Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Roszczenia byc moze są zasadne ale mamy kapitalizm i musimy włożyć m...ę w kubeł gdyż inaczej wylecimy na zbity pysk.Ot po prostu kolejna bananowa republika bogatszego ZACHODU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziesz tak pakował w ten kubeł to zawsze będą tobą pomiatali.Problemem jest brak zgrania i bezradność inspekcji pracy.Temat dawno znany,a inspekcja ruszyła chociaż tyłeczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogadaj z Tymi którzy się stawiali- co dzisiaj robią?Z reguły wyjechali do Anglii lub Norwegii i tam Nimi pomiatają ,ale już za inne pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że pracownicy ochrony w cerrfurze(witosa) nie posiadają żadnego przeszkolenia? Czy alarm z uwagi na Mróz działa?, czy jeśli jest uszkodzony nie zagraża bezpieczeństwu ludzi? Odpowiednie służby powinny to chyba sprawdzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIC NOWEGO W MARKETACH W CALEJ POLSCE ,ZE PRACOWNICY NAJNIZSZEGO SZCZEBLA SA TRAKTOWANI JAK SMIECIE .TROCHE WINY PONOSIMY SAMI ZA TAKA SYTUACJE .TRZEBA WKONCU POWI IEDZIC DOSC I RAZEM WSZYSTKIE MARKETY POWINNY ZACZAC PROTEST NIE TYLKO JEDNO TESCO.WTEDY KTOS SIE OBUDZI I ZACZNIE DOSTRZEGAC PROBLEM ,BO TO NIE JEST KAPITALIZM TYLKO WYZYSK CWANIAKOW ,KTORZY MIELI BYC ZEPCHNIECI NA MARGINES ZYCIA SPOLECZNEGO ZA SWOJE UKLADY Z DAWNA WLADZA A STALO SIE ZUPELNIE INACZEJ .TO UCZCIWI LUDZIE DZISIAJ SA BEZ PRACY A ACI CWANIACY Z DAWNYCH STRUKTUR SB I MILICJI MAJA DOBRE POSADY JAKO KIEROWNICY I SZEFOWIE OCHRONY. MAMY PRZYKLAD W TESCO LUBLIN .DZISIAJ KIEROWNIK DZIALU W TYM MARKECIE BOI SIE PRECIWSTAWIC SZEFOWI OCHRONY I ZDEJMUJE KASERKE Z KASY BEZ POWODU NA POLECENIE SZEFA OCHRONY .KIEROWNICY TO PODOBNO LUDZIE WYKSZTALCENI I DAJA SIE UPODLIC DO TEGO STOPNIA TO POPROSTU WSTYD .DLATEGO APELUJE DO WSZYSTKICH PRACOWNIKOW MARKETOW I NAGLOSNIJMY TE SKANDALICZNE ZACHOWANIA JAKIE SPOTYKAMY W NASZEJ PRACY .TRZYMAMY KCIUKI ZA ODWAGE TEGO MLODEGO CZLOWIEKA JESTESMY ZNIM JEZELI POTRZEBNE BEDZIE WSPARCIE W JEGO WALCE JESTESMY DO DYSPOZYCJI .TRZYMAJ SIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w końcu pokażą informacje na świat jak traktuje się ludzi ciężko pracujących w hipermarketach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym ,że świat doskonale o tym wie i wie również ,iż "maluczki" powinien kombinowac jak przeżyć od pierwszego do pierwszego ,a nie myśleć o rewolucji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Problem w tym ,że świat doskonale o tym wie i wie również ,iż "maluczki" powinien kombinowac jak przeżyć od pierwszego do pierwszego ,a nie myśleć o rewolucji!
JAK TAK BEDZIEMY MYSLEC TO W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOSCI POLSKA ZGINIE Z MAPY ZIEMI ,A MY BEDZIEMY NIEWOLNIKAMI W NASZYM KRAJU ,CZY O TAKA WOLNOSC WALCZYLY POKOLENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Problem w tym ,że świat doskonale o tym wie i wie również ,iż "maluczki" powinien kombinowac jak przeżyć od pierwszego do pierwszego ,a nie myśleć o rewolucji!
Świat również wie jak się odbywa produkcja w Chinach ale kogo to obchodzi, ważne że taniej, bo moja kasa jest najważniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jag~ napisał:
Świat również wie jak się odbywa produkcja w Chinach ale kogo to obchodzi, ważne że taniej, bo moja kasa jest najważniejsza.
TYLKO Z TA ROZNICA ,ZE CHINY NIGDY NIE BYLY WOLNE A MY MAMY PODOBNO WOLNY KRAJ I POZWALAMY SIE ZNIEWALAC OBCEMU KAPITALOWI ,A NASZE WYPRACOWANE PIENIADZE WORKAMI SA WYWOZONE Z KRAJU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARKETY RZUCILY NAM REKAWICE I TYLKO OD NAS ZALEZY CZY MY JA PODNIESIEMY CZY DALEJ BEDZIEMY POZWALAC NA TAKIE TRAKTOWANIE .ZAWSZE HANDEL ISTNIAL ,ALE WCALE NIE JEST POWIEDZIANE , ZE LUDZIE TAM PRACUJACY MAJA ZARABIAC NAJMNIEJ Z CALEGO SPOLECZENSTWA. CHOCIAZBY DLATEGO , ZE W MARKETACH PRACUJE SIE NIE ZA JEDNA OSOBE TYLKO ZA DWIE LUB WIECEJ .NIE JESTESMY JUZ ANONIMOWI DLATEKO RAZEM MOZEMY WYMUSIC NA PRACODAWCY GODNE WARUNKI PRACY I PLACY . JESTESMY BARDZO DUZA GRUPA ZAWODOWA I DLATEGO MAMY DUZE SZANSE ZROBIC COS W SWOJEJ SPRAWIE .NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że jest jeszcze spora grupa inteligentnych osób w tym kraju.Szkoda tylko ,że bez szans na jakiekolwiek przebicie się w polityce.Tam są Ci których los pracowników marketów wcale nie obchodzi.No może raz na 4 lata czarują obietnicami.A pracownicy marketów i tak pójdą na wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nibylandia napisał:
Niech w końcu pokażą informacje na świat jak traktuje się ludzi ciężko pracujących w hipermarketach !
Wszyscy wszystko wiedzą i to dobrze jak to wygląda ba nawet dostają przyzwolenie od swoich mocodawców na cięcie kosztów w każdy możliwy sposób !ja tylko się zastanawiam gdzie podziała się tamta ludzka- Solidarność - ta prawdziwa , bez niby wyczynowych skoków Wałęsy i innych jemu podobnych którzy wspięli się po karkach robotników na szczyty władzy !???Bo wyobraźmy sobie jakby było fajnie gdyby tak wszyscy którzy są źle traktowani w takiej czy innej sieci w jednym dniu tuż przed świętami odmówili pracy, może to nauczyło by tą całą bandę kierowniczą do normalnego myślenia a nie całowania w tyłek mocodawców za parę dodatkowych srebrników !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carrefour ostatnio staje sie coraz gorszy,przeterminowane produkty.A na dodatek w Zamosciu nie ma klimatyzacji,wiec w upały jest tam jak w saunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beduin napisał:
Wszyscy wszystko wiedzą i to dobrze jak to wygląda ba nawet dostają przyzwolenie od swoich mocodawców na cięcie kosztów w każdy możliwy sposób !ja tylko się zastanawiam gdzie podziała się tamta ludzka- Solidarność - ta prawdziwa , bez niby wyczynowych skoków Wałęsy i innych jemu podobnych którzy wspięli się po karkach robotników na szczyty władzy !???Bo wyobraźmy sobie jakby było fajnie gdyby tak wszyscy którzy są źle traktowani w takiej czy innej sieci w jednym dniu tuż przed świętami odmówili pracy, może to nauczyło by tą całą bandę kierowniczą do normalnego myślenia a nie całowania w tyłek mocodawców za parę dodatkowych srebrników !.
JA JESTEM ZA ,ABY W JEDNYM DNIU WZIASC URLOP NA ZADANIE I POKAZAC TEJ CHOLOCIE KIEROWNICZEJ .ZE BEZ NAS TO I ONI SA NIEPOTRZEBNI .WIELU Z TYCH POZAL SIE BOZE KIEROWNIKOW W NORMALNEJ FIRMIE NIE ZAGRZALABY MIEJSCA ,BO NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA O UCZCIWEJ ,CO JA MOWIE JAKIEJKOLWIEK PRACY , A OBECNYM PRACODAWCOM SLUZA JAKO PITBULE DO ZMUSZANIA UCZCIWYCH LUDZI DO PRACY . Z CZYM SIE TO KOJARZY .KAZDY POLAK WIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak rżną swoich pracowników tak perfidnie to ja perfidnie już nie wydam u nich złamanego grosza. oczywiscie dla sieci tak dużej jest to kropla w morzu, ale ja będę miał satysfakcję ze powiedzmy 2000 złotych rocznie wyląduje u konkurencji! ps-winę za ten stan ponosi tylko i wyłącznie szczeniackie kierownictwo które na barkach zwykłych pracowników chce się wybić i dostać do Warszawki! mają za nic innych ludzi, a to zwykłe chamy w białych kołnierzykach którzy brak kultury osobistej nadrabiają chamstwem i brakiem poszanowania drugiego rozmówcy. ale co tu dużo mówić, tak jest wszedzie tam gdzie jest cień szansy wybicia się do warszawki i przypodobania się górze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak sie sprzedało wszystko kapitalistom i jest sie tanią siłą robocza a zamiast kapo są swoi Polacy ci już dopilnują abyś nie wylazł z szamba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o czym tu mówić kiedy mali Prywaciarze gnębią swoich pracowników nikt o tym głośno nie mówi ale większość ludzi pracuje za najniższą krajową ale tylko na papierze bo szef oszczędza na podatkach ZUS-ach i czym się tylko da a co później ze stażem pracy i wysokością emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również pracowałam w Carrefour, wszystko było dobrze jak zasuwałam jak maszyna i jak byłam chora, nie brałam zwolnień ... Schody zaczęły się jak złożyłam wypowiedzenie bo wyjeżdzałam do pracy za granicę. Wtedy to także dowiedziałam się jaka to jestem zła i niewdzięczna i jak źle potraktowałam swoje dawne kierownictwo. Dlaczego ? Bo miałam czelność odmówić przepracowania jednego rzekomo brakującego dnia.Potrzebne były mi referencje. Najpierw zbywano mnie, a później dowiedziałam się że nie mają obowiązku napisać dla mnie referencji. Już nie mówię o tym że w języku angielskim, bo jak usłyszałam że nikt nie musi znać żadnego języka obcego (w międzynarodowej firmie !!!). Udałam się do Inspekcji Pracy, z zapytaniem czy rzeczywiście nie są zobowiązani wydać mi referencji. Byli bezradni ... Bo zależy to tylko od dobrej woli byłego pracodawcy. Zwykła kpina !!! O żadnej dobrej woli nie ma mowy !!! Albo zasuwasz albo nara ... Takie jest podejście wielkiego kierownictwa. Banda karierowiczów chamskich i niedouczonych. Braki w wykształceniu nadrabiają poniżaniem ludzi i chamskimi odzywkami ... Pozdrawiamy Cię Adasiu i jesteśmy z Tobą :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich chętnych zapraszam jako świadków potwierdzając iż robią z odbijaniem się w serpico i tym po dobie proszę o adresy i telefony mój adres .damdus.a@interia.eu serdecznie dziękuje za pomoc ADAM WALKOWIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...