Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście przestępcy są objęci ochroną danych osobowych.  Nb ten "zakonnik" nie mógł wymyślić głupszego tłumaczenia, ale na fali poprawności politycznej, ponieważ zrzucił habit i opowiadał o deprawacjach w zakonie, niedlugo zostanie autorytetem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście przestępcy są objęci ochroną danych osobowych.  Nb ten "zakonnik" nie mógł wymyślić głupszego tłumaczenia, ale na fali poprawności politycznej, ponieważ zrzucił habit i opowiadał o deprawacjach w zakonie, niedlugo zostanie autorytetem.
Ale za co miałby zostać autorytetem? Za to, że jest złodziejem? Wystarczy, że wśród kościelnych autorytetów jest dużo złodziei i pedofilów.
0
Ale za co miałby zostać autorytetem? Za to, że jest złodziejem? Wystarczy, że wśród kościelnych autorytetów jest dużo złodziei i pedofilów.
Wszędzie pełno złodziei i pedofili nie tylko w kościele,a w sejmie , senacie RP w policji ?? dlatego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym,boję się o moje małe wnuczki.
0
koledzy pewnie robie ruchali, a on nie mógł i tak się zaczęło :D
0
koledzy pewnie robie ruchali, a on nie mógł i tak się zaczęło :D
Nie ma dwóch zdań ojciec DONALD musi odejść !!!!
0
Masakra. za 200 tys warości czyli moze taka kasę zdobył kradnąc dostał rok w zawieszeniu i 5 tys grzywny. Co za kraj, aby więcej takich przypadków to po co będą banki i kredyty!!!!
0
no to ja chyba zrobię skok na 200 tys. bo jak tak niska kara to po cholerę mam zapier***ać ałe życie na te 200 tys.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: