Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak do Warszawy to lepiej SŁOIK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może być sosenka, żuczek lub wilczek każdy z przymiotnikem słoikowy
0
Jak powinien nazywać się nowy pociąg z Lublina do Warszawy? Precz z busiarzami :) Na długo by taka nazwa została zapamiętana jak to XXI w wożono ludzi po całej Polsce w ciasnych busach :)
0
Raczej SŁOIKOLINO
0
Czwartak
0
Biedalino
0
Jak do Warszawy to lepiej SŁOIK
Ale kompleksy z was wyłażą...powinni was wozić w bydlęcych wagonach,wtedy bylibyście szczęśliwi...
0
Bieda, albo BEZROBOCIE
0
Bieda, albo BEZROBOCIE
Jak jesteś takim gamoniem że nie potrafisz znaleźć żadnej roboty to po co zabierasz głos na temat kolei?I tak nie będzie cię stać na bilet. A może po prostu "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z twoim wykształceniem"?
0
Lubelak albo Perełka :)
0
Lubelak albo Perełka :)
Jestem za Lubelakiem!
0
CEBULARZ EXPRESS....
0
Skoro pociągi maja być nie tylko do Warszawy ale i do Wrocławia to gdzie miejsce na bagaż ?
0
CEBULARZ EXPRESS....
To nie przejdzie , bo ludzie skojarzą z Ekspressbusem i nie wsiądą do pociągu :)
0
Oby nie było to pierdziolino , bo jak cenę tego obłego szynobusa odpowiednio zaserwują to na pusto będzie jeździł :)
0
Moim zdaniem w uznaniu zasług, nie tylko dla Lubelszczyzny ale również Polski, Europy i świata, dla tego wielkiego i bezkompromisowego człowieka i Polaka pociągowi nadał bym imię Antoni Macierewicz.
0
Moim zdaniem w uznaniu zasług, nie tylko dla Lubelszczyzny ale również Polski, Europy i świata, dla tego wielkiego i bezkompromisowego człowieka i Polaka pociągowi nadał bym imię Antoni Macierewicz.
Dobre! Np:"jadę jutro do Wawy Macierewiczem 8.15."!
0

To już lepiej MacieLino  albo jeszcze lepiej: AronLajner :D Taaak! Taaak!!! -my chcemy AronLajner !!! :lol:
0
Kalina kalina zdecydowanie moja Kalina.
0
To jak już idziemy kluczem dzielnic, to ja proponuję: Czuby. :-)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: