Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta sama czcionka, telefon i adres? A kogo to obchodzi. Sprawdza się NIP i po ptakach. Na debilne prawo zamowien jest taka odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd na cały kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co firma z Kraśnika ma za biznes w Lublinie? Odległość, spaliny? Nic wspólnego z ochroną środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment artykułu z "Dziennika Wschodniego" z 6 października :   "W piątek spółka Kom Eko wykupiła w lubelskiej prasie powierzchnię reklamową na ogłoszenia oświadczając w nich, że nie zgadza się ze stanowiskiem Urzędu Miasta. W oświadczeniu tym Kom Eko stwierdza, że wspomnianemu konsorcjum „złożyło ofertę podwykonawstwa” aby nie dopuścić do „drastycznego obniżenia jakości usług odbioru odpadów”, ani do zwolnień załogi (teraz spółka obsługuje cztery sektory). Zarząd zapewnia, że Kom Eko „nigdy nie było stroną żadnej zmowy cenowej, ani też innego nielegalnego porozumienia”.   :D    Judasze idą w zaparte do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment artykułu z "Dziennika Wschodniego" z 6 października :   "W piątek spółka Kom Eko wykupiła w lubelskiej prasie powierzchnię reklamową na ogłoszenia oświadczając w nich, że nie zgadza się ze stanowiskiem Urzędu Miasta. W oświadczeniu tym Kom Eko stwierdza, że wspomnianemu konsorcjum „złożyło ofertę podwykonawstwa” aby nie dopuścić do „drastycznego obniżenia jakości usług odbioru odpadów”, ani do zwolnień załogi (teraz spółka obsługuje cztery sektory). Zarząd zapewnia, że Kom Eko „nigdy nie było stroną żadnej zmowy cenowej, ani też innego nielegalnego porozumienia”.   :D    Judasze idą w zaparte do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos w lape nie wzial jak z Ikea, ktore nie chce dac i nie moze sie wybudowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, trzeba było wyciąć firmę z Kraśnika bo jak ktoś nie Lublina może wygrać przetarg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne to kom eko za złamanie prawa nie zostanie wykluczone a Ekoland, porządna Firma z Kraśnika tak?Bzdura!! Kom-Eko powinno być odsunięte na co najmniej 2 lata z przetargów za zmowę cenową. Ekoland w końcu odbierałby dobrze odpady nie tak jak Sita, która jest nie terminowa i nie rzetelna!. A w tym artykule to jeden bełkot kopiuj wklej z poprzednich, raz jest napisane,że usuwają jedną firmę później , że dwie....sam autor nie wie co ma na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, kto Ci płaci za te brednie. Akurat jestem z Zemborzyc gdzie działa Sita i nie ma z nią problemów. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek w czasie bieżącego kontraktu nie odebrali "towaru" w dniu podanym w harmonogramie. Korzystałem z PSZOKu wielokrotnie i też nie było problemów. Owszem, na samym początku wnerwili mnie bo nie byli przygotowani w 100%, ale to był okres przejściowy, co zwalam na tempo i tryb przetargu.   Jak usłyszałem o Ekolandzie to się trochę przeraziłem. Powinni od razu podać ludziom przy przetargu gdzie usytuowany byłby PSZOK. Może w Kraśniku, co?      
Jasne to kom eko za złamanie prawa nie zostanie wykluczone a Ekoland, porządna Firma z Kraśnika tak?Bzdura!! Kom-Eko powinno być odsunięte na co najmniej 2 lata z przetargów za zmowę cenową. Ekoland w końcu odbierałby dobrze odpady nie tak jak Sita, która jest nie terminowa i nie rzetelna!. A w tym artykule to jeden bełkot kopiuj wklej z poprzednich, raz jest napisane,że usuwają jedną firmę później , że dwie....sam autor nie wie co ma na myśli.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto bedzie teraz odbierał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się porobiło z ta ustawą smieciową:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys było lepiej chyba, teraz słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno ktos bedzie nam śmieci odbierał nic sie nie martwicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jak usłyszałem o Ekolandzie to się trochę przeraziłem. Powinni od razu podać ludziom przy przetargu gdzie usytuowany byłby PSZOK. Może w Kraśniku, co?
A czytałeś w ogóle SIWZ? Jakbyś czytał to byś wiedział, że przetarg nie dotyczył PSZOKU. Ale najlepiej się wypowiedzieć na temat o którym się nie ma zielonego pojęcia. Witamy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na aktualizację tematu,gdyż miałem przyjąć się do pracy do ekoland a tu taka sprawa wyszła,pewnie dlatego cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze Pani Gutowska z PO "zalatwila" Ekolandowi referencje z ZUK Pulawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak obserwuję te wpisy to dziwi mnie aż taka dobra znajomość SIWZ i szczegółów z przetargu...no cóz, ktoś chce na siłe lobbować PSZOKi w SIWZ, żeby ograniczyć konkurencję w następnym przetargu. Panie Prezesie z SITY nie da się ukryć, że ma Pan w tym interes, tylko śmieszne jest, że można się zniżyć do takiego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kom eko zrobiło przekręt to czego ekoland ma wylecieć chory system a ta sita ma taki tabor zabytkowy i syf na ciepowniczej i wygra przetarg to paranoja jest ...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...