Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety Lubelski PiS to partia bez zadnego zaplecza i raczej bez szans. Sa dobrzy w walce o swoje astronomiczne pensje np 190 tys rocznie czy odszkodowania za dawno zapomniana walke z komuna. Dr.Czelej troche sie wyroznial ale zebral mizerny sklad i dla tego polegl. Jako opozycji wystawiam im dwoje z minusem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z PIS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze im pojechal kowalczyk i spolka, trzeba tepic swinie, ktore tylko mysla o korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy żona K.Michałkiewicza to Beata Michałkiewicz która organizuje te pseudo artystyczne przedstawienia w CKultyury?i bilety sa bardzo drogie-po 40-50 złotych.za taka kulture dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze,że się nie dali nam ówić, pewnie PIS-owi brakowało rąk do głosowania to przeprosili. Widać ,że ludzidzie myślący, oby więcej takich polityków myślących o mieście i tym co można razem zrobić, a nie być tylkoi na nie \, bo nie...bo w opozycji jesteśmy. Brawo Panie Piotrze i mądrzy koledzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wytyczki hehe dobre w końcu ktoś prawdę piszę o co chodzi politykom z PIS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
190 tysięcy ... no no no ... na wczasy do Egiptu starczy Boże broń od takich asów jak Pruszkowski czy Tułajew, bo ten kraj upadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu to sie koledzy z PIS-u zdziwią, jak rano w cieplutkich posadkach to przeczytają hihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te prezprosiny czy zaprosiny to pewnie PIS chciał słupki poprawić, tzw. PR, chyba im nie wyszło, a tacy grecz/szni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem czemu Sylwek już nie lubi Piotrka bo Piotrek w przeciwieństwie do Sylwka nie widzi wszędzie penisów )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo niezłe pensje, pewnie dla nich średnia krajowa, skoro Pruszek zarabia więcej od Prezesiny :}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem z gazecie że Michałkiewicz wystąpił o wielkie odszkodowanie za rzekome aresztowanie w stanie wojennym.sprawdziłem na stronie sejm.gov.pl ze poseł zarabia 150 tys rocznie i 120 tys na biuro pos.widac że pazernym ludziom mało.w wolnej Polsce odszkodowania od wolnego panstwa.Starzy działacze NSZZ maja emerytury po 900 złotych, a tym z sejmu ciagle malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli rzeczywiście koledzy z PIS-u w taki sposób się zachowywali a dyscyplina w pratii bezwględna, człowiek ma nie mieć swojego zdania to dobrze ,że odbili od PIS-u, Tułajewa i spółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
czytałem z gazecie że Michałkiewicz wystąpił o wielkie odszkodowanie za rzekome aresztowanie w stanie wojennym.sprawdziłem na stronie sejm.gov.pl ze poseł zarabia 150 tys rocznie i 120 tys na biuro pos.widac że pazernym ludziom mało.w wolnej Polsce odszkodowania od wolnego panstwa.Starzy działacze NSZZ maja emerytury po 900 złotych, a tym z sejmu ciagle malo
Bo to pazerne świnki:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiceprezes łyka więcej niż prezes, jaja jak berety PRUSZKOWSKI WON Z LUBLINA, BEZWSTYDNIKU TY rodowici lublinianie wstydzą się za Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afery ZOOMowskiej ciąg dal napisał:
a ja wiem czemu Sylwek już nie lubi Piotrka bo Piotrek w przeciwieństwie do Sylwka nie widzi wszędzie penisów )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
a moze go nie lubi bo odszedl od Niego ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ten pis sie skonczy...juz ludzie odchodza...moze juz niedlugo zapominmy o tych darmozjadach co pracowac nie chca tylko chapac, a przeciez kazdy w kampanii co to on nie zrobi dla Lublina a jak jest szansa cos zrobic razem i niewazne kto z jakiej partii to wyrzucaja ludzi- dyscyplinka musi byc, i dobrze, ze odeszli bo by zdziadzieli jak ten caly PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno l,udzie mozliwe ze mieszkancy tbs, wysylaja listy do kaczynskiego w sprawie 190 tys dla pruszkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYPRUSZKOWSCY.PL napisał:
wiceprezes łyka więcej niż prezes, jaja jak berety PRUSZKOWSKI WON Z LUBLINA, BEZWSTYDNIKU TY rodowici lublinianie wstydzą się za Ciebie
endrju lubi brykać tu i tam za pieniądze podatnika, tym razem robimy zrzutę na podróż do afryki - niestety kasy starczy tylko na bilet w jedną stronę tak więc si ju endrju, było (nie)miło!!! ps: zabierz ze sobą "tułajkę" i resztę gagatków z pisu, my stawiamy(ale tylko w jedną strone, powrót zabroniony pod grożbą niesponsorowania dalszych podróży)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje Państwu, że mieliście odwagę powiedzieć nie partii, że macie swój rozum, a nie jak inni politycy mówić ,że tak głosowali, bo tak partia głosowała, ale ja tak nie myślę, bierzcie przykład z kolegów. Brawo oby więcej myslących ludzi nami rządzących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...