Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wymiar sprawiedliwości...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Były komendant straży będzie pracował bo ma plecy u "TW.ps Roman",który jest dobrze osadzony w urzędzie wojewódzkim.Obaj są ze strażą związani od zawsze i układami w straży także!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co raz jakas aferta w porcie lotniczym i zawsze przy tym pojawia się nazwisko Muszyński. Wychodzi na to że to chyba niezły wałkownik ale musi znać tabliczke dzielenia i wszystkim zainteresowanym to pasuje!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Między zarzutami a wyrokiem (prawomocnym!) droga daleka. Zarzuty musi udowodnic niezależny sąd. Dopiero wtedy można będzie domagac się wydania byłemu komendantowi "wilczego biletu". Nie jestem stronnikiem p. G., ale dziwi mnie postawa wielu tych, którzy nie tak dawno, po wyroku na Sawicką, wylewali pomyje nie na nią, a na tych, którzy udaremnili jej kręcenie lodów, kwestionując wyrok niezawisłego sądu, a dziś, bez wyroku, bez procesu, skazują na niebyt p. G.. Zgodnie z polskim (i nie tylko) prawem, jeśli nie ma prawomocnego wyroku skazującego, podeirzany jest niewinny. Jak widac i słychac, w Polsce obowiązują podwójne standardy - dla swoich i obcych (politycznie oczywiście).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co sie dzieje u nas w kraju przeraza mnie!!! Tylko znajomości sie liczą, można być nikim, a jak masz dobrych znajomych na stołkach to masz wszystko - a - zwykli ludzie - wykształceni, bez oskarżeń, przykładni obywatele.... możemy patrzeć i komentować a i tak Wyżej maja nas za nic i się śmieją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do obiektywnego: Czy morderca też ma chodzić na wolności bo "jest niewinny" dopóki mu się nie udowodni winy...? nie! Tak jest i tu: osoba oskarżona o nadużycia stanowisk nie powinna ich zajmować do zakończenia procesu. Poza tym prokuratura nie stawia zarzutów za nic. Niezatapialne szumowiny i tyle, a przecież jest tyle uczciwych ludzi z odpowiednim wykształceniem i kompetencjami ale niestety bez znajomości, przerażające!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ANDRZEJ to on ma napisane na tabliczce w swojej wielkiej nowej czarnej terenówce. Na wizytówkach z lotniska to on ma WALDEMAR G.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" 1 stycznia zaczął pracę (poza konkursem i przed oficjalnym naborem do spółki) " ... czy ktoś zapanuje nad tym lotniczym lubelskim burdelem ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To bardzo chory kraj, wielu mlodych wyksztalconych ludzi pozostaje bez pracy a ludzie z tzw. mundurówki odchodza na emerytre w mlodym wieku i zajmuja wysokie stanowiska w admistracji ( samorzady, Policja i administracja rzadowa). Maja wysokie emerytury, stabilna sytuację finansowa ale rządza mamony jest u nich większa niż honor oficera - dla mnie są godni tylko pogardy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgodzę sie za połowę tej kwoty którą on otrzymuje też nic nie robić i na pewno solidnie wywiążę się z powierzonych mi obowiązków.Czekam na poważne oferty i zaręczam że posiadam wszystkie niezbędzne kwalifikacje i certyfikaty a jak nawet czeoś mi brak to się przecież da dorobić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CBA powinno prześwietlić sprawę uporczywego zatrudniania komendanta przez P.Muszyńskiego. Wg mnie zachodzi podejrzenie wykorzystywania funkcji publicznych do załatwiania pracy konkretnej osobie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: