Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były policjant podejrzany o zabicie łosia

Utworzony przez policjant1, 4 marca 2009 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Czy to ten sam Zenon O. co zajumał kasę z sejfu MO w Lublinie? Czy ten od łapówek? Tylu tych Zenków O. się w tej milicji przewinęło, że już trudno się połapac co który nabroił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trala lala! Pawluk pewnie czeka aż Stefek Kochaniec (to ten co nie rozpoznał skórowanego łosia) zezna pod przysięgą, że nie wiedział jakie to zwierze a następnie udupi go za fłszywe zeznanie! To jego metoda działania- przekonałem się na włsnej skórze! Ciekaw jestem na kogo jeszcze w tej sprawie ma papiery bo to taki kolekcjoner. Siedzi cicho, cacy cacy a potem po uszach! Ciekaw jestem czy na tych zdjęciach jest inny milicjant- syn właściciela posesji gdzie skórowano łosia? Pewnie niebawem dowie się, że pora uciekać z policji bo nie zareagował na przestęstwo? Coś mi się widzi, że nie o samego Zenka O. tutaj idzie! A co z tymi świadkami co pod tego łosia gaz walili? Nie wiedzieli, że to łoś czy zeznali, że go jedli i wiedzieli co jedzą? Jakiś nie pełny ten artykulik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Pawluk kupił te zdjęcia za 3 tysiące złotych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...