Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA nie odpuszcza Krzysztofowi Żukowi. Będzie ciąg dalszy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 r. o 13:27 Powrót do artykułu
szara pisowska rzeczywistość napisał:
Odznaczają Misiewicza orderami a próbują wsadzić do lochu człowieka, dzięki któremu od 6 lat w Lublinie trwa boom inwestycyjny a mieszkańcy wreszcie zaczynają czuć się dobrze w swoim mieście. To ma być ta dobra zmiana?
i to jest bardzo smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityczna policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
I zadłuża miasto bez opamiętania.
Wiemy wiem... PiS by nie brał pieniędzy z UE i nie budował infrastruktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się panie prezydencie, mieszkańców ma pan po swojej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja polityczna nie odpuszcza, przecież szef CBA musi spłacić dług wdzięczności za nadzwyczajne uniewinnienie. Wstyd i hańba dla radnych PiS-u, którzy nad dobro Lublina i jego mieszkańców przedkładają realizacje wytycznych z Nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i Hańba dla tzw sędziego Łączewskiego co skazał Kamińskiego. Teraz ma sam bardzo poważne problemy za spiskowanie z takim kretynem jak teoretyczny Lis na TT za próbę obalenia legalnie wybranej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuka na księżyc Wczoraj był najbliżej, to koszty będą mniejsze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że idiotów lizusów ma PO teraz wiem że większych idiotów lizusów to partia PIS byle było nasze na wieszchu .Popieram wypowiedzi internauty pana Waldka.Tu nie chodzi regionowi o Trybunał czy polityka miedzynarodowa ale decyzje w kraju są fatalne ,kto nie z mieciem choćby najbardziej spokojny człowiek  ,którym jest pan .Żuk ,ba widać gołym okiem co region Lubelski zyskał ???????????????????.przykładowo byała okazja aby dać 10 karettek TYLKO DLA  MAłopolski a dlaczego nie 16 karetek i dla każdego regionu po jednej ,ale widać władza jest nasza ????mówią mieszkancy Małopolski ,Podkarpacia ,Mazur czy Donego Śląska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O popatrz mocim panie. Dobierają się do PO na prowincji ?? A tak mocium panie. Uwierzyli w nieśmiertelność. Oj mocium panie to ja nic o tym nie wiedziałem. Oj tak mocium panie to prawda. Bo wie pan mocium panie ja mam telewizor i kazali mi tylko oglądać YVN i Polsat. To jak teraz żyć mocium panie !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA niech się weźmie za SKOK- i ,Żuk najlepszy Prezydent jakiego Lublin miał,Tyle co Żuk zrobił dla Lublina to wszyscy dotychczasowi razem wzięci nie dokonali.PiS już pewnie ma swojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kORYTO + HASŁO PIS i MIESIEWICZE   I rODZINA NA SWOIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 (bez)radnych nie szanuje woli mieszkańców a sami zasiadają w spółkach miejskich, radach nadzorczych, niejednokrotnie łamiąc ewidentnie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent, gospodarz, wizjoner tak widzę Żuka po tych kilku latach rządzenia Lublinem przeciwnicy też to widzą ale przecież nie pochwalą do Prezes z Warszawki by ich z partii wyrzucił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spada wam pkb,już niedługo będziemy na poziomie KRLD,wzrostem też pasują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było i teraz nie ma żadnych możliwości odwołania prezydenta Żuka. Jestem pewny, że CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... złoży wniosek do prokuratury. I tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że nikt Pana Prezydenta Żuka nie uchroni przed karą. Nawet lewaccy prawnicy. Władza się skończyła a ci nie mogą się z tym pogodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiewicz z PiS dawał fuchy swojakom ale nie Prezydentom Miast bo to zabronione. A POkraki sadzali na grubo forsiaste stołki nawet Prezydentów Miast jak Łysonia. Ale Łysoń to kanalia. Co ma do sprawy PiS? Stołek dał mu kumpel z sekty Pancernej brzozy czyli z PO. A ten siad na ten stołek i zgarniał nienależną kasę. A teraz zamiast zwrócić forsę to robi gnój : winne złe prawo, winny PiS itp. Chłopie mało już wydoiłeś Lublin ? Więc w drogę nawet do warszafki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co PIS tableta wysłał już z prezydentem technicznym profesorem niech pis odczepi się lublina my już władzę wybraliśmy w demokratycznych wyborach i to Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kimać pozostało ? To kimaj. Im mniej takich kimających kodomitów tym lepiej dla Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...