Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Był nakłaniany do samobójstwa?

Utworzony przez stefan, 12 listopada 2008 r. o 07:52 Powrót do artykułu
To na 100 % było małżeństwo z wielkiej miłości, 67-latek i 30-parolatka, to jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
To na 100 % było małżeństwo z wielkiej miłości, 67-latek i 30-parolatka, to jest chore.
Oczywiście- miłości do pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On kochał ją a ona jego pieniądze. Kobiety tylko to potrafią, mówią jak bardzo kochają swoich mężczyzn, ale niech tylko zabraknie im pieniędzy, to pokazują swoje prawdziwe oblicze. Powinno się wszystkie kobiety na pszeszkolenie do Afganistanu wysłać tak na dwa lata, to by sodowa nie udeżała do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On sie nad nia znecal ? A to dobre ! Poslal tego tłuka do szkoły bo tylko zawodowke miala, jak skonczyla- kupil jej piekny samochod, przepisal caly majatek na nia, wprowadzil na salony, ubral od stop wyzej i traktowal jak ksiezniczke ! Kochal ja i do konca walczyl, aby do niego wrocila. Ona z kochankiem gnebili tego czlowieka wysylajac podle smsy, wyzywajac go i szydzac z jego staran. Podlosc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest? Wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Wiadomo - kobieta. Tak było zapewne i w tym przypadku. Może ten incydent będzie przestrogą dla Panów po 60-tce , którzy szukają Pań młodych i atrakcyjnych bo taka po 50-tce to już "do niczego"... No i są atrakcje, ale potem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, tak właśnie kończą się mżonki dojrzałych mężczyzn biorących sobie za żony kobiety, które mogłyby być ich córkami a niekiedy nawet wnuczkami. Szkoda człowieka, że skończył w ten sposób. Jeśli potwierdzą się informacje o nakłanianiu starszego mężczyzny do samobójstwa, to kobieta powinna trafić do więzienia. Takie jest prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi którzy odbierają sobie życie,nigdy nie żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami sobie winni, wystarczy poczytac na sympatii, 60 latek który dobrze wygląda szuka sobie babki nie starsze niz 40 lat. Jeden taki mądry co ma 67, napisał do mojej mamy(59lat) fajnie wygłąda ale jest dla niego za stara, jak by miala najwyżej o 10 lat mniej chętnie by z nią spotkał sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ją wysłał dalej do szkoły to może by się życia nauczyła, szkoła którą skończyła była za krótka bo w systemie eksternistycznym. Mam nadzieję że aktualny pan zadba o dalsze wykształcenie wybranki. Chyba że wcześniej sobie w pusty.......... strzeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha po co jej szkoła....................... Mało kobiet potrafi zdać tak poważny egzamin w życiu . Gratuluję panu który zainteresował się podupadłą księżniczką. Może razem spędzą resztę życia ................mam nadzieje że nie na salonach?? ? ? Za nakłanianie do samobójstwa powinni odpowiedzieć oboje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze poniosą konsekwencje swojego postepowania.....tego im naprawde życze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...