Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carnaval Sztuk-Mistrzów: Dzień trzeci i czwarty (2x wideo)

Utworzony przez Aneta, 20 sierpnia 2010 r. o 22:12 Powrót do artykułu
A pomyslał jakiś baran że tu na pl.zamkowym też mieszkaja ludzie?? i co poniektórzy mają małe dzieci,chore babcie które nie koniecznie musza wysłuchowac ciągłych koncertów,awlenia basów i deb***nej muzyki,szklanki sie trzęsa w szafkach,a sszyby w oknach drżą ,dzieci nie moga spac a banda deb***i ma zabawe,ciekawe czy prezydent mista chciałby miec pod oknem takke balety,tu nikt sie nie liczy z ludzmi co tu mieszkaja!!!!!1 to jest jakaś masakra-normalnie wszędzie w swiecie było by to nie dopomyslenia!!!!!!!!!! Mało mają pola w mieście -spadac do parku ,nad zalew,do saskiego nie wiem na plac litewski,deb***ni organizatorzy!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąść i wysiedlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało mają pola w mieście -spadac do parku ,nad zalew,do saskiego nie wiem na plac litewski,deb***ni organizatorzy!!!!!!!!!!!!! [/quote] 1. Piłsudski by się jeszcze obudził i rozgonił to towarzystwo wzajemnej adoracji z prezydentem miasta na czele. 2. A na marginesie to impreza jest mizerna. Artyści może się i starają ale bez przesady robienie z przejścia po lnie wydarzenia kulturalnego na całą Europę to chyba gruba przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wiecznie narzekający ma najwięcej do powiedzenia. Uśmiechnij się od czasu do czasu. Mam dość kultywowania pokolenia dekadentystów. Chore życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł brawa dla organizatorów! Ludzie nie krytykować tylko siedzieć w domu jak się nie podoba. Fajna zabawa dla całych rodzin - głównie dzieci ale nie tylko. Proponuję wpisać festiwał do corocznego harmonogramu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie pojęcia co mówicie,impreza marnota ze płakac szkoda,przedstawienia tandetne jak nie wiem co,żeby to jeszcze było godne oglądania pppfffff faktycznie całą noc spac nie można było bo durnie scene rozbierali i walili tymi rurami!!!!!!! troche szacunku !!!!,a teraz kolejną budują żeby pokazac jak to jest na krześle elektrycznym ale mi to zajebiste przedstawienie no no no ,ale jakie miasto i te lubelaki takie imprezy,nie bez powodu w całej Polsce nie nawidza lubelaków i sie z nich smieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kuglarz skad ty sie zerwałes zasr....cu z PIS-U?morda psie i krótko ty nie zasługujesz nawet na papier do d...py.jestem chamska do ciebie i bede z tobą cisnąc oporowo-przepraszam wszystkich którzy są ok-bo tacy w tym mieście SĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
A pomyslał jakiś baran że tu na pl.zamkowym też mieszkaja ludzie?? i co poniektórzy mają małe dzieci,chore babcie które nie koniecznie musza wysłuchowac ciągłych koncertów,awlenia basów i deb***nej muzyki,szklanki sie trzęsa w szafkach,a sszyby w oknach drżą ,dzieci nie moga spac a banda deb***i ma zabawe,ciekawe czy prezydent mista chciałby miec pod oknem takke balety,tu nikt sie nie liczy z ludzmi co tu mieszkaja!!!!!1 to jest jakaś masakra-normalnie wszędzie w swiecie było by to nie dopomyslenia!!!!!!!!!! Mało mają pola w mieście -spadac do parku ,nad zalew,do saskiego nie wiem na plac litewski,deb***ni organizatorzy!!!!!!!!!!!!!
jestem pewien że prezydent nie chciał by mieć pod oknem imprez. Dlatego tam nie zamieszkał. A jako prezydent pewnie by mógł sobie tam załatwić mieszkanie z "kwaterunku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty kuglarz skad ty sie zerwałes zasr....cu z PIS-U?morda psie i krótko ty nie zasługujesz nawet na papier do d...py.jestem chamska do ciebie i bede z tobą cisnąc oporowo-przepraszam wszystkich którzy są ok-bo tacy w tym mieście SĄ...
dobżeś, mu dopier..olił, temu zasr..emu pisóarowemu moherowj. My intelektualisty popierające PO musimy órzywać jenzyka naszych pżywódców - Niesiołowskiego, Bartoszewskiego, Palikota, Komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
jestem pewien że prezydent nie chciał by mieć pod oknem imprez. Dlatego tam nie zamieszkał. A jako prezydent pewnie by mógł sobie tam załatwić mieszkanie z "kwaterunku"
Ty obserwator,pisowcu !! Raczej by sobie nie załatwił bo ye czasy się pokończyły,może ty masz załatwiane gdzieś na ul.grygowej ale powiem ci że lepsze z "kwaterunku" niż na kredyd hahahahah i udawanie nowobogackiego hhahah do gara nie ma co włożyc bo raty trzeba spłacac hahah a mamusia juz pomagac nie chce i wyjebac na bruk bank może ojej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...