Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA uderza w marszałka. Prokurator zdecyduje czy będzie śledztwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2016 o 21:15 Powrót do artykułu
PSL-owi już dziękujemy za rządy. Jeżeli narobił szwindli do pierdla z nim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUKIZ: "PSL to zorganizowana grupa przestępcza"
0
Gość (25 minut temu) 0 ZSL, jakie znów PSL??????? To było przed wojną. Gość Gość (dzisiaj o 17:51) 0 Wskaż mi gdzie jest PSL, a paragraf sam się podsunie. szok szok (dzisiaj o 13:42) 0 Najgorsze jest proszę Państwa to, że te buraki się pod sam ołtarz przeflancowały. Kiedyś posłuszni władzy ludowej, teraz z kościołem idą ramię w ramię. Gdyby to przyniosło jakąś korzyść to moje znajome peeselówki by burki założyły... Gość Gość (dzisiaj o 13:17) 0 Popatrzcie jaka hipokryzja i falsz! Kiedys PSL Mikolajczyka i Witosa zslowcom śmierdział. Likwidowali jego czlonkow, a tarez przechrzty zsl bredza o 120 latach historii: youtube.com/watch?v=5jZKZ_IBEDY Gość Gość (dzisiaj o 13:12) 0 Przy Okraglym Stole byli z PZPR. Popatrzcie na aktyw w akcji - znajome twarze :) youtube.com/watch?v=3ryL-jxBEcE
0
Buraki na pole, przekrętasy do kicia, a PSL na śmietnik historii. Amen
0
ktoś tu będzie chyba oglądał świat zza krat
0
Ja już znam stanowisko Prokuratury - wszystkie działania krętaczy podyktowane bylo INTERESEM SPOŁECZNYM. Co to jest 22 mil. To drobność.
0
Co tam u Godzina z PSL?
0
Godzina..
0
GODSONA
0
Pana Sosnowskiego wystawił do wiatru taki jeden cwaniaczek co się nawet teraz nie pokazuje a przecież ma takie parcie na szkło, kolego - burasa krętacza z podkarpacia i - adaśka zatrudniam samych swoich,sokole oko ze świętokrzyskiego. Z przykrością muszę pastwa poinformować, że stety............ Stało się. Zobaczycie jak teraz koledzy będą sypać. Nikt nie nadstawi tyłka dla ratowania tych co kręcili lody (22 kawałki) i spijali barszcz sosnowskiego. Przykre ale prawdziwe. Wypisuję się PSL. Jest mi wstyd i przy okazji radzę tym co bronią tego układu - uczyńcie to samo. Postąpcie honorowo, bo inaczej to i wy otrzymacie rykoszetem za przynależność. PSL- wystawiamy białą flagę.
0
BO w tej całej historii nie chodzi o to żeby złapać zajączka, tylko go gonić
0
czyżby sprawdziło się porzekadło "dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie", i to po Bożemu jest pisowce, tak Bozia chciała.
0
Burego z ZSL i wędzone od białego kaszkaja z reklamy dogonili
0
"rolnicy to frajerzy" - kto to powiedział????
0
Buraki na pole, przekrętasy do kicia, a PSL na śmietnik historii. Dajcie mi PSL, a będę miał czym śmietnik historiii napełnić.
0
PISowska czystka. Nic poza tym
0
sprawa się przeciąga trochę ale Sosnowski nie będzie marszałkiem Gietman
0
Dajcie mi PSL, a napełni się nim śmiernik historiii.
0
to jest po pisowsku, widocnie tak Pan Bóg chciał
0
Gdyby głupota miała skrzydła, fruwłbyś jak gołębica. Tak powiedział dr Sztrosmajer
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: