prawej strony BUS wyładowany po brzegi ludźmi. Czy ten "bezmózgi" kierowca zdaje sobie sprawę na jakie niebezpieczeństwo naraża siebie i innych. dla szefa liczy się kasa i to żeby jeden zestaw - kierowca+samochód zrobił jak najwięcej kursów. jak panowie chcą poszaleć to wysyłam na tor na Zemborzyce, i do szkoły po rozum do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lecie Zamość-Warszawa(zakret) 2:45.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc busem to nalezy napisac kartke wsiadaz na własne ryzyko ,tak panowie bez drogi S17 ekspresowej to łamanie przepisów istnieje a jak wyjedzie rolnik furmanka czy krowa to kierowca nadrabia stracony czas nie łamiac przepisów ? to ja nazywam sie Hans KLOS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak ze wsi chce się dostać do warszawy, nawet normalnej drogi nie ma. A ci kretyni którzy się chwalą jakie to oni czasy robią do warszawy bedą się chwalić do czasu. Mózgu się nie ma to trzeba nadrobić czym innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie jestem powiązany z contbusem,co Wy od tych kierowców chcecie,droga jest jaka jest,jadę codziennie do Kołbieli i jest ok,pozdrawiam kierowców tej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zależy na czasie, KOmu się spieszy na cmentarz?Busy nie mogą być uprzywilejowane i nie MOGĄ przekraczać doszolonej prędkości!!!! To stwarza zagrożenie dla innych użytkownikó dróg.Jeśli ktoś jest samobójcą i wsiada do busa-jego sprawa.Ale do licha,cóż są winni inni użytkownicy drogi,którzy muszą zjeżdżać na pobocze i ustępować busowi bo mu się spieszy.Bus przewożąc pasażerów powinien się poruszać najwyżej 70 km/godz a nie 130 lub nawet więcej. R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie 3 godziny busem? masakra. pokonanie trasy lbn-wawa, wawa-lbn zajmuje mi z reguły 1h25. wystarczy umieć "planować" wyprzedzanie i najzwyczajniej na świecie jeździć samochodem, nie przekraczając 150h. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam moge i 3h jechac byle bezpiecznie dotrzec... nigdzie mi sie nie spieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...