Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pisałbym apelacje jak policja mandaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko ze Pan Góra jest takim dupkiem....... Niestety krzywda którą doznał nic go nie nauczyła iteraz on-wielki biznesmen traktuje ludzi jak śmieci....Szkoda ze po takich przejściach nosi du... wyżej głowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja już główkuję co mam zrobić by mnie przymkneli na zimę bo nigdzie nie pracuje kobita już mnie spakowała a na lodówce wisi łańcuch z kłódką. Nie mam gdzie się podziać rodziny nie mam oprócz wrednego brata, rodzice nie żyją, siostra w drugim końcu Polski. Chcę iść do paki najlepiej żeby za nic bo nie chcę grzeszyć ani robić komuś krzywdy. A wiosną może też by dali pare groszy odszkodowania to było by na start w nowe życie. Jak by kto miał jaki pomysł to ja chętnie w takie coś wejdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że zapłaci "Skarb Państwa" czyli obywatele tego pięknego Kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario nie tak szybko rząd chce płacić, przecież ta kasa którą zowiemy skarbem państwa jest  przez nich uważana jako swoja własna, którą zdarli z obywateli i ciężko jest coś od tego skarbu państwa wyegzekwować. Przed chwilą zamieściłem tekst na Łęcznej w wątku Bezprawie z prawem (w) prawie, proszę byście i tutaj sobie poczytali.   Nektar do ula, a forsa do puli.   Pszczoły bez względu na swoją niewdzięczną pracę w społeczności roju niestrudzenie będą tworzyć miód dla swej monarchini, ale zdarza się, iż potrafią zbuntować się i zakłuć swoją królową, by osadzić na jej miejsce nową władczynię ula. I w społeczności ludzkiej zdarzają się zamachy stanu i to nie z wyższych pobudek, ale ze złego opłacania sług. Zomowcy leli równo ludzi i gdy nawet po drugiej stronie znalazł się brat, czy pociotek jakiś i jemu po bratersku się oberwało. W rozmowie z przygodnie psioczącym powiedziałem, że policja będzie karać ludzi za poruszanie się bez znaków odblaskowych podczas pory wieczorowej, ten z oburzeniem wprost wykrzyknął, aby lepiej się wzięli za łapanie rządowych złodziei. Policja to narzędzie rządu, pszczoła, która powinna znosić forsę do puli budżetu państwa, by oni mogli z tego sami się wyżywić. To rząd wymyśla co rusz nowe rozporządzenia by napełniać ten swój ul. Za komuny były liczne zakłady z prawem własności państwa, a biurokracja była możnaby tak dzisiaj powiedzieć względna, zatem starczało dla kacyków partyjnych i cele socjalne. W dzisiejszej pseudo demokracji zabrakło ośrodków, które tworzyłyby dochód do skarbu państwa, toteż trzeba zdzierać kasę ze wszystkich możliwych miejsc i ze wszystkich nas równo, ponieważ szereg instytucji biurokratycznych zastąpiło dawne zakłady pracy. Toteż każdy wykluty pomysł w ministerstwach jest nieodzownym środkiem do napełnienia kiesy, która ma przede wszystkim posłużyć dla nich na płace, premie, odprawy, jak i cele, które niby mają służyć w rządzeniu pospólstwem. A więc jak ta policja – pszczoła ma przeciwstawić się rządowi – królowej, przy której oni jak i cała biurokracja się żywi.      30 września 2014    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Również zadośćuczynienie w kwocie 16 mln zł w żadnym stopniu nie jest adekwatne do doznanej krzywdy." A jaka kasa jest adekwatna do choćby jednego dnia spędzonego w więzieniu przez niewinnego człowieka? No i jeszcze drobny szczegół - przez 3 lata policja nie szukała prawdziwego sprawcy, bo przymknęli pierwszego z brzegu. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kto go zna osobiście dobrze wie co to za typek.cwaniak i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może pani sędzia posiedzi i potem kumpel po fachu przyzna takie odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ziomek "Romario" Romario książę oszustów z pod Biłgoraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale płakał w tv,że po wyjściu nie mógł sobie poradzić w życiu itp.bzdura!bawił się i to na całego.oszust i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak złapali prawdziwego zabójcę czy nie?.. Artykuł jest pokrętny i nie kumam bardzo o co chodzi?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wontpie rze on jest nie winny,tylko prokuratura dupy dała i nie pozyskała zbitych dowodów, a teraz się ślizg iśmieję się.Kto go zna to wie że to kawał chama i buca zadófanego w sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to jest po prostu świństwo! Skarb Państwa ( a wiec my wszyscy) powinien zapłacić nie mniej niż chociażby połowę żądanej sumy! Następnie postawić zarzuty tym, którzy przyczynili się do uwikłania niewinnego człowieka w całą sprawę! Nasz system prawny po prostu nie funkcjonuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarb Państwa? Niee, nie zgadza się, aby z moich pieniędzy finansowany były niezdarne, niechlujne działania prokuratury. Niech osobiście z własnych środków rekompensuje mu ten(ta), kto sprawił, aby tyle czasu spędził w areszcie. Dlaczego kasa z naszych podatków na załatwiać działania nieudaczników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Dna go nie wykluczyło? Czemu świadek się wycofał!? Kto go zna wie jaki jest na prawdę Zbyszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go osobiście.Szemrany typ i tyle od dziecka kombinował i się ślizgał teraz wyszło tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarb Państwa? Niee, nie zgadza się, aby z moich pieniędzy finansowany były niezdarne, niechlujne działania prokuratury. Niech osobiście z własnych środków rekompensuje mu ten(ta), kto sprawił, aby tyle czasu spędził w areszcie. Dlaczego kasa z naszych podatków na załatwiać działania nieudaczników!!!
Nie wiem JANKU co cię tak bulwersuje i oburza ??   a to że to sQrwysyńskie,czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło które jest teraz u władzy winszuje sobie milionowe premie i odprawy,to cię nie rusza ?  dymają cię komuchy w majestacie prawa, ostro i bez wazeliny, tego nie czujesz ?? raz sierpem a raz młotem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem JANKU co cię tak bulwersuje i oburza ??   a to że to sQrwysyńskie,czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło które jest teraz u władzy winszuje sobie milionowe premie i odprawy,to cię nie rusza ?  dymają cię komuchy w majestacie prawa, ostro i bez wazeliny, tego nie czujesz ?? raz sierpem a raz młotem !!!!!
Tak się właśnie dzieje tylko ta szara tępa masa, tego nigdy nie zrozumie i daje się bez problemu komuchom manipulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy dyskutanci, wy nic nie macie do decydowania o skarbie państwa, ci przy korycie tą kasą rozporządzają i jeśli jakiś ktoś otrzyma odszkodowanie z tego koryta, to i tak żadnej w tym waszej krzywdy nie ma.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nikt nie wykluczył jego winy.Brakuje tylko dowodów dzięki którym mozna by bylo według naszego kodeksu go skazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...