Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Była szefowa COZL walczy przed sądem: "Chciano się mnie pozbyć"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Rozprawa była wczoraj? W niedzielę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że chcieli się pozbyć. gdzie PSL ma wpychać swoich zielonych ludzików? lotnisko obsadzone to teraz szpital trzeba obsiąść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst do jutrzejszego numeru, ale ciekawa linia obrony. Już nie umowa o dzieło tylko jednak zlecenie. Wielki lobbysta herceptyny nie wiedział, że Roche startuje w przetargu. Pewnie również nie zauważyła, że Roche dał ponad 300 tyś. darowizny, a dyrektorem marketingu działu onkologii jest inna pani doktor z Lublina. I dziwi się że od pół roku jest wakat na konsultanta wojewódzkiego onkologii klinicznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zslowcy chcą nowego koryta - proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta przestała kiwać głową to wyleciała. A co tu koryciarze w sprawie mogą wyjaśnić. O kolesiostwie chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekałem na królową ,smutno było .nikt o niej nie pisał .to sama se o sobie napisała .PA PA Pa królowo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL ma możliwość obsadzić to stanowisko od tygodnia, ale nie ma takich desperatów, którzy by się podłożyli. Więc argument z obsadzaniem posad jest bardzo chybiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nigdy nie spotkałam się z żadną opinią, żeby był problem w tym, że reprezentuję COZL i jednocześnie jestem głównym badaczem" Proponuję zajrzeć do słownika-jest tam takie słowo:przyzwoitość. Może warto sprawdzić co to znaczy pani była dyrekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jakiś zenek z PSL po wieczorówce ma chrapkę na stołek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mnie nie chcieli sam bym odszedł - nie ma sensu kopać się z koniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wiek emerytalny to pora na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo cie nie wylali droga pani. Czystego sumienia też nie masz. I to conajmniej od 2010 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Ewcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero honoru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pani Ela niech się nie boi, bo dwóch biskupów za Panią stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsl ze słomą w butach jest już na lotnisku Lublin, to i onkologia "się zajmą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedomyci i niedouczeni z PSL chcieli mieć gdzie wsadzać swoich kumpli. trzeba było wyrzucić profesor która stała im na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...