Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były komendant jeszcze popracuje w Porcie Lotniczym Lublin

Utworzony przez straszak, 25 maja 2012 r. o 07:43 Powrót do artykułu
Wymiar sprawiedliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były komendant straży będzie pracował bo ma plecy u "TW.ps Roman",który jest dobrze osadzony w urzędzie wojewódzkim.Obaj są ze strażą związani od zawsze i układami w straży także!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co raz jakas aferta w porcie lotniczym i zawsze przy tym pojawia się nazwisko Muszyński. Wychodzi na to że to chyba niezły wałkownik ale musi znać tabliczke dzielenia i wszystkim zainteresowanym to pasuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między zarzutami a wyrokiem (prawomocnym!) droga daleka. Zarzuty musi udowodnic niezależny sąd. Dopiero wtedy można będzie domagac się wydania byłemu komendantowi "wilczego biletu". Nie jestem stronnikiem p. G., ale dziwi mnie postawa wielu tych, którzy nie tak dawno, po wyroku na Sawicką, wylewali pomyje nie na nią, a na tych, którzy udaremnili jej kręcenie lodów, kwestionując wyrok niezawisłego sądu, a dziś, bez wyroku, bez procesu, skazują na niebyt p. G.. Zgodnie z polskim (i nie tylko) prawem, jeśli nie ma prawomocnego wyroku skazującego, podeirzany jest niewinny. Jak widac i słychac, w Polsce obowiązują podwójne standardy - dla swoich i obcych (politycznie oczywiście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co sie dzieje u nas w kraju przeraza mnie!!! Tylko znajomości sie liczą, można być nikim, a jak masz dobrych znajomych na stołkach to masz wszystko - a - zwykli ludzie - wykształceni, bez oskarżeń, przykładni obywatele.... możemy patrzeć i komentować a i tak Wyżej maja nas za nic i się śmieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do obiektywnego: Czy morderca też ma chodzić na wolności bo "jest niewinny" dopóki mu się nie udowodni winy...? nie! Tak jest i tu: osoba oskarżona o nadużycia stanowisk nie powinna ich zajmować do zakończenia procesu. Poza tym prokuratura nie stawia zarzutów za nic. Niezatapialne szumowiny i tyle, a przecież jest tyle uczciwych ludzi z odpowiednim wykształceniem i kompetencjami ale niestety bez znajomości, przerażające!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJ to on ma napisane na tabliczce w swojej wielkiej nowej czarnej terenówce. Na wizytówkach z lotniska to on ma WALDEMAR G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 1 stycznia zaczął pracę (poza konkursem i przed oficjalnym naborem do spółki) " ... czy ktoś zapanuje nad tym lotniczym lubelskim burdelem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo chory kraj, wielu mlodych wyksztalconych ludzi pozostaje bez pracy a ludzie z tzw. mundurówki odchodza na emerytre w mlodym wieku i zajmuja wysokie stanowiska w admistracji ( samorzady, Policja i administracja rzadowa). Maja wysokie emerytury, stabilna sytuację finansowa ale rządza mamony jest u nich większa niż honor oficera - dla mnie są godni tylko pogardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę sie za połowę tej kwoty którą on otrzymuje też nic nie robić i na pewno solidnie wywiążę się z powierzonych mi obowiązków.Czekam na poważne oferty i zaręczam że posiadam wszystkie niezbędzne kwalifikacje i certyfikaty a jak nawet czeoś mi brak to się przecież da dorobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA powinno prześwietlić sprawę uporczywego zatrudniania komendanta przez P.Muszyńskiego. Wg mnie zachodzi podejrzenie wykorzystywania funkcji publicznych do załatwiania pracy konkretnej osobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...