Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie każdy będzie równy dlaczego kościół ma wyłączne prawo sprzedania ziemie Niemcom ?
Bo sobie taka wladze wybraliscie. I nie tylko kosciol ma prawo nabywać i sprzedawać ziemię, również inne zwiazki wyznaniowe w tym jehowi czy muzułmanie a ty, jako obywatel Polski nie masz prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt, kompletnie NIKT, nic nie mówi o zagrożeniu życia kobiety? Jeżeli ciąża (np; pozamaciczna) będzie powodowała zagrożenie życia kobiety, to ona powinna w/g katolibów umrzeć! Co z jej życiem i zdrowiem??? Czy ktoś zmusza kogokolwiek do aborcji??? Poza tym, co z was za katolicy, jeśli prawem trzeba was zmuszać do przestrzegania zasad wiary?! I dlaczego jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają oszołomy w czarnych sukienkach i starzy ludzie, których już to nie dotyczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt, kompletnie NIKT, nic nie mówi o zagrożeniu życia kobiety? Jeżeli ciąża (np; pozamaciczna) będzie powodowała zagrożenie życia kobiety, to ona powinna w/g katolibów umrzeć! Co z jej życiem i zdrowiem??? Czy ktoś zmusza kogokolwiek do aborcji??? Poza tym, co z was za katolicy, jeśli prawem trzeba was zmuszać do przestrzegania zasad wiary?! I dlaczego jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają oszołomy w czarnych sukienkach i starzy ludzie, których już to nie dotyczy???
    Tak, powinna umrzeć. Nikogo to nie obchodzi, zakaz ma być bo tego chce episkopat. Kobieta to nie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla Księży.Może wyślijcie swoje siostry,matki,kuzynki w ramach miłosierdzia do bojowników ISIS.A gdy wrócą pogwałcone,jeśli wrócą to nakażcie im urodzić i wychować spłodzone tam dzieci.Wszystko w imię Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjeżdżać do ISIS, fanatycy religijni. Do swoich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ RZĄDZI TRIUMWIRAT: KACZYŃSKI, RYDZYK I EPISKOPAT.   TAK JAK GŁOSOWALIŚCIE, TAK TERAZ MACIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to się dzieje naprawdę ?  XXI wiek , środek Europy ! A u czarnych katolibów qrwa  średniowiecze !!!!!!  Czarne zboki  na drzewa małpom ogony czesać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś pomyślał o ochronie życia kobiety? Wygląda na to, że stwierdzenie, iż "kobieta, to skafander na dziecko" jest nadal aktualne. Horror
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam pretekst, aby dzisiaj nie iść do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać w sprawach zakazu aborcji Polskę wyprzedził,Paragwaj. Wstyd! Episkopat w porozumieniu z PiS-em powinien uruchomić Świętą Inkwizycję i trochę boczków podpiec zwolennikom aborcji a jak nie pomoże to jest jeszcze wyrywanie paznokci i łamanie kołem. Dla najbardziej zatwardziałych pozostaje stos. Episkopacie wraz z PiSem i służbami specjalnymi do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co cynaderki księżom, wyciąć, żeby nie grzeszyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję wyciąć chłopom jajka i wszystkim z pisu i po sprawie .niektórych . wykastować aby im pokazać siłę protestującym ,którzy chcą rzązić babską pupką, JAK DO BAWIENIA SIĘ DAMSKĄ CIPKĄ TO WSZYSCY CHĘTNI , TYLKO PO TEM NIE MA WINNYCH I KAŻĄ RODZIĆ DZIECI Z PRZYPADKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja glosowalem na PIS. I chetnie bym porozmawial o tym, bydlaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba, która chce się pozbyć dziecka i tak to zrobi. Kościół pcha sie z łapami tam gdzie nie jego miejsce, niech uświadamia swoich wiernych ze to grzech itd w kosciele, zajmie sie kzięzami pedofilami czy cokolwiek. Duchowni jezdza drogimi autami itd, moze oni zaczna fundowac chorym dzieciom rehabilitacje, specjalne wózki itd? Nie oszukujmy opieka nad takim dzieckiem to brak własnego zycia i ciagłe martwienie sie o pieniadze. Po za tym co ma czuć kobieta zgwałcona, która zaszła w ciaze? Mało jest takich, które by urodziły owo dziecko. Samo patrzenie na nie przypominałoby ten incydent i ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poproszę księży arcybiskupów o podobny list w celu podjęcia przez rządy podobnych inicjatyw w celu zakazu mordowania ludzi w czasie wojen. To znaczy zakazania wojen, zakazania produkcji, sprzedaży i użycia broni służącej do zabijania ludzi. Czy życie ludzkie w czasie wojny nie podlega ochronie 5 przykazania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli kobieta będzie musiała urodzić mimo wszystko, to może oddawać episkopatowi na wychowanie wszystkie dzieci bardzo chore i ułomne to wtedy rozpaśli purpuratowie będa mieć pelne ręce roboty i nie bedą myśleć o kolejnych idiotycznych ustawach, a po drugie pamiętajcie posłowie że i wy macie dzieci, wnuki i każdą z waszych córek lub wnuczek może to spotkać i co wtedy powiecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- św. Augustyn - "Nie jest dzieciobójczynią ta, która sprowadza poronienie, zanim dusza wstąpi w ciało " - św. Tomasz z Akwinu - " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni są ciągle przeciw wszystkiemu! nauczania seksualnego zabraniają, pigułek zabraniają, zero aborcji, kasę zabierają, za godzine ''pracy''żądają tyle że mnóstwo ludzi za miesiąc tyle nie ma! robią z nas przedmioty! jakos przykazania ich nie dotyczą! juz sie słuchac tego bredzenia nie daje.są na świecie religie ,gdzie kobieta służy tylko do rodzenia dzieci...poza tym jest niczym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katoliczka ale to co klechy wydziwiaja z pisiorami to zygac sie chce i plakac jednoczesnie !!! Co facet wie o ciazy gowno !!!! Gumki zle, tabletki zle, in vitro jeszcze gorsze!!! Swiat sie z nas smieje. Ile teraz ludzi odejdzie od kosciola i bedzie wielkie zdziwienie. Tragedia z masakra. Wstyd mi ze na pisiorow glosowalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech kościół zajmnie się swoimi pedofilami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...