Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA kieruje zarzuty pod adresem Janusza Palikota

Utworzony przez antyŻUK, 8 czerwca 2011 o 13:20 Powrót do artykułu
Czy autor tekstu może mi wyjaśnić co to jest ta warszawska ,,karbówka'' cyt. ,,Wniosek w tej sprawie złożyła warszawska karbówka''
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może wreszcie wyjdą na jaw ciemne interesy Janusza P. z Biłgoraja (nie Lublina)
0
antyŻUK napisał:
Czy autor tekstu może mi wyjaśnić co to jest ta warszawska ,,karbówka'' cyt. ,,Wniosek w tej sprawie złożyła warszawska karbówka''
zapewne chodziło o "skarbówkę", a do tego pod artykułem masz odnośnik "Zgłoś błąd".
0
I pomyśleć,że kiedyś Służba Bezpieczeństwa dbała o interesy Polaków!Może i komunistów,ale jednak Polaków.Dzisiajsze tzw. CBA wiadomo o czyje interesy dba.....;-(
0
"sprawa polityczna", a jeśli "organa" czepiają się normalnych obywateli tego świata, to już nie polityczna i takich można ścigać i karać? czy polityków bycie politykiem zwalnia od odpowiedzialności? I już nie zgonimy na PiS panie Januszu co nie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: