Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubie to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy w życiu nie zagłosuje na tych pedałów, transoli i innych zboczeńców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu, przekonał mnie Pan, głosuje na PIS. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę głosował na PIS   a miejsce paligłupa jest za kratą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Palikot nie powinien ostrzegać w spocie ( Za który my wszyscy zapłacilismy!!!) przed osobnikami typu Krzysztof Bęgowski ps Anna Grodzka, który pod przykrywką kobiety wszedł do parlamentu i ośmiesza nas na całym swiecie, czy Palikot ostrzega w spocie o uczeniu dzieci w przedszkolach ze dziewczynkji moga byc chłopcami a chlopcy dziewczynkami? "Rój Much" jest tak samo złodziejskim tworem jak PO PiS PSL SLD i najlepiej gdyby wszyscy Polacy to zauważyli i pogonili kota złodziejom, ludzie wyłączcie telewizje i nie dajcie sie mamić, dość okradania nas i marnowania naszych pieniedzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie to!
Podzielam pogląd razem lubimy PSL - to najlepszy wybór ! Tak od 120 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie wiem na kogo głosować tylko PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to wielszy bolszewik niz SLD !!! Tylko idiota gosuje na Palikota !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnieliśmy że Palikocie wziąłeś się sam z PO, sam masz chwiejne poglądy w wielu kwestiach np. wpierw broniłeś krzyża w sejmie jako "symbolu narodowego" a potem nagle zaczął ci przeszkadzać, poza tym straszenie PIS-em już się zrobiło nudne, za ich kadencji aferzyści trzęśli portkami, niewinnych CBA nie ścigało, ruszyły sądy 24-godzinne dla społecznych mend i bezpieczniej chodziło nam się po ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu, pokazuje pan jak ludzie sie nie myla chcac glosowac na P...iS. Rano to CBA wywloklo czlowieka ktory mial strone z satyra dotyczaca prezydenta Komorowiskiego. Rzadzilo wtedy PO, problem w tym ze PO i TR strasza Kaczynskim sam zas wprowadzaja Panstwo Policyjne. Panie Januszu, jak to bylo z obietnicami dotyczacymi komisji Przyjazne Panstwo?     Nowy Image, proba pokazania osoby robiacej happeningi na temat niczego w swietle powaznej osoby? Ciekawa satyra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu, pokazuje pan jak ludzie sie nie myla chcac glosowac na P...iS. Rano to CBA wywloklo czlowieka ktory mial strone z satyra dotyczaca prezydenta Komorowiskiego. Rzadzilo wtedy PO, problem w tym ze PO i TR strasza Kaczynskim sam zas wprowadzaja Panstwo Policyjne. Panie Januszu, jak to bylo z obietnicami dotyczacymi komisji Przyjazne Panstwo?     Nowy Image, proba pokazania osoby robiacej happeningi na temat niczego w swietle powaznej osoby? Ciekawa satyra.
A ja i tak zagłosuję na PiS, bo PiS Polskę zbawi i uratuje, żydów przegoni a polakom da pracę, pieniądze i szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "spot" tylko mnie utwierdza żeby kategorycznie nie głosować na Wasz Ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za lewica co głosuje za podniesienie wieku emerytalnego szarym pracownikom, co to za lewica w której zarządzie zasiadają bogacze. To żadna lewica, chodzi tylko o ciepłe posadki za przeszło 50tys/miesiąć w Europarlamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Dziennik Wschodni wziął kasę za publikację tego spotu, czy będzie obiektywnie pokazywać spoty wszystkich komitetów. Nie pierwszy raz widzę zajawkę do spotu tej oszołomskiej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świński ryj z gumowym penisem i "standardy europejskie"? Wy naprawdę razem z Miśkiem macie wyborców za debili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że 8 marca w Biłgoraju jacyś polityczni przebierańcy wręczali kobietom lateksowe fajfusy z napisem Twój Wibrator- twój ruch?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście tacy sami- byle tylko dorwać się do koryta. Nieważne z jakiej partii, nieważne kto- każdy z was kłamie, ma poglądy w zależności ok "kierunku wiatru". Nie będzie tak naprawdę na kogo głosować czy to w żadnych wyborach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na PiS, bo PiS Polskę zbawi i uratuje, żydów przegoni a polakom da pracę, pieniądze i szczęście.
Zrobimy CYCU tak jak chcesz,wedle życzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na PiS, bo PiS Polskę zbawi i uratuje, żydów przegoni a polakom da pracę, pieniądze i szczęście.
Dla mnie tam BUCU jak przegoni żydów to mi wystarczy,reszta naprawi się sama,jak tylko ich nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikociarnia tylko dla debili.Normalny człowiek nie zadaje się z taka patologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...