Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezes Motoru Waldemar P. zatrzymany za korupcję

Utworzony przez mosquito, 20 stycznia 2009 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Umiał się znaleźć w każdej opcji politycznej, - zuch. A teraz prokuratura załatwiła mu "bezrobocie", - też zuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem jednego-Motor Lublin jest skorumpowany, co chwila afera korupcyjna, nie umieją zapewnić bezpieczeństwa na meczach. Czy nie możnaby go całkiem rozwiązać dla przykładu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, aby CBA, przyjrzała się jego całej działalności także w Urzędzie Marszałkowskim, wszakże był zastępcą dyrektora w departamencie odpowiedzialnym za min. sprawy sportu w woj. lubelskim. A pewnie znajdą tam ciekawe rzeczy.java script:bbc_pop()
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mianował i wymyślił Pana Waldemara na stanowisko Prezesa Klubu?? dr Grzegorz, Grzegorz Wielki!! Panie Grzegorzu czekamy na zapewnienia że nikt o niczym nie wiedział a Pan Waldemar wydawał sie świetnym "manadżerem" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna i Motor byłem dumy z tych klubówze zaistniały na sportowej mapie Polski ale dziś wiem ze to istnienie było kupione.Wstyd.Ciekawe który klub z lubelszczyzny będzie następny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki klub tacy działacze jude rks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że Motor długo nie mógł awansować to była wina tego że kilka klubów prawdopodobnie heko tłoki korona cracovia kupowały.Motor prawdopodobnie mógł kupować gdy się bronił przed spadkiem gdy weszli z 3 ligi kłania się rudna rewanżowa gdy leciało bodaj 6-7 klubów.Motor też mógł sprzedwać wtedy gdy wycofał się lubzel.Mecze były grane w kratkę dziwne przegrane.Każdy kto widział ta ligę mógł być w mairę pewnym że tzw grupa lubelsko-małoposlka to był jeden wielki przekręt.Pamiętam ostatnio słowa pana waldka który mówił jak cięzko zdobywał kase dla klubu i myślał że piłkarze sprzedawali.Potem wyszło że to dębiński....nie spodziewałem się tego po tym człowieku.Ale jak ludzie z kasa i nazwiskiem ala wdowczyk czy wozniak się zeszmacili to już nie ma człowieka o którym można powiedzieć w piłce że napewno nie jest umoczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daję konia z rzędem że Waldi, jak zacznie sypać, to na pewno będą zacierać ręce wytwórcy pampersów;) (Panowie już Wam pewnie się robi mokro), ciekawe do kogo następnego zapukają i kierunek Lublin-Wrocław. Klika zaczęła się rozpadać. Proponuję, aby CBA i szanujący się dziennikarze zainteresowali się całokształtem działalności i osobą Niezatapialnego Waldiego. Pośledźcie w jakich był zatrudniony instytucjach i co potem się działo z przepływem środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wiekszosc obrzuca Waldiego miechem jak na zywca, moge sie zalozyc,ze zabawialo sie w wazeliniarzy.Poczekajmy na jakies konkretny...a zreszta jaki on jest to jest,ale bez przesady... tylko na takie miecho was stac??...a jak te zarzuty okaza sie nieprawda??co dalej bedziecie wazeliniarzami??bedziecie mogli czlowiekowi spojrzec w oczy??...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co ?? szanowny Pan Waldemar raczył sie przeznać do 33 stawianych zazutów . Dla mnie to zwykła świnia i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...