Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były minister rządu PiS oskarżony o oszustwo

Utworzony przez ~Kazio~, 18 stycznia 2010 r. o 21:12 Powrót do artykułu
z pis ?? to nie możliwe. To jedyna prawa i sprawiedliwa partia na czele z jarkiem, w którym sie kocham, ale on woli kota... jaruś i twoi ludzie jesteście de best. Twój kochany wyborca Kazio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz łeb i ch.. to kombinuj to motto dla działaczy wszelkiej maści pasuje jak ulał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozliczyć i osądzić aferzystów z POpulizmu i Socjalizmu, która korupcje i wały widzą wszędzie dookoła siebie, tylko nie we własnych szeregach. Etatyści z PiS to partia aferzystów, łapówkarzy i dna moralnego, która żeruje na koszt państwa obsadzając z klucza partyjnego biernych miernych ale wiernych żołnierzyków JarKacza i jego lokalnych watażków z panią "Cos tam, cos tam" należy skończyć z finansowaniem partii POlitycznych z kieszeni podatnika aby te zera wyeliminować z życia politycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwoki komentujące jeżeli nie było umowy dzierżawy pola to wy możecie sobie poszczekać a prokuratura popisać papierów i tyle prokuratury !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan był także viceministrem w rzundzie Pana Premiera Buzka. Czego tego nie podajecie. Przypomina mi to zdarzenie gdy wyprawa Boniniego zaginęła na Antarktydzie i poczta ogłosiła, że wszelka korespondencja w sprawie Boniniego jest bezpłatna. I jeden Izraelita ( nie piszę Żyd bo oskarżycie mnie o antysemityzm ) pisał do kumpla: " szukaj Bopniniego szukaj, a jak Go znajdziesz to przyślij mi 4 wagony łapek karakułowych". Albo jak twierdził Tow. Wiesław Gomułka: " rolniku każda kupa gnoju to cios w imperialistę ". Czy Agora nie dostała pomroczności i w każdej informacji musi dołożyć PiSowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jankiel napisał:
Ten Pan był także viceministrem w rzundzie Pana Premiera Buzka. Czego tego nie podajecie. Przypomina mi to zdarzenie gdy wyprawa Boniniego zaginęła na Antarktydzie i poczta ogłosiła, że wszelka korespondencja w sprawie Boniniego jest bezpłatna. I jeden Izraelita ( nie piszę Żyd bo oskarżycie mnie o antysemityzm ) pisał do kumpla: " szukaj Bopniniego szukaj, a jak Go znajdziesz to przyślij mi 4 wagony łapek karakułowych". Albo jak twierdził Tow. Wiesław Gomułka: " rolniku każda kupa gnoju to cios w imperialistę ". Czy Agora nie dostała pomroczności i w każdej informacji musi dołożyć PiSowi.
Był ministrem u Kaczyńskiego i wykładowcą KUL. Taki to prawy i sprawiedliwy. Nie wystarczy mu to co dostał w Rzadzie musi jeszcze dokradać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gs napisał:
Był ministrem u Kaczyńskiego i wykładowcą KUL. Taki to prawy i sprawiedliwy. Nie wystarczy mu to co dostał w Rzadzie musi jeszcze dokradać
Jestem pewny że w rządzie Kaczora był tylko viceministrem a to duża różnica. Jednak w wyborach lokalnych na Prezydenta Lublina prowadził kampanię jednego Pana zwanego ułanem, który startował z polecenia Januszka. Czyli taki Jasio wędrowniczek jak Andrzej Celiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...