Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie bez powodu mial parcie na sejm... co za szelmy nami rzadza i biora jeszcze pieniadze, choc palikot cos wspominal ze rezygnuje z diet, ciekawe czy dotrzymuje slowa (napewno nie z powodu zdolnosci honorowych ale zaistnienia w mediach)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w państwie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dzien dzisiejszy palikot jest nie do ruszenia. on by ją zabił i dnia wyroku by nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tępych BUCÓW w niego uwierzyło i oddało głos na tego oszołoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudy kaszub nie pozwoli skrzywdzić palikota.Szczury uciekają z tonącego okrętu i w najbliższym czasie Pawlak wypnie się na rudego a ktoś musi podnosić ręce w sejmie.A kto to będzie?.Wiadomo oszołom palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz organy scigania powinny zająć się tą rzydką blondynką gdyż w odpowiednim momencie nie złożyła donosu o praniu budnych pieniędzy parzez jeszcze ówczesnego męża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don also Germito napisał:
Ile tępych BUCÓW w niego uwierzyło i oddało głos na tego oszołoma.
głosowałaś na "oszołoma"?A ja głosowałem.I nie wstydzę się tego. Wolałem głosować na palikotowców niż na tych oPiSianych czy też rudzielców platformianych,nie mówiąz już o ZSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowałem napisał:
głosowałaś na "oszołoma"?A ja głosowałem.I nie wstydzę się tego. Wolałem głosować na palikotowców niż na tych oPiSianych czy też rudzielców platformianych,nie mówiąz już o ZSLu
Jeszcze CYCU przez to pewnie zapłaczesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Palikot nie miał rozdzielności majatkowej z żoną to Sąd wydał zły wyrok. Co to znaczy "udziałowcem był J.Palikot" a wspólnota małżeńska ? Jeśli wniósł do małżeństwa ten majątek to jest jego jeśli nie to dorobili się wspólnie. Jesli odziedziczył na swoje nazwisko to jest jego jesli nie to dorobili sie wspólnie. Ale gazeta już tak głęboko nie sięgnie bo jej się nie chce albo się boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczescie ten kraj normalnieje i nie kazdej bylej udaje sie oskubac meza. Zwykle zyja z alimentow placonych na dzieci i wiecznie im malo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle tej babie z oczy patrzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sąd ! Sprawiedliwość jednak istnieje i czasami zwycięża !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Palikot nie miał rozdzielności majatkowej z żoną to Sąd wydał zły wyrok. Co to znaczy "udziałowcem był J.Palikot" a wspólnota małżeńska ?
To w jakiej firmie pracuje chłop i co tam z finansami robią to nie ma znaczenia dla baby.Byle wypłatę przynosił. A Palikot to co z wypłaty się dorobił,to tym się uczciwie podzielił. To tak jak by żona prezydenta Żuka po rozwodzie chciala by połowy budżetu Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie jaki trzeba być cięzkim idotą żeby głosować na tego oszuta podatkowego, przekręta, płaza z moralnością kota dachowego a pozniej do tego sie przyznać . k..wa gówniarze (bo nie posądzam o to ludzi po 30tce) wy macie gówno zamiast mózgu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jomek napisał:
To w jakiej firmie pracuje chłop i co tam z finansami robią to nie ma znaczenia dla baby.Byle wypłatę przynosił. A Palikot to co z wypłaty się dorobił,to tym się uczciwie podzielił. To tak jak by żona prezydenta Żuka po rozwodzie chciala by połowy budżetu Lublina.
problem jest tylko taki ze wspolnie z żoną budowali firmę, a odbiorców i pierwszą kase wyłożył tescio palikota. po drugie ten koleś na beszczela wyprowadził kase na wyspy cura cao, udziela sam sobie bezzwrotnych pożyczek, nie płaci podatków w polsce, a teraz jest za tym by takie tępaki jak ty pracowały do 67 roku życia gdy on napewno nie bedzie pracował. zanim coś wyskrobiesz to upewnij sie w temacie tak na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
po drugie ten koleś na beszczela wyprowadził kase na wyspy cura cao, udziela sam sobie bezzwrotnych pożyczek, nie płaci podatków w polsce,
A ja słyszałem, że ty łaskoczesz kozy po wymionach nocami i masz pirackiego Windowsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Na szczescie ten kraj normalnieje i nie kazdej bylej udaje sie oskubac meza. Zwykle zyja z alimentow placonych na dzieci i wiecznie im malo.
Chociaż jestem kobietą (i to po rozwodzie) przyznaję Ci rację; niektóre paniusie myślą, że były mąż powinien wynieść z małżeństwa tylko to, co ma na sobie. Stop leniwym pazerom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
A ja słyszałem, że ty łaskoczesz kozy po wymionach nocami i masz pirackiego Windowsa.
w d..pie byłeś g... widziałeś, chłopaczku pożyj troszeczkę i wtedy się wypowiadaj na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
w d..pie byłeś g... widziałeś, chłopaczku pożyj troszeczkę i wtedy się wypowiadaj na forum.
Typowa strategia prymitywów: jeśli brak logicznych argumentów, to pozostają bluzgi. Żal panie "malone", a może S..........? Naprawdę żal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotuś napisał:
Typowa strategia prymitywów: jeśli brak logicznych argumentów, to pozostają bluzgi. Żal panie "malone", a może S..........? Naprawdę żal....
jakby kotuś się wczytał w poprzednie posty tego kogoś i moje zauważyłby, że są argumenty ale po co skoro tak jest wygodniej. *machloje przy finasowaniu kampanii wyborczej peło (niejacy studenci i emeryci wpłącający po 20 tys zł) *pranie pieniędzy w rajach podatkowych - bezzwrotne milionowe pozyczki od firm zarejestrowanych na cyprze w jednym pokoju - nie rozliczanie się w swojej ukochanej ojczyźnie *wsadzanie swoich zasłużonych przydupasów do magistratu *nierozliczenie sie z wykonawcami remontującymi jego lokale partyjne *regularne obrażanie głowy państw -oczywiście we wszystkich tych przypadkach prokuratura lubelska warszawaska i białostocka ogłosiła ze niejaki palikot jest niewinny - przecież to kpina z prawa i ludzi. do ludzi mających baaardzo ograniczone horyznoty umysłowe, traktujący TVN jako jedyną słuszną stacje tv, a słowa i treści tam przekazywane jako dogmat nie można czasem inaczej bo to nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...