Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bystrzyca porwała 11-latkę. Policja szuka świadków

Utworzony przez A., 28 czerwca 2013 r. o 16:19 Powrót do artykułu
A co z dziewczynką? Mam nadzieję, że już lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniżki do różnych miejsc w Lublinie -> www.qpony.pl , Jeśli chcesz otrzymać katalog papierowy ze zniżkami po prostu napisz-> mysteryshopping@interia.pl. Nic nie kosztuje. Pozdrawiam i zachęcam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak guwniazerja sie szfenda a matka zamiast gnoja upilnowac robi loda za wino w stodole sołtysowi a tatus spi zaszczany w rowie matke do pierdla ojca na pal a guwniara do poprafczaka bo za dwa lat zacznie dawac jak mama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukają łosia, żeby zaświadczył że to ratujący mało profesjonalnym ratowaniem spowodował uszczerbek w zdrowiu - i oczywiscie 150 tys zadośćuczynienia się należy dla biednej dziewczynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają jelenia aby postawić mu zarzut nieudzielenia pomocy osobie w zagrożeniu życia, wychylać się lemingi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają jelenia aby postawić mu zarzut nieudzielenia pomocy osobie w zagrożeniu życia, wychylać się lemingi!
Pewnie chodzi o tego wędkarza, który powiedział  że "pierd...li to", ktoś pisał o tym na kurierze. Szczerze mówiąc mam nadzieję, ze nigdy takich ludzi nie spotkam w swoim życiu... Chciałoby się powiedzieć, ze nich to zostanie w jego sumieniu, tylko czy tacy ludzie mają sumienie? Nie wiem jak można pozostać obojętnym, kiedy topi się dziecko. Nie mówię od razu o skakaniu na ratunek do wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak guwniazerja sie szfenda a matka zamiast gnoja upilnowac robi loda za wino w stodole sołtysowi a tatus spi zaszczany w rowie matke do pierdla ojca na pal a guwniara do poprafczaka bo za dwa lat zacznie dawac jak mama
Widzę, że dogłębnie przedstawiłeś sytuacje z własnego domu rodzinnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak guwniazerja sie szfenda a matka zamiast gnoja upilnowac robi loda za wino w stodole sołtysowi a tatus spi zaszczany w rowie matke do pierdla ojca na pal a guwniara do poprafczaka bo za dwa lat zacznie dawac jak mama
Wracaj lepiej do swojej roboty tj do robienia loda sołtysowi w stodole....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety uważam że wasze komentarze powinny zostać usunięte.Matka z ojcem byli w tym czasie w domu z młodszym synem i nie mieli pojęcia że poszła z koleżanką nad rzekę,bo jej zabronili tam chodzić a z 11 letnim dzieckiem nikt za rękę nie będzie chodził .A jeśli takie rzeczy z komentarzy dzieją się na co dzień  w waszym otoczeniu to jest mi bardzo przykro z tego powodu.Rodzina nie należy do najbogatszych i proszę was nie piszcie takich bzdur.....robiła loda....ojciec zaszczany...-nie o tej rodzinie kolego piszesz!!!Przykro się czyta takie wpisy ,nie jesteście ludźmi i nie potraficie współczuć.A szukają świadków bo chcą ustalić w jaki sposób doszło do tragedii. Ona dalej walczy o życie a minął już tydzień-to ogromna tragedia więc się opamiętajcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety uważam że wasze komentarze powinny zostać usunięte.Matka z ojcem byli w tym czasie w domu z młodszym synem i nie mieli pojęcia że poszła z koleżanką nad rzekę,bo jej zabronili tam chodzić a z 11 letnim dzieckiem nikt za rękę nie będzie chodził .A jeśli takie rzeczy z komentarzy dzieją się na co dzień  w waszym otoczeniu to jest mi bardzo przykro z tego powodu.Rodzina nie należy do najbogatszych i proszę was nie piszcie takich bzdur.....robiła loda....ojciec zaszczany...-nie o tej rodzinie kolego piszesz!!!Przykro się czyta takie wpisy ,nie jesteście ludźmi i nie potraficie współczuć.A szukają świadków bo chcą ustalić w jaki sposób doszło do tragedii. Ona dalej walczy o życie a minął już tydzień-to ogromna tragedia więc się opamiętajcie!!!!
  Oczywiście to do CZERWONEGO KOMUCHA I KOMANDOSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z dziewczynką? Mam nadzieję, że już lepiej.
Nie jest lepiej ,dalej walczy.Jest nieprzytomna i ma problem z płucami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...