Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Caritas zbiera złotówki. Chce ułożyć z nich ponad 75 km

Utworzony przez okokok, 5 września 2013 r. o 13:20 Powrót do artykułu
Może jeszcze choinki zapachowe do malucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze choinki zapachowe do malucha
I to też tylko, że czarne złoczyńce nie zerobili by kasy przecież z tego dla biednych pójdzie te z końca 311,25zł/trzysta jedenaście złi 25groszy/ a reszta te grube bębny zapiepszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Superpomysł Caritasu na zrobienie super kasy. Podobno mają wskaźnik przekazania ok.30%,  czyli 2 mln zostanie im w kieszeni. Genialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby każdy xsiądz z Lublina i okolic oddał 1000 pln z własnej pensji na tę akcję. A biskupi po 5 000. I każada "taca" zbierana we wrześniu też żeby poszła na tą akcję. Tak zróbcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyka: do ułorzenia 75,25km potrzeba dokladnie 3 271 739 monet jednozłotowych. Policzyłeem za was. możecie dziekować:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby każdy xsiądz z Lublina i okolic oddał 1000 pln z własnej pensji na tę akcję. A biskupi po 5 000. I każada "taca" zbierana we wrześniu też żeby poszła na tą akcję. Tak zróbcie!
Myślę, że niektórzy po 100tys. euro np. taki belzebub z cmentarza lipowa pseudoksiądz kostro  winien dać 100tys.$ to wreszcie przestanie hańbić kościół i wiarę. Ten typ zwany kapo z piekła okrada biedne babcie i pracowników a rzundzi jak ekonom u dziedzica przed wojną. Czas tego bydlaka usunąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Superpomysł Caritasu na zrobienie super kasy. Podobno mają wskaźnik przekazania ok.30%,  czyli 2 mln zostanie im w kieszeni. Genialne.
człowieku chyba cię Pan Bóg opuścił !!!!!!!jak dostaną dzieci końcówkę po 3-ech mln to GÓÓÓÓRRRA. Jestem w stanie się założyć - vide patrz świece caritas - 0,5% to najwyżej resztę te bezdenne czarne sotnie łykają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że to zrzuta na kaucję dla tego skurwysyna w sukience który gwałcił dzieci w Chile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...