Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdzie te po 100 milionów co chciał dać wałęsa, widocznie kraj był bogaty jak mieliśmy dostać, nie dostaliśmy nic i raptem teraz nie ma nic, gdzie te pieniądze, może nam rządzący odpowiedzą, kto te pieniądze wyprowadził z państwowego skarbca, za dupę go wziąść, niech odda, bo my na dole uczciwi nie dostaliśmy nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, ze patriotyzm musi być uwarunkowany dostatkiem finansowym, w dodatku nieuczciwie osiągniętym? Mylisz sie. Osoby o których piszesz, z reguły są kosmopolitami i maja Ojczyznę głęboko gdzieś. Znam natomiast wiele osób, którym w życiu jest autentycznie cieżko, a ktore Polskę kochają. Jest jeszcze jedna rzecz. Patriotyzm nie oznacza wcale chwalenia wszystkiego, co sie dzieje u nas. Ja mam bardzo negatywne zdanie na temat naszej rzeczywistości, ale nie przeszkadza mi to w byciu patriotką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, ze patriotyzm musi być uwarunkowany dostatkiem finansowym, w dodatku nieuczciwie osiągniętym? Mylisz sie. Osoby o których piszesz, z reguły są kosmopolitami i maja Ojczyznę głęboko gdzieś. Znam natomiast wiele osób, którym w życiu jest autentycznie cieżko, a ktore Polskę kochają. Jest jeszcze jedna rzecz. Patriotyzm nie oznacza wcale chwalenia wszystkiego, co sie dzieje u nas. Ja mam bardzo negatywne zdanie na temat naszej rzeczywistości, ale nie przeszkadza mi to w byciu patriotką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widzisz, wałęsa jest wielkim patriotą, tylko, że nie każdego stać było na 8 dzieci, bo są uczciwi. Także sam sobie odpowiedz, czy patrioci są biedni, bo biedny patriota da się oszukać żyjąc złudzeniem, że będzie kolejnemu pokoleniu lepiej, a już kolejne pokolenie nie jest na tyle naiwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przesada z tym patriotyzmem ,sprawa jest przejaskrawiona ,po to sie ludy łaczył w jedno panstwo żeby zyskać ochronę i bezpieczeństwo ,czasem było to wykonane siłą,od dziesięcioleci słyszę ten bełkot ,ale tych co każą nam umierać na froncie sami du.py nie ruszą i łba zwykle nie nadstawia ,holendrzy jak była pożyczka dla rządu przed II wojną ,to kazali sobie zwracać gotówke w dolarach ,bo guldeny były po wojnie słabe ,i to jest właściwa postawa obywatelska ,a nie te bzdury msze pomniki kwiatki znów msze przemarsze ,a kontrmarsze ..ludzie q-rwa litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak spora liczba ludzi, bioracych udział w obchodach Świeta Niepodległosci swiadczy, ze jednak jest zapotrzebowanie na pomniki, marsze itd. Sam chodzić nie musisz, jak nie chcesz. A co do patriotyzmu, to nie ogranicza się on tylko do administracyjnego tworu, jakim jest państwo. To przede wszystkim swiadommość walsnych korzeni i tradycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak spora liczba ludzi, bioracych udział w obchodach Świeta Niepodległosci swiadczy, ze jednak jest zapotrzebowanie na pomniki, marsze itd. Sam chodzić nie musisz, jak nie chcesz. A co do patriotyzmu, to nie ogranicza się on tylko do administracyjnego tworu, jakim jest państwo. To przede wszystkim swiadommość walsnych korzeni i tradycji.
jaka tradycja? jak na państwo teoretyczne ,co sam już od dawna obserwuje ,to ta wielka ilość ludzi tylko świadczy o ich  wypranych mózgach ,niewiedzy i to ,że mogą stanowić zagrożenie ,bo mają złe dane wyjściowe,jeżeli służby(wszelkie) tylko działają i to nie zawsze  ,jak coś wykryje dziennikarz ,to co można powiedzieć o takim czymś? pewnie lepiej wziąć szturmuwke w łape i udawać głupiego? i nie kraść batoników ,bo za to się siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażasz w tym momencie wszystkich swietujacych dzisiejszy dzien. Mnie i moich przyjaciół. Na tym konczę dyskusje z Tobą. Miłego wieczoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święto obchodzą ci co się dorobili jak najmniejszym kosztem wkładu własnej pracy np. moja znajoma po przepracowaniu 21 lat ma emeryturę i owszem kupiła i wywiesiła flagę a ja jak zapieprzam już 37 rok za jałmużnę nie  mam zamiaru wydać ani grosza na flagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto upodlenie nas w niepodległym kraju   http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000170468,nie-zaplaciles-za-leczenie-spodziewaj-sie-komornika.html   a dlaczego NFZ nie oddaje tym co się leczą prywatnie i płacili z własnej kieszeni bo do lekarza z NFZ nie można się dostać, trzeba czekać miesiącami i nie każdy zdrowy by wytrzymał . Żyje ten co ma pieniadze, co umie dbać o siebie depcząc biedniejszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święto obchodzą ci co się dorobili jak najmniejszym kosztem wkładu własnej pracy np. moja znajoma po przepracowaniu 21 lat ma emeryturę i owszem kupiła i wywiesiła flagę a ja jak zapieprzam już 37 rok za jałmużnę nie  mam zamiaru wydać ani grosza na flagę
Ja niczego specjalnie się nie dorobiłam pomimo uczciwej pracy, a mimo to swietuje. Tak więc nie uogólniaj proszę. I wcale nie musisz wydawać kasy na flagę. czasem sa rozdawane za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatko nikt nie zabrania nam tego świętowania,ale najpierw należy poczuć się Polakiem w swoim kraju,być może wtedy kupić flagę i solidaryzować się z innymi w tym ważnym dla Nas dniu.Do tego trzeba dorosnąć,dojrzeć-nic na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niczego specjalnie się nie dorobiłam pomimo uczciwej pracy, a mimo to swietuje. Tak więc nie uogólniaj proszę. I wcale nie musisz wydawać kasy na flagę. czasem sa rozdawane za darmo.
Jeśli ktoś pracuje, a owoce tej pracy są mierne, to w ewangelii św.Jakuba ( zabroniona przez wiadome siły !!!, ale studenci Sorbony ją znają),  znajdujemy odpowiedź na ten stan rzeczy . Popada się w niełaskę w Boga...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wiedzieć, w jaki sposób odbyło się owo nadanie chłopom ziemi...Przetracono nam wtedy kręgosłup, pozbawiono nasz naród elit, i wiekszość negatywnych zjawisk w naszym życiu publicznym ma swoje korzenie własnie wtedy. Komuniści też fabryk nie zbudowali. Oni je tylko upaństwowili. A co do reszty - musisz być strasznie nieszczęsliwym człowiekiem, tak wnioskuję z tego, co napisałeś. Nasz naród ma wspaniały potencjał, znam wielu ludzi, którzy na Zachodzie pracują nie na zmywakach, ale np. jako wykładowcy na uczelniach (nawet na Sorbonie), wlasciciele duzych firm, są szanowani i nie narzekają na brak pieniedzy. 
Liczy się statystyka, a nie pojedyncze przypadki ! Mówisz, że Odlewnię , Zakłady mięsne, Zakłady drobiarskie, Zakłady obuwnicze, Fabrykę samochodów  i wiele ,wiele innych komuniści upaństwowili ??? No cóż widać takiej historii cię nauczyli bez wątpienia katoliccy nauczyciele ,przedstawiciele nowej inteligencji już nie robotniczo -chłopskiej , a katolicko- różańcowej ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się statystyka, a nie pojedyncze przypadki ! Mówisz, że Odlewnię , Zakłady mięsne, Zakłady drobiarskie, Zakłady obuwnicze, Fabrykę samochodów  i wiele ,wiele innych komuniści upaństwowili ??? No cóż widać takiej historii cię nauczyli bez wątpienia katoliccy nauczyciele ,przedstawiciele nowej inteligencji już nie robotniczo -chłopskiej , a katolicko- różańcowej ...!!!
nie wiem ,jak reszt ,ale zakłady miesne na turystycznej ponad wszelką wątpliwość zbudowano w 1928 r.czyli komuniści nosili tam co najwyżej cegły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święto obchodzą ci co się dorobili jak najmniejszym kosztem wkładu własnej pracy np. moja znajoma po przepracowaniu 21 lat ma emeryturę i owszem kupiła i wywiesiła flagę a ja jak zapieprzam już 37 rok za jałmużnę nie  mam zamiaru wydać ani grosza na flagę
właśnie o to chodzi,że świętujący udają lub niedostrzegają ,że państwo jest jak stary złodziej i cwaniak,jednemu dało emerytury po 50 siątce lat lub wczesniej ,a  innych zmusza ,jak ostatnia kanalia do 67 i jeszcze ma czelonść tak głupio tłumaczyć swe parszywe postępowanie,a zawody z imminitetem i solidaruchami? niestety ,panstwo ma do tej pory bandycki charakter,może sie to zmieni,oby ,a to ,że pozwala swietować z chorągiewkami ,,to co to za przywilej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...