Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co robicie aferę? Od lat wiadomo, że BONZÓW partyjnych prawo nie dotyczy. Oni są nieoderwalnie połączeni z korytem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Samozwańczemu Hetmanowi wydaje się że posiadł władzę absolutną! Mam nadzieję że przyjdzie czas kiedy to ktoś pokaże "Zielonej stonce" że nie są pierwszą siłą w tym kraju!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAKĄ PRAWORZĄDNOŚĆ PREZENTUJĘ TA SZKODLIWA DLA POLSKI PSEUDO - KOALICJA PO-PSL! ALE DOKĄD NASZE SPOŁECZEŃSTWO BĘDZIE JESZCZE TOLEROWAĆ TYCH OSZUSTÓW NIC NIE ROBIĄCYCH DLA NASZYCH SPOŁECZNOŚCI ONI DBAJĄ TYLKO O WŁASNE SPRAWY NAS MAJĄ W GŁĘBOKOM POWAŻANIU ZRESZTĄ WSZYSCY CHYBA WRESZCIE WIDZĄ CO DLA NASZEGO REGIONU ZROBILI ,,NASI'' PO-OSŁOWIE NP.F.J.STEFANIUK,STANISŁAW ŻMIJAN(OPŁATY ZA PRZEJAZD PO DROGACH),ADAM ABRAMOWIĆZ CZY TEN RĘBEK Z RADZYNIA POGONMY WRESZCIE TYCH PASOŻYTÓW ,SZKODNIKÓW I OBŁUDNIKÓW POLSKI NA SIEDEM WIATRÓW!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie lubię PSLu, ale pan Sławomir Sosnowski to jeden najporządniejszych polskich polityków, pomaga wszystkim samorządowcom, nie patrząc na kolor lub jego brak. Jest to polityk z krwi i kości, ciężko pracujący, a nie karierowicz jak inni PSLowcy. Oczywiście, pan Sosnowski nie złamał żadnego prawa. Powodzenia panie Marszałku, alleluja i do przodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto wam magistry,doktory,profesory dał dyplomy.Pchacie się do rządzenia,a przez ponad trzy miesiące nie potraficie rozwiązać prostego problemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skandal - jak można czepiać marszałka za nic de facto. Spółdzielnia nie działa już dawno i w zasadzie nigdy nie działała. CBA próbuje udowodnić, że jest instytucją potrzebną, a w praktycy się kompromituje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Niech ktoś napisze na czym polegała ta korupcja? Czy Marszałek Sosnowski się komuś naraził i próbuje się go zszargać
Pan Marszałek zasiadał w radach nadzorczych i zarządach różnych spółek, a jest to zabronione dla członków zarządu Województwa. Wszystko wskazuje że ten przepis nie dotyczy Pana Sosnowskiego, rok temu po stwierdzeniu takiego faktu przez CBA został usunięty i po 15 minutach powołany ponownie, prz okazji wziął 3 miesięczną odprawę. Po tym fakcie dalej olewał Polskie prawo i wyborców tak więc CBA ponownie prosi o usunięcie tego Pana ale wszyscy mają to w nosie!!! Myślę że już fakt "złapania" Pana Sosnowskiego przez dziennikarzy na piciu alkocholu w godzinach pracy w swoim gabinecie powinien skreślić tego pana na zawsze z naszego życia publicznego!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nasi wybrańcy mają prawo w du...pie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jest bardzo popularny na Podlasiu, przede wszystkim wśród starszych ludowców... Popularny - czy to oznacza że złamał prawo?Czy takich ludzi i w dodatku mających ster władzy należy bronić?To tak samo jak zmarły papież bronił księży pedofilów i ukrywał ich poczynania.Przestęstwo jest przestęstwem i z całą stanowczością należy tępić takich ludzi i eliminować z życia publicznego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W POlsce prawo jest dla swoich i pozostałych. Dla swoich prawo jest takie że wszystkie kodeksy przestają obowiązywać po stwierdzeniu że swój kręci lody i zaczął mieć kłopoty, natomiast dla pozostałych cały czas pracuje się nad zwiększeniem restrykcji i wprowadzeniem jeszcze większego zamordyzmu. Jeśli to prawda że wojewoda pyta się Ministerstwa Cyfryzacji co w tej sprawie może zrobić to to już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Płacąc miesięcznie setki tysięcy złotych swoim kilkudziesięciu prawnikom-klakierom powinna od nich oczekiwać fachowej wiedzy i znajomości prawa. Pani wojewodo, a może tak przewietrzyć ten klakierski układ prawników w Urzędzie Wojewódzkim i przyjąć prawdziwych fachowców od prawa spoza układów towarzyskich aby nie ośmieszali Pani swoją niekompetencją i brakiem profesjonalizmu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL jest jak rzeka. Nawet siła nie oderwie ich od koryta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za cymbał POrywa się na PSL. Chłop na zagrodzie równy wojewodzie a ty siedz smrodzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LUDZIE ZOSTAWTA CHŁOPKA W SPOKOJU NIECH SIĘ DOROBI NA URZĘDNICZEJ POSADZIE USTAWI SWOICH ZIOMKÓW PRZECIE WIADOMO ŻE NA WSI POLSKIEJ INO GŁÓD NĘDZA I MIZERIA!!!DYĆ TRZA BYĆ LUDZKIM I DAĆ SIĘ MU PORATOWĄĆ W TEJ WIEJSKIEJ BIDZIE,A JAŚNIE PANU MARSZAŁKOWI TEŻ TRZA SIĘ DOROBIĆ!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czepiają się tego Sosnowskiego jakby nie było większych problemów w tym województwie. To jest odwracanie uwagi od otaczjącej nas rzeczywistości. Proszę robić swoje Panie Marszałku, ma Pan uznanie i charyzmę wśród ludzi i dlatego komuś to przeszkadza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wybory wkrótce  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: