Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A do jakiej partii należy? chyba nie PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało się, że niezatapialny a tu jednak. Wystarczyło odciąć ryj od koryta a posypały się zarzuty. Tak jest i w innych samorzadach gdzie rządzą niezatapialni. Kadencyjność !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy przypadkiem wszystkie postawione mu zarzuty nie opierają sie na samych zeznaniach? Wychodzi na to, ze niektórzy tak bardzo chcieli zarobic , ze az dla tego zarobku byli gotowi dzielic sie z nim, a teraz sie mszczą, ze zrobił im dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle, to dlaczego ten temat do Lublina trafił, a nie do Krasnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraska napisał:
Wydawało się, że niezatapialny a tu jednak. Wystarczyło odciąć ryj od koryta a posypały się zarzuty. Tak jest i w innych samorzadach gdzie rządzą niezatapialni. Kadencyjność !!!
Nie wierzę jak był na listach wyborczch,że wszystkim wyborcom postawił piwo czy dał łapówkę za głosowanie.Najlepiej gdyby kadencja trwała 1 rok to byśmy się bez przerwy wybierali i nareszcie byłoby nam dobrze.Również przy zawieraniu ślubu winno być tylko na 1 rok i machina w obrocie,ale byłoby fajnie bez przerwy wesela i uciecha dla "gawiedzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym jeszcze dość ostro przepytał wszystkie osoby, które zasiadały z ramienia byłego burmistrza w różnych Radach Nadzorczych spółek miejskich. Warto zwrócić uwagę, że pewne grono zaufanych osób krążyło od lat po różnych spółkach, zamieniając się tylko miejscami. Cieżko uwierzyć, że tak bezinteresownie czerpali korzyści, a ktoś wyżej nic nie liznął z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby się chłopina uczył ,to zostałby lekarzem i nikt o łapownictwo nie posądzałby go ,co najwyżej przyjmowałby "dowody wdzięczności"....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A tak w ogóle, to dlaczego ten temat do Lublina trafił, a nie do Krasnika?
Kolejny głupi post w twoim wykonaniu. Muszę stwierdzić że jesteś Kretynką Wiadomo że w kraśniku Piotr Cz. (były dyktator miasta Kraśnik) jest nie do ruszenia, dlatego ta sprawa musiała trafić wyżej. Wiele razy sąd (mafia kraśnicka) w Kraśniku uniewinnił Piotra Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Kolejny głupi post w twoim wykonaniu. Muszę stwierdzić że jesteś Kretynką " też muszę stwierdzić, że jesteś kretynem. powód? masz wyżej "kraśniczaninie z koziej dupy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Kolejny głupi post w twoim wykonaniu. Muszę stwierdzić że jesteś Kretynką Wiadomo że w kraśniku Piotr Cz. (były dyktator miasta Kraśnik) jest nie do ruszenia, dlatego ta sprawa musiała trafić wyżej. Wiele razy sąd (mafia kraśnicka) w Kraśniku uniewinnił Piotra Cz.
Pytałam o miejsce prowadzenia sprawy, czy o sam temat - jego umiejscowienie w dziale dotyczącym Lublina? A gdybys miał chociaz trochę racji w swoim uzasadnieniu, to inne tematy, tak samo związane z zarzutami prokuratorskimi zarówno dla byłego burmistrza jak i dyrektorów, przykładem tego, powinny sie znależć w rym samym dziale, gdyz dla tych spraw tak samo organem prowadzącym jest sąd i prokuratura w Lublinie. Ale jak widac nie o to chodzi. I to by wskazywało, że te głupie posty jednak Ty sam wykonujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trzeba udowodnic, samo zatrzymanie nic nie znaczy, dziwne ze teraz te osoby takie praworzadne, cofneli wypowiedzenie umowy jednemu i sprzedał wszytko,ale jak brał co miesiac kase to mu n ie przeszkadzało. a Dubiel lepiej niech sie boi o swój tyłek i niech sie nauczy troche wypowiadac w mediach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie jest tak samo. Im mniejsza wiocha, tym większa korupcja i dojenie budżetu państwa. W małych powiatach rządzi Burmistrz, Pan, Wójt i Pleban. Ręka rękę myje. Mało posad do rozdzielenia, a dużo chętnych na nie. Albo załapiesz posadę albo wygrasz przetarg, albo wegetujesz jako bezrobotny alkoholik. Burmistrz Kraśnika na literę Cz. to tylko jeden z wielu tysięcy wsiowych watażków, którzy myśleli, że będą dożywotnio "królami puszczy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to w Sądzie chodzi o sprawiedliwość ? Czyżby się coś zmieniło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dobre rozliczyć go za wszytko,za nieścisłości przez te lata!!!!! Dziękuję wam PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dubiela się nie czepiaj sama się martw o swój tyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na stażu w Urzędzie Miasta 1,5 roku i chciałam dostać pracę. Oczywiście jestem po studiach administracyjnych UMCS. Sumienne się starałam, Pan Czubiński pięknie wychwalał. Niestety dostała pracę osoba, której staż w urzędzie wyniósł 5 miesięcy, a jak się później dowiedziałam oczywiście poszło o znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy on tysz je babtystom, muj wspulnik z biznesu , tysz smaruje na lewo i prawo , ojciec go nauczyl , muwi ze jak nie posmarujesz to nie pojedziesz, ja by ih dusil golymy recamy,, a temu 15 lat robut w katyniu przy grobah, dac winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina co wy chcecie od Piotrka dlamnie to byl wporzadku czlowiek ze byl z po , to teraz wlodarczyk z pisu chce go zniszczyc !!!!!!!!!!! a on tylko wszystko ucina zadnych festynow itp. przez to krasnik staje sie dziura w ktorej nic niema i nic sie nie dzieje mam nadzieje ze samorzad go zlikwiduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolyk napisał:
czy on tysz je babtystom, muj wspulnik z biznesu , tysz smaruje na lewo i prawo , ojciec go nauczyl , muwi ze jak nie posmarujesz to nie pojedziesz, ja by ih dusil golymy recamy,, a temu 15 lat robut w katyniu przy grobah, dac winni
naucz sie pisac kretynie !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powinni sie także zainteresować fontanną za niecałe 0,5 mln zł, ile to odsypu dostał na swoją kampanie za podpisanie tak niekorzystnego przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...