Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie bawmy się w Pana Boga! Tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To my powinniscmy zdecydowac czy invitro czy aborcja jest dla nas dobra. Osobiscie jestem za jednym i drugim i w moim otoczeniu każdy zaglosowałby za a nie przeciw! Kosciół powinnien zająć się walką z pedofilią! Ja żeby chronić swoje dziecko...nie puszcze go do kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modle się...żeby ten okres 4 letni PIS (+KOŚCIOŁ) minął jak najszybciej i żeby ktoś naprawił te błędy .... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka prowadziła bardzo zdrowy tryb życia, zaszła w ciążę. W 13 tygodniu dowiedziała się podczas usg, że płód ma liczne wady rozwojowe. Jeździła po wielu lekarzach, z których każdy potwierdzał diagnozę. Dziecko nie miało nawet oczodołów. Dla dobra psychicznego wybrała czekanie aż sama poroni, ale deklarowała, że z całą pewnością podda się aborcji jeśli płód sam nie umrze. Szczęście w nieszczęściu płód obumarł. Kiedy moja koleżanka oglądała wiadomości i usłyszała co rząd nam szykuje wpadła w atak histerycznego płaczu i nie mogliśmy jej uspokoić. Powiedziała, że nie wyobraża sobie zgotować istocie ludzkiej takiego losu, żeby kazać urodzić zniekształcone dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to wojna cywilizacji życia i śmierci na forach widać podział jak w społeczeństwie jednak należy przyznać iż aborcja jest popełnianiem zbrodni jeśli życie ludzkie traktuje się od chwili poczęcia, jakieby nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabójstwo zawsze było i będzie zabójstwem pomimo tego, że zarówno w prawie cywilnym i bożym nie jest akceptowane. Wprowadzenie zakazu aborcji też nic nie zmieni. Jeżeli niektórzy z tego powodu poczują się lepiej to niech się tak stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdrowo urodzone noworodki, które po, załóżmy, tygodniu życia uległy nieuleczalnym chorobom też może powinno się "humanitarnie zabijać"? Gdyby moja 13-letnia córka została zgwałcona i zaszła w ciążę, NIGDY, powtarzam NIGDY nie pozwoliłabym dokonać jej aborcji. Byłoby to gorsze dla zdrowia niż sam poród. Dzieckiem można zaopiekować się na wiele sposobów. Skończcie z tą fałszywą troską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem Kościół i urzędnicy mają prawo decydować o Naszym życiu. Mam dziecko niepełnosprawne- i gdzie ta pomoc?! Będzie coraz więcej kobiet niechodzących do lekarzy! Będą ryzykować swoim życiem, a nawet jeśli urodzą niechciane dziecko to bedzie to dziecko nieszczęśliwe, nie kochane, bite, zabite, porzucone na śmietniku, w beczce itd.... Ciekawe czy córka urzędnika zgwałcona czy z śmiertelnie chorym płodem też będzie nosić ciąże- czy tatuś albo mamusia zapłacą i usuną ciąże- ich stać- a większośc z nas kobiet NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mają za nas kobiet decydować księża ktorzy nigdy nie mieli dzieci i nie mają, i nigdy nie znajdą w ciążę? Czemu ktoś ma za nas decydować? To nasze ciało i sami decydujemy czy to własność rządu i kościoła? Gdybym została zgwałcona, nie potrafiłabym pokochać to dziecko, każde spojrzenie na dziecko wszystko przypomina, nie mówię że aborcja jest super i wszystkie powinnyśmy poddać się tego rodzaju zabiegom ale o kobietach nie powinni decydować mężczyźni którzy nie są w naszej sytuacji. A jeśli jakaś kobieta poroni ma traume do końca życia i jest jeszcze ciągana po sądach to jest bez sensu. Kościół powinien zająć się swoimi księżami pedofilami! Każda kobieta jest wolną kobietą! Niech kościół (banda zatwardziałych facetów) sama pozachodzi w ciąże z gwałtu i niech rodzą niechciane lub chore dzieci a najlepiej niech podczas tego jeszcze umierają! Koniec patrzenia na kobietę jako obiekt to rodzenia dzieci!!! A może ci wszyscy na państwowych stołkach nie widzą przyszłości narodu i chcą jak najwięcej dzieci (chcianych i niechcianych)!? Czemu my kobiety zawsze mamy za wszystko płacić?! Przecież to nie nasza wina że jakieś zboczeńce gwałcą!!! Gwałty są na coraz młodszych dziewczynkach i co może taka 12 latka po gwałcie ma urodzić i całe życie sobie spieprzyć!!!!??? Miech te bardzo mądre księża w dupe sobie wsadzą te prawo!!! Jesteśmy wolne i same powinnyśmy decydować o sobie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja glosowalem na PIS. I chetnie bym porozmawial o tym, bydlaku.
Ale z proboszczem, łojcem dyrektorem czy psychiatra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiedział by tak. Jeśli księża wezmą na siebie wychowanie takich dzieci. Czemu nie. Ciekawe jaki by by odzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore wymysły, żeby kobieta tłumaczyła się przed prokuratorem jak przypadkowo poroni? To jest jakiś absurd. Strach w ciążę zajść.
Przeczytaj projekt ustawy, nic takiego nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj projekt ustawy, nic takiego nie ma. 
Daj link wszyscy chętnie zerkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrystus mówił-rozmnażajcie się i czyńcie sobie Ziemię poddaną ,ale wierzył ,ze mówi do rozsądnych , a nie królików , wspieranych niekiedy przez niektórych hierarchów kościoła...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół to mam w czterech literach i mogą mi nadmuchać moje ciało moja sprawa i zrobię co zechcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...