Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Butelki przygniotły magazyniera. Zginął na miejscu

Utworzony przez Łukasz, 16 stycznia 2013 r. o 16:47 Powrót do artykułu
"karetkę pozorowania" OCKB? Zatrudnijcie normalnych ludzi, nieuki psują renomę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" wezwano karetkę pozorowania " a co to jest i do czego służy ? Kto to pisał ? płakać się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodajmy że zarabiał 1200zł na miesiąc godnego życia w naszym wspaniałym kraju mlekiem i miodem płynącym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie w jakiej firmie doszło do tego wypadku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem , która firma w Lublinie dba o przestrzeganie przepisów BHP ? Ma być auto załadowane jak najszybciej , bo prezes się złości , a jak to jest robione to już mało istotne, jak coś się stanie to i tak pracownik będzie winny , a to że cały czas się pracownika zastrasza to o tym cicho sza ......!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Chemicznej to tylko może być Euro Cash ewentualnie Makro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem tylko tyle że nie było to makro ani też eurocash
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to jest DAKPOL, ktory takze miesci sie na ul.chemicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magazynier napisał:
Ciekawy jestem , która firma w Lublinie dba o przestrzeganie przepisów BHP ? Ma być auto załadowane jak najszybciej , bo prezes się złości , a jak to jest robione to już mało istotne, jak coś się stanie to i tak pracownik będzie winny , a to że cały czas się pracownika zastrasza to o tym cicho sza ......!!!!
Tak jest! BHP ma się zgadzać w papierach.. a życie.. życiem.. inna sprawa, że magazynierzy/ogólnie pracownicy (nie chcę nikogo dyskryminować/ani piętnować) sami często mają w d.. przepisy (nie mówię że w tym przypadku tak było) i robia wszystko zeby doszło do wypadku - np łażenie bez kasku, "zabawy" widlakiem itp - jak ktoś pracował na magazynie np to wie ocb a refleksja nachodzi po zamiast przed wypadkiem.. Co do tematu to szkoda chłopaka SwP (*) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...