Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA uderza w marszałka. Prokurator zdecyduje czy będzie śledztwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
PSL-owi już dziękujemy za rządy. Jeżeli narobił szwindli do pierdla z nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ: "PSL to zorganizowana grupa przestępcza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (25 minut temu) 0 ZSL, jakie znów PSL??????? To było przed wojną. Gość Gość (dzisiaj o 17:51) 0 Wskaż mi gdzie jest PSL, a paragraf sam się podsunie. szok szok (dzisiaj o 13:42) 0 Najgorsze jest proszę Państwa to, że te buraki się pod sam ołtarz przeflancowały. Kiedyś posłuszni władzy ludowej, teraz z kościołem idą ramię w ramię. Gdyby to przyniosło jakąś korzyść to moje znajome peeselówki by burki założyły... Gość Gość (dzisiaj o 13:17) 0 Popatrzcie jaka hipokryzja i falsz! Kiedys PSL Mikolajczyka i Witosa zslowcom śmierdział. Likwidowali jego czlonkow, a tarez przechrzty zsl bredza o 120 latach historii: youtube.com/watch?v=5jZKZ_IBEDY Gość Gość (dzisiaj o 13:12) 0 Przy Okraglym Stole byli z PZPR. Popatrzcie na aktyw w akcji - znajome twarze :) youtube.com/watch?v=3ryL-jxBEcE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki na pole, przekrętasy do kicia, a PSL na śmietnik historii. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tu będzie chyba oglądał świat zza krat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już znam stanowisko Prokuratury - wszystkie działania krętaczy podyktowane bylo INTERESEM SPOŁECZNYM. Co to jest 22 mil. To drobność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u Godzina z PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzina..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GODSONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Sosnowskiego wystawił do wiatru taki jeden cwaniaczek co się nawet teraz nie pokazuje a przecież ma takie parcie na szkło, kolego - burasa krętacza z podkarpacia i - adaśka zatrudniam samych swoich,sokole oko ze świętokrzyskiego. Z przykrością muszę pastwa poinformować, że stety............ Stało się. Zobaczycie jak teraz koledzy będą sypać. Nikt nie nadstawi tyłka dla ratowania tych co kręcili lody (22 kawałki) i spijali barszcz sosnowskiego. Przykre ale prawdziwe. Wypisuję się PSL. Jest mi wstyd i przy okazji radzę tym co bronią tego układu - uczyńcie to samo. Postąpcie honorowo, bo inaczej to i wy otrzymacie rykoszetem za przynależność. PSL- wystawiamy białą flagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO w tej całej historii nie chodzi o to żeby złapać zajączka, tylko go gonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby sprawdziło się porzekadło "dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie", i to po Bożemu jest pisowce, tak Bozia chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burego z ZSL i wędzone od białego kaszkaja z reklamy dogonili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"rolnicy to frajerzy" - kto to powiedział????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki na pole, przekrętasy do kicia, a PSL na śmietnik historii. Dajcie mi PSL, a będę miał czym śmietnik historiii napełnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISowska czystka. Nic poza tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa się przeciąga trochę ale Sosnowski nie będzie marszałkiem Gietman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi PSL, a napełni się nim śmiernik historiii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest po pisowsku, widocnie tak Pan Bóg chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby głupota miała skrzydła, fruwłbyś jak gołębica. Tak powiedział dr Sztrosmajer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...